2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Bence her gün yeni bir transfer haberi çıkmasını beklememek lazım kampa girmemize daha 20 gün var önemli olan kampa tam kadro transferleri bitirerek girebilmek, mersin-ordu gibi her boş bulduğumuz topçuya teklif yapsak bizde yapardık transfer demekki yönetim transfer konusunda ince eleyip sık dokuyor. Hele bi hoca gelsin Samsuna hoca gelmeden transfer yapılmıcak görülen o..

SerhaT55

Ve Erkan geliyor

Bucasporla yollarını ayıran Erkan Taşkıran önümüzdeki günlerde Samsun'a gelerek resmi mukaveleye imza atacak
Samsunspor Bucasporlu Erkan Taşkıran'ın işini bitirdi. Önceki gün yapılan son görüşmelerin olumlu sonuçlanmasının ardından Erkan'ı Samsun'a davet eden Kırmızı-Beyazlı yönetim, bu oyuncuyla resmi mukavele imzalamak istiyor. Orta sahanın solunda oynayan Erkan Taşkıran'ın, iki ayağını da iyi kullandığı, dönem dönem sağ kanatta da oynadığı öğrenildi. Bu sezon Bucaspor forması altında başarılı maçlar çıkaran Erkan'ın Kırmızı-Beyazlı ekipte bu performansını artıracağı tahmin ediliyor.

Kaynak:Denge

fat55

ben hoca ile ortak transfer kararı alacaklarını düşünüyorum.bundan dolayı biraz gecikme olabilir.önümüzdeki 10-11 gün çok hareketli olacaktır.inşallah nokta transferleri yapabiliriz.tek dileğim 1- 2 transfer hariç takımın kampa hazır gitmesi.

LisandroLopez

LAZAR PAL 1

Lazar Pal sağ bek gibi oynuyor.Eğer video daki gibiyse hakikaten çok beğendim.
Ben bu hocaya güveniyorum, iyi işler yapacağız ligde.

Dartagnan

hatta o videonun altında flemenkçe yazılıp tercume ederek ''Az ye gidebilir'' diye buldugum 2 yorum  var .

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Dartagnan - 13 Haziran 2011, 15:26:37
hatta o videonun altında flemenkçe yazılıp tercume ederek ''Az ye gidebilir'' diye buldugum 2 yorum  var .

Lazar Pal'ı aldık mı kesin olarak Dartagnan :)

Turuncu

Holosko harekatı

Beşiktaş'tan Filip Holosko'nun transferi konusunda öncelik hakkını alan Samsunspor harekete geç

Önümüzdeki günlerde bu oyuncuyla İstanbul'da bir araya gelecek Kırmızı-Beyazlı ekibin transferi gerçekleştirmek için kesenin ağzını açacağı ifade edildi.

YILDIZ BİR İSİM
Samsunspor yönetimi Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu'dan Filip Holosko'nun satış listesine konulması durumunda transfer önceliğinin kendilerine verilmesi konusunda söz almıştı. Ve Bebe'nin gelişiyle birlikte kadrosundaki yabancı sayısı 14'e yükselen Beşiktaş'ta Holosko'yu satılacaklar listesine yazıldı. Bu gelişme üzerine Kırmızı-Beyazlı ekip, harekete geçti.

TOP SAMSUN'DA
Filip Holosko'nun transferi konusunda top şimdi Samsunspor'da. Önümüzdeki günlerde bu oyuncuyla birebir görüşme yapacak olduğu öğrenilen Kırmızı-Beyazlı ekibin transferi bitirip bitiremeyeceği ise büyük merak konusu oldu. Anadolu takımlarının peşinde koştuğu Filip Holosko'yu ikna edebilmek için bütün imkanlarını seferber edeceği ifade edildi. Özgür KALANBAK

DENGE

LisandroLopez

Pal Lazar kesinlikle alınmalı kesinlikleeeee... Böyle sağ bek zor buluruz.

55ertan

Alıntı yapılan: erhan55 - 13 Haziran 2011, 14:37:04
Adı geçen yerli-yabancı, genç-yaşlı herkes gitti. şimdi macar döküntüleri alırlarsa bomba diye şaşırmam artık. o zaman seneye yine bank asya turları atarız 5 sene daha bekleriz borçlar da artar da artar.şirket batar.

Teknik direktör isvicreden bize geldi ve o macar futbolcuda isvicre liginde oynuyor.
Demeki hocanin bi bildigi var. Bomba transfer olmasada iyi bi transfer ola bilir

cembaba

AlıntıDEDIKODU: Samsunspor, Erkan Taşkıran, Holosko, Selim Teber, Ianis Zicu, Turgut Şahin ve Aykut Akgün ile görüşüyor.

Tribün Dergi

kale5501

BU KADAR ZAMANDA BU KADAR OYUNCUMU ERKAN NE OLDU ADI BİLE GEÇMİYOR BEN ERKANIN ALINMASINI ÖZELLİKLE İSTİYORUM ÇOK İYİ TRANSFER OLACGINI DÜŞÜNÜYORUM

Dartagnan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 13 Haziran 2011, 15:29:38
Lazar Pal'ı aldık mı kesin olarak Dartagnan :)

acıkcası herkesin  bildiği kadar bılıyorum :D

fat55

http://www.transfermarkt.co.uk/en/andre-alves/profil/spieler_74306.html pal lazar ın takım arkadaşı bunu da alsınlar bari macar ligi gol kralı andre alves.24 gol 7 asist

SerhaT55

julio cesar noldu bilgisi olan varmı bu adamın gelmesi çok iyi olur

lucarelli

Cesar'ı portekizli hoca istiyordu, hoca olmayınca muhtemelen cesar işi de yatmış olabilir.