2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

maviay55

ender

Alıntı yapılan: CemBaba - 13 Haziran 2011, 15:53:51
Tribün Dergi

tribun derginin neresinde yaziyor bu.bank asyada bi suru baslik var yeniu sezonla ilgili ama superligde tik yok transfer basligida yok kimsenin bise yazdigi yok orda anaamadim bise.

kabacevizli55

Alıntı yapılan: ender - 13 Haziran 2011, 16:16:36
tribun derginin neresinde yaziyor bu.bank asyada bi suru baslik var yeniu sezonla ilgili ama superligde tik yok transfer basligida yok kimsenin bise yazdigi yok orda anaamadim bise.
twitter da  olabilir

Ahmeti

Bugünlerde yapacağımız holosko transferi sessizliğimizi bozar ve transfer sezonuna bomba gibi girmemizi sağlar.

Ollivanders

jean

su holosko ins olur iki tane daha isim yapmis adam lazim

kalptenþimþek

en iyi transferler, isim yapmamış başarıya aç oyuncular olacaktır..gerektiğinde altyapıya bile transfer yapmalıyız..

south_london

bu çocuk messinin çocukluğumu yada çocuğu falanmı bu ne benzelik  :hnk:

fat55

hoca bakalım isviçreden kimleri getirecek?

designer_55

internet spor dan alinti:

HOLOSKO SAMSUNSPOR YOLUNDA

Öte yandan Holosko Samsunspor'a imza atmaya hazırlanıyor. Slovak futbolcu için Kemal Tokak ve 2 milyon euro öneren Samsunspor'un Beşiktaş yönetimiyle büyük ölçüde anlaşmaya vardıkları söyleniyor. Hem Beşiktaş Kulünün hem de Holosko'nun Samsunspor transferine olumlu baktığı belirtiliyor.

Spor Toto Süper Lig'de bu sezon yeralacak olan Samsunspor'un; ligde iddalı olabilmek için transfer konusunda büyük bir titizlikle çalıştığı; Holosko'nun dışında takıma Erhan Güveni de takıma katmak istediği bildiriliyor.

Her iki oyuncu içinde transferde son noktaya geldiklerini belirten Samsunspor yetkilileri, "Transfer gündemimiz sadece bu iki oyuncuyla sınırlı kalmayacak. Samsunspor'un gücünü bu sezon Süper Lig'deki tüm takımlar hissedecek" dedi

erhan55

Alıntı yapılan: 55ertan - 13 Haziran 2011, 15:44:25
Teknik direktör isvicreden bize geldi ve o macar futbolcuda isvicre liginde oynuyor.
Demeki hocanin bi bildigi var. Bomba transfer olmasada iyi bi transfer ola bilir
ben 23 yaşındaki macaristanda oynayan milli dediklerinden bahsediyorum(ve o adam iyi değil araştırısan) ayrıca isviçrede oynayandan bonservisi fazla olduğu için vazgeçtiler diye duydum.

Ahmeti

iyi anlayamadım bizmi vereceğiz 2 milyon yoksa bjk mi ?

Yalandır inanmam

ender

olay komedi kemali vercez bide 2 milyon.

Ollivanders

biz kemal + 2 milyon verecekmişiz ki holoskoyu alalım. Yavaş .

zenke

Erhan Güven Mersin'le anlaştı tamamen uydurma bir haber.