2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunmania

Alıntı yapılan: AntZ - 13 Haziran 2011, 21:45:57
her fırsatta forumda ne kadar eski, yaşınızın ne kadar büyük olduğunu belirtmenize gerek yok...

Bi şey mi dedin yeğenim.  ;D ;D

sunbeam

Kemal'in sözlesmesi sona erecek 1 sene sonra. Belliki Istanbul takimlari ilgileniyor, bu durumda zaten sözlesmeisnini uzatacagini zannetmiyorum. Seneye bedava gidecegine simdi Holosko'nun yerini gitsin diye düsünüyor olabilirler, ama tabi üstüne 2 Mio vereceksek sacmalik olur. Ama üstüne para ödemeyeceksek o kadar mantiksiz degil. Bence Fink+Holosko gelirse olabilir.

LisandroLopez

13 Haziran 2011, 22:08:14 #2372 Son düzenlenme: 13 Haziran 2011, 22:11:15 LisandroLopez
Alıntı yapılan: özkan17 - 13 Haziran 2011, 17:17:04
Turgut efendi 500 milyar keş paraya oynadı geçen sene ank.gücünde.

Turgut maç primleri harici 700 milyara oynadı Ankaragücünde.

Ayrıca Kemal takımda kalmak istiyor, babası takımda kalmasını istiyor.
3 yıllık sözleşme uzatılırsa, bu sene zaten transfer gündemini çok fazla meşgul etti,
birde gelecek sezon bizde iyi performans sergilerse uçuk miktarlara bile satabiliriz.
Yönetimin akıl etmesi gereken şeyler var..

MeL_55

AlıntıVanczak'tan kötü haber

Samsunspor'un transfer etmek istediği Macar milli futbolcu Vilmos Vanczak, kulübü Sion'dan ayrılmak istemediğini açıkladı.

Macar spor medyasına açıklamalarda bulunan Vilmos Vanczak, Samsunspor teknik direktörü Vladimir Petkoviç'in kendisini transfer etmek istediğini ancak kulübünde çok mutlu olduğunu ve başka bir takıma transfer olmak istemediğini söyledi. İsviçre'nin Sion takımına 2007 yılında transfer olan başarılı Macar defans oyuncusu Vilmos Vanczak Macaristan'da Balaton gölünde tatilini geçirdiğini, takımıyla 2014 yılına kadar anlaşmasının bulunduğunu ve ayrılmaya niyetinin olmadığını belirtti. Sion kulübünün 28 yaşındaki Macar futbolcusu Vanczak, İsviçre liginde oynadığı 128 maçta 14 gol atmıştı.

Kaynak: ligtv.com.tr

kamuri

bence çok saçma olur ya kemal artı iki milyon euro holosko için  >:( ayrıca holoskonun gecen sezon ayağı kırılmamışmıydı tekrar aynı performansı vereceği ne malum  :(

minci

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Haziran 2011, 19:25:57
Artık yazmaktan bıkkınlık geldi ama bir kez daha yazalım

Kemal, kesinlikle Samsunspor'da kalmak istiyor
Kemal'in ailesi de kesinlikle Samsunspor'da kalmasını istiyor
Yarın, Kemal'in babası Samsun'da olacak. Yönetim görüşmek için çağırmış.
Eğer satılırsa bu yönetimden kaynklanır. Öyle bir niyetleri olduğunu da sanmıyorum.
Galiba taraftarlar olarak  Kemali yönetimin yerine biz satacaz. Kemalin satışını sürekli gündemde tutarak satılması yönünde katkıda bulunuyoruz. Bu çok tehlikeli bence.  Bu konuyu konuşmasak çok iyi olur diye düşünüyorum. Artık daha fazla Kemalimizi yıpratmayalım.

55_OrHaN_55

Delgado, Vanczak, Dardanelden 3 genç yetenek şimdiden uçup gittiler. bomba transfer diye beklediğimiz isimler molotof kokteyli olmasın? :x((

kuzey55

bugün halk gazetesinde ts ve bjk nin kemal için çok komik rakamlarla geldiği ve Kemal için artık kimse kapımızı çalmasın diye yazıyordu Suat Çakır'ın ağzından.Kemal kalmak istiyor bizde kalmasından yanayız uzun yıllar formamızı giyecek dediğini yazıyordu....

Serkan

Alıntı yapılan: umit - 13 Haziran 2011, 19:38:27
Anadolu Ajansı'nın haberine göre de TS'nin Kemal ile ilgilendiği ve transferin gerçekleşme olasılığının yüksek olduğu yazıyor.
http://www.aa.com.tr/tr/trabzonsporda-transfer-hareketliligi-2.html

aa'nın Samsun  ayağı koyu Trabzonspor'lu birisi sanırım onun parmağı var yine sonunda kırdırıcak o parmağını

Akyol

Ne güzel gelişmeler akşam akşam içim açıldı  :kafa:

King1965

surada samsunspor'umuz sununla anlastı dıye büyük puntolarla yazacak kac kısı olacak merakla beklıyorummm meraklaaa  :kafa: :kafa:

SAMSUNSPOR!!!

Sercan

Alıntı yapılan: King1965 - 13 Haziran 2011, 23:19:23
surada samsunspor'umuz sununla anlastı dıye büyük puntolarla yazacak kac kısı olacak merakla beklıyorummm meraklaaa  :kafa: :kafa:

SAMSUNSPOR!!!

SAMSUNSPORUMUZ ŞUNUNLA ANLAŞTI !..

King1965

CurvaSs

bizim öğrenci evindeki arkadaşla çok tartıştık. yok kemal'e karşı holosko'yu vereceğiz, sizin için iyi olur diyor. ulan nasıl iyi olur. holosko bildiğin kaşar, adamdan daha para kazanmayı bekleyemezsin. manisa, bjk, ibb'de oynadı, olmadı. hee olsa bile, bi' yerlere gelemedi. kemal'in ise önünde daha seneler var. şimdi satmazsak, ilerde çok para kazanırız. yönetim de mal değilse, kemal'e karşılık holosko'yu almaz. hee 2 milyon € yu geçtim, birebir takasa bile karşıyım.

şöyle de bir şey var; kemal'le sözleşme yenilenmeyecekse, bu sene holosko ve fink'e karşılık verilebilir. ama sözleşme yenilemeye ikna edebilirsek, değil holosko'ya karşılık, 5 milyon € ya karşılık bile satarken düşünmeliyiz.

erhan55

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 13 Haziran 2011, 23:35:16
bizim öğrenci evindeki arkadaşla çok tartıştık. yok kemal'e karşı holosko'yu vereceğiz, sizin için iyi olur diyor. ulan nasıl iyi olur. holosko bildiğin kaşar, adamdan daha para kazanmayı bekleyemezsin. manisa, bjk, ibb'de oynadı, olmadı. hee olsa bile, bi' yerlere gelemedi. kemal'in ise önünde daha seneler var. şimdi satmazsak, ilerde çok para kazanırız. yönetim de mal değilse, kemal'e karşılık holosko'yu almaz. hee 2 milyon € yu geçtim, birebir takasa bile karşıyım.

şöyle de bir şey var; kemal'le sözleşme yenilenmeyecekse, bu sene holosko ve fink'e karşılık verilebilir. ama sözleşme yenilemeye ikna edebilirsek, değil holosko'ya karşılık, 5 milyon € ya karşılık bile satarken düşünmeliyiz.

aynen katılıyorum. kaldıki holosko tek başına 2 milyon avro yapmaz. ne futbolcular alınır o paraya. beşiktaş mecbur satacak o adamları o yüzden değerini düşür hiç mi ticaret bilmiyor bunlar diyecem adamlar ticaretten ekmek yiyor. ama futbol bilmek futbolcuya değer biçmek başka işte.