2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

King1965

sımdı gordum bende o haberı facebookda paylaşılmıs Kemal takası asla olmamalı Mecburen yollamanın pesınde ne kadar para ıstıyorlarsa sadece para konusulsun KEMAL ! holoskodan daha degerlı bızım ıcın !!

Alıntıhttp://www.facebook.com/video/video.php?v=205621782814607&oid=186384324720468&comments

kale5501

kemal e karşılık jimnastik kulübü holosko ve fink artı 2 milyon euro verirlerse olabilir belki
KESİNLİKLE KATILIYORUM

fındık

kemal in bonservisi 2 ersan 2 holosko eder jimnastikçiler hey yavrum heyyyyytttt

kale5501

BİZİM  DE PEŞİNDE OLDUMUZ 3 DARDANELLİ OYUNCUYU GENÇLERBİRLİGİ ALMIŞ CAVCAV YAPTI YİNE YAPACAGINI

FaTiH_HaN

kemali alıp üzerine 2 milyon vereceklerse güzel bir anlaşma olur holosko hala genç bir oyuncu yanlış hatırlamıyorsam manisaya 5 milyon vermişlerdi holosko transferi için ama üzerine biz para vereceksek çok saçma olur.

fındık

Türkiyede transfer yapmasını bilen tek adam ilhan cavcavdır bana göre. Bütün başkanlar örnek alsın sadece bu huyunu tabi. Mesela orhan şamı fb 3 4 seneden beri istiyordu vermedi gitti orhana bak oğlum daha gençsin biraz pizde piş sonra seni göndeririz dedi ve dediği gibide oldu iyi para kazandı. Bizde kamal tokak a aynı şeyleri söylememiz gerekir .

designer_55

twitterden bir alinti:

RT @HungariaFootbal: Hungarian international, Pal Lazar is close to completing a move to Turkish club, Samsunspor.

bu haber surekli dolasiyor; sadece bizim medyada degil, macar medyasida ilgileniyor; buyuk bir ihtimal dogrudur.

ngonge

BJK'den 1 tane bile oyuncu almamak lazım. Gitsinler 2-3 milyon euro alan adamlarını A2' ye yollasınlar.

veis

beşiktaşdan oyuncu almak pek mantıklı gelmiyor bana.sonuç olarak beşiktaşdan kazandıkları paraları bizden talep etmeleri halinde çok zorlanır ve huzursuzluk yaşarız.

seskat

samsunspor.co.nr

Selamlar,

NTV haberlerde yarım saat once izledim.
Beşiktaş Holosko için Samsunspor ile görüşüyor.
Kemal Tokak + para talebinde bulundukları ve Samsunspor'un da bu teklife sıcak baktıgını soyledi spiker.

Saçma sapan bir haber. Bırak + parayı. kafa kafaya bile takas çok anlamsız.
Yönetim de bu bilinçtedir herhalde. Holosko + 2-3 milyon euro anlam ifade eder. (Yine de Kemal takımda kalmalı.)

Hem adamların yabancı kontenjanını acacagiz,hem holoskoya verdikleri paradan kurtaracagiz,hem de yakın zamanda milli takım stoperinde gorebilecegimiz genç,yetenekli Kemal'i vereceğiz.

Yok artık yönetim.

kabacevizli55

Gökberk55

kemal + 2 milyon verip holoskoyu alıcakmışız ntv haberine göre,salaklık olur bu anlaşma bizim adımıza

sadece55

Kemal seneye en az 5 milyon eder...tabii sözleşme yenilenirse..

mehmet yılmaz

Artık yazmaktan bıkkınlık geldi ama bir kez daha yazalım

Kemal, kesinlikle Samsunspor'da kalmak istiyor
Kemal'in ailesi de kesinlikle Samsunspor'da kalmasını istiyor
Yarın, Kemal'in babası Samsun'da olacak. Yönetim görüşmek için çağırmış.
Eğer satılırsa bu yönetimden kaynklanır. Öyle bir niyetleri olduğunu da sanmıyorum.