2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Haziran 2011, 19:25:57
Artık yazmaktan bıkkınlık geldi ama bir kez daha yazalım

Kemal, kesinlikle Samsunspor'da kalmak istiyor
Kemal'in ailesi de kesinlikle Samsunspor'da kalmasını istiyor
Yarın, Kemal'in babası Samsun'da olacak. Yönetim görüşmek için çağırmış.
Eğer satılırsa bu yönetimden kaynklanır. Öyle bir niyetleri olduğunu da sanmıyorum.

Bence yeterli bir özet olmuş... ;)

umit

Anadolu Ajansı'nın haberine göre de TS'nin Kemal ile ilgilendiği ve transferin gerçekleşme olasılığının yüksek olduğu yazıyor.
http://www.aa.com.tr/tr/trabzonsporda-transfer-hareketliligi-2.html

kabacevizli55

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Haziran 2011, 19:25:57
Artık yazmaktan bıkkınlık geldi ama bir kez daha yazalım

Kemal, kesinlikle Samsunspor'da kalmak istiyor
Kemal'in ailesi de kesinlikle Samsunspor'da kalmasını istiyor
Yarın, Kemal'in babası Samsun'da olacak. Yönetim görüşmek için çağırmış.
Eğer satılırsa bu yönetimden kaynklanır. Öyle bir niyetleri olduğunu da sanmıyorum.

holigan5565

beyler yönetimle gelen hiçbir haber olumlu değil.kesinlikle o macar oyuncu menajerlerin kandırması.ikincisi holoskoyu bende isterim ama kemal artı 2 milyona değil elimizdeki en para yapacak adamı bu kadar ucuza harcamak olacak şey değil.ayrıca bu hoca neyi bekliyor ağbi habere göre 3 içinde gelecekmiş.yönetim şunu diyemiyor mu?bizim o kadar zamanımız yok pzts samsundasın.inşallah bu acemiliklerini pahalıya ödemeyiz.ya da haberler tamamen uydurmadır.

lucarelli

Yandaş medyaların yazdığı haberler yüzünden boş yere burada yorum yapıyoruz. Ulusal basın Samsunspor ile ilgili haberleri nereden alıyor? Yandaş Samsun yerel basınından veya yine yandaş Samsun haber ajansı muhabirlerinden. Transferlerimiz gecikiyor gibi görünse de daha resmi transfer dönemi yarın başlayacak. Bu saçma sapan İstanbul+Trabzon yalakası basın haberlerine riayet etmeyelim. Bir de burada isimler atıyoruz sonra da beğeniyoruz sonra da oyuncu alınmadı diye kızıyoruz veya attığımız ismi biri beğenmiyoruz gerginlikler oluyor.

merdocan

böyle adamlar bize gelmez,gelse de pek yararlı olmaz.önümüzde bucaspor gibi bir gerçek var hala bunlar diğer takımların artıklarını topluyolar.elinde 2 millyon euro varsa dardanelin 3 genç oyuncusunu alcaksın.hem takıma uyumları çabuk olur,katkılarıda alıncak olan kaşar futbolculardan kesinlikle fazla olur hem de ileriye dönük klübe kazanç olur.bunları düşünen yada düşünebilen bir adam yok mu koca klüpte.

cem

selim teber olayı kesin,kaynakta sağlam..
anlaşabilirlermi bilmem..

1927

Yönetim, Pele diye bir Brezilyalı ve Maradona diye bir Arjantinli ile görüşüyormuş. Anlaşmak üzerelermiş! 

Kaynak aşağıdaki gibi, çok sağlam

:evet: :ok 8) :peeh: :oyun: :deli: :oyun: :holey: :holey:

samuray

Alıntı yapılan: erhan55 - 13 Haziran 2011, 16:55:52
habere bak Erhan Güven mersine imza attı hala ne yalanlar atıyorlar. ayrıca kemal üzerine 2 milyon verip alacaklarsa kalsın. e. gülüm 5 ediyorsa kemal de en az 5 eder holosko 7 milyonluk adam mı? kemalin anlaşmasını uzatmayı beklerken takasta adı geçiyor. inşallah bu da haberin devamı gibi yalandır.
bu ne ya kemali verecez üzerinede 2 milyon euro yok inanamıyorum ya inşallah çakma haberdir bu yönetimin bu kadar tutarksızlık yapcağına inanamıyorum bizler tarnsfer beklerken şu işe bak tamam kkholosko iyi futbolcu samsunsporada yararlı kolur ama kemali verip üzte iki milyon euro şaka gibi ya kinşallah kyalandır

Gaziosmanpaşalı3455

yönetim eğer medyada cıkan haberler doğru ise çok acemice davranıyor bence burda acıkca fikrini beyan etmeli .kemale karşılık fink+holosko+3 milyon avro gibi olmalki talip olan diğer kluplerde ona göre destur almalı.bu verdiğim değerler enaz değerlerdir:)

sadece55

1 mesajda belirtmek zor oluyor da 3 mesaj art arda ondan mı oluyor ki

AntZ

13 Haziran 2011, 21:37:27 #2366 Son düzenlenme: 14 Haziran 2011, 00:58:29 AntZ
Arka arkaya yazılan mesajları bu zamana kadar elimizden geldiğince tek mesajda birleştirdik, kimsenin sorumsuzluğuyla uğraşmak zorunda değiliz, bundan sonra direkt siliyoruz, ısrarla aynı şekilde yazmaya devam edenler kusura bakmasın, bundan sonrası no post olur herhalde.

Lütfen arkadaşlar, yazdıklarınız başkaları tarafından da takip ediliyor, kimse sizin gereksiz mesajlarınızı okumak zorunda değil.

Gaziosmanpaşalı3455

bak güzel kardeşim yaklaşımın uslubun cok sert ve yalnış.buraya sizden buyuk ve kuçuk saygıyı hakedecek samsunspora gönül vermiş birçok insan giriyor buranın belli bir kuralı var ise herkes bilmeyebilir kibarca uyarı anlayanada kafi gelir.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AntZ

13 Haziran 2011, 21:45:57 #2368 Son düzenlenme: 14 Haziran 2011, 00:59:31 AntZ
Defalarca uyardık, kaldıki bu bir forum adabıdır, uyarmaya bile gerek yok. Olayın yaşla ilgisi yok, bu foruma en çok emeği geçen büyüklerimiz bu forumda en düzgün yazan, kurallara en çok uyan kişiler, yaşlarını da hiçbir zaman bir hak olarak ortaya atmazlar, sadece kurallara uymanızı istiyoruz, her fırsatta forumda ne kadar eski, yaşınızın ne kadar büyük olduğunu belirtmenize gerek yok...

Gaziosmanpaşalı3455