2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

çok geç kalınıyor transferler için bu kadar zamandır netleşen tek transfer petkoviç daha anlaştığımız bir tek futbolcu bile yok olmadığı gibide kemal holosko takası üstede iki ml. euro vrecek hayret bi şey bunu aklı başında bi yöneticinin yapacağını hiç sanmıyorum sanırım uydurma asparagas haberdir bunlar kemalle zaten şu an bizim bir yıllık daha futbolcumuz yönetim ne yapıp edip kemalin sözleşmesini uzatmalı

CurvaSs

Alıntı yapılan: samuray - 13 Haziran 2011, 23:44:50
çok geç kalınıyor transferler için bu kadar zamandır netleşen tek transfer petkoviç daha anlaştığımız bir tek futbolcu bile yok olmadığı gibide kemal holosko takası üstede iki ml. euro vrecek hayret bi şey bunu aklı başında bi yöneticinin yapacağını hiç sanmıyorum sanırım uydurma asparagas haberdir bunlar kemalle zaten şu an bizim bir yıllık daha futbolcumuz yönetim ne yapıp edip kemalin sözleşmesini uzatmalı

ben yönetimin öyle bir şey yapacağını sanmıyorum. yani en azından akılları başlarında adamlar olarak biliyorum. şirket yöneticisi olan yok mu aralarında anlamadım, biraz ticari zeka yeterlidir.

geç kalma konusunda ise inceden haklısın. ama çok da geç kalmadık. bi' gün içinde 3-4 futbolcuyla bile anlaşabiliriz. yönetim en iyisini yapıyor, transfer konusunda dışarıya hiçbir sızıntı vermiyor. dışarıya sızdığı zaman oyuncunun fiyatı otomatik olarak yükselir, bu da işimize gelmez açıkcası.

samuray

ya arkadaşım şu çanakkaledeki heleki sakıpmı ne bayağı bi metediyorlar üstelik genç te üçünlede gençlerbirliği anlaşmış cavcav kolay kolay boş adam almaz geç kaldık derken böyle genç yetenekleri elimizden kaçırdığımız içindir vanzak da yatmış gelmiyormuş mersin ordu bile iyi taransferler yapmaya devam eediyor bizde daha tık yok hayıflanmam bundan  :(

Uğur Yıldız

ya benim anlamadığım kemali ilerde satarız ne demek büyük oynicaz dıoz kemali ilerde satarız diyonuz bursa nası şampiyon oldu Allah aşkına??

AntZ

Serdar Kulbilge
Gençlerbirliği :sag Beşiktaş

Kaynak: Sporanki

CurvaSs

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 13 Haziran 2011, 23:57:59
ya benim anlamadığım kemali ilerde satarız ne demek büyük oynicaz dıoz kemali ilerde satarız diyonuz bursa nası şampiyon oldu Allah aşkına??

ya şöyle bir şey var; adam oynasın bizde eyvallah ama ilerde fiyatı çok yükselirse satabiliriz. zaten yeni sözleşme olursa, 2 sene artı olur. yani 3 sene daha bizde kalır. ama adam 3 sene sonunda aynı formu korursa elimizde tutamayız. satmak istemesek bile istediği takımlardan dolayı kafası karışır. benim dediğim sadece türkiye içinde değil, kemal bu formunu süper ligde devam ettirse, 1-2 sene içinde avrupa'dan da teklif alır. ama bu formu sürdürmesi lazım.

gökhan ünal vardı kayseri'de bilir misin? n'oldu ona. veya şimdilerde sercan temizyürek, kaç paralardan bahsediliyordu. yani bu oyuncular her zaman iyi olamıyorlar. en iyi zamanda satmak lazım. hee satmazsak da, çok iyi olur.

yalnız, al sana 8 milyon € derlerse, kusura bakmayın ama biz kalmasını istesek bile yönetim gönderir. ben de o kadar üzülmem, para kazandırdı çünkü.

ahmetsefa55

ntvspor da holosko samsunspor yolunda dıye bı haberın sonunu yakaladım.tamamını ızleyen var mı ?

bgra

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 14 Haziran 2011, 00:03:09
ya şöyle bir şey var; adam oynasın bizde eyvallah ama ilerde fiyatı çok yükselirse satabiliriz. zaten yeni sözleşme olursa, 2 sene artı olur. yani 3 sene daha bizde kalır. ama adam 3 sene sonunda aynı formu korursa elimizde tutamayız. satmak istemesek bile istediği takımlardan dolayı kafası karışır. benim dediğim sadece türkiye içinde değil, kemal bu formunu süper ligde devam ettirse, 1-2 sene içinde avrupa'dan da teklif alır. ama bu formu sürdürmesi lazım.

gökhan ünal vardı kayseri'de bilir misin? n'oldu ona. veya şimdilerde sercan temizyürek, kaç paralardan bahsediliyordu. yani bu oyuncular her zaman iyi olamıyorlar. en iyi zamanda satmak lazım. hee satmazsak da, çok iyi olur.

yalnız, al sana 8 milyon € derlerse, kusura bakmayın ama biz kalmasını istesek bile yönetim gönderir. ben de o kadar üzülmem, para kazandırdı çünkü.

e öylede ona kalırsa sercan yıldırımda cok formdaydı gecen sene keza volkan sen bursa onları satmadı şampiyon oldu 8 milyon euro deılde lıg sampıonlugundan daha fazla para kazandı bana kalırsa herkes kucuk dusunuo artık buyuk oynamalıyız bu ligde bizde şampiyonluk kovalayalım zor deıl bence bıraz akıllı yonetımle olcak seler bunlar kı su an o akıllı yonetım bana kalırsa takımın basına geldı.

AntZ

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 14 Haziran 2011, 00:27:41
ntvspor da holosko samsunspor yolunda dıye bı haberın sonunu yakaladım.tamamını ızleyen var mı ?

Tamamı o kadardı.

berusa55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 14 Haziran 2011, 00:27:41
Forumda da konuşulan aynı muhabbet işte haberde geçenler Sefa kardeşim. Farklı bir şeyden bahsetmiyor...

holigan5565

evet ben izledim ntvsporu şöyle dedi kemal holosko takası gündemde ama bonservis konusunda pazarlıklar devam ediyor dedi.bu arda spor 55 falan suat çakır transferle ilgili yorum yapmadımı yoksa bu akşam spor 55 yok muydu

holigan5565

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: holigan5565 - 14 Haziran 2011, 00:35:08
evet ben izledim ntvsporu şöyle dedi kemal holosko takası gündemde ama bonservis konusunda pazarlıklar devam ediyor dedi.bu arda spor 55 falan suat çakır transferle ilgili yorum yapmadımı yoksa bu akşam spor 55 yok muydu
bu akşam spor 55 programı yoktu

ahmetsefa55

Turuncu

Bugün spor55 programı 10 da başlamış.1 de tekrarı olcakmış.

Kaynak:Harbiden sağlam