2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

veis

sürekli turgay hakan ahmet şahin gibi futbolcularımızın yeterlilik düzeylerini tartışıyoruz.ama unutdugunuz bir durumda bu futbolcuların yeterliligi yapılacak transferlere baglı.yani biz kaliteli sag bek sol bek alırsak orhan adem hakan tabiki yetersiz kalır.ama biz yabancı transferinde fiyasko veya uyumsuzluk yaşarsak olaya birde burdan bakın.işte o zaman begenmedigimiz orhan yılın oyuncusu turgay en iyi topcumuz gibi gelir bizlere.yani demem o ki transferler yapılmadan ne bir oyuncumuzu göklere çıkaralım nede yerden yere vuralım.

Sol Açık

2 günde epey yorum ve dedikodu yazılmış, ama transfer yine yok!

Öncelikle Ahmet Şahin sadece iyi bir kaleci değil, topu oyuna hızlı ve isabetli sokuşu ile iyi de bir oyun kurucu. Bu özelliğiyle süper ligde bile benzersiz!

Gönderilecek isimler konusunda ise Turgay dışındakilerin tamamı kalmalı derim ben.

Sanki elimizde 2-3 sol bek varmış gibi Orhan'ı hemen çizmeyin. Yetenekleri sınırlı olabilir, ama genç, çalışkan ve disiplinli.

Ufuk bence de ilk 11 oynayamayacak (yapılacak transferlere bağlı olarak Murat Yıldırım için de bu durum geçerli olabilir), ama kesinlikle kalmalı. Bank Asya'da geçen sezon pek sakatlık falan yaşamadık, ama süper lig farklı olabilir. Kadro derinliğine ihtiyacımız var.

Hakan Bayraktar ise geçen sezonki en önemli oyuncumuzdu bence. Yokluğunda ortasaha tıkanıyordu. Bence de ilk 11'de oynayamamalı (elbette bu yeni transferlerle mümkün olabilir), ama o bölgede o ayar 2-3 oyuncu alabileceğimize de inanmıyorum. Dolayısıyla Hakan da kalmalı...

holigan5565

bugün sadece yönetim değil yerel gaztelerde uykuda hala sayfalar güncellenmemiş gerçi güncelleselerde ne yazacaklarki onlarda haklı şşşşşşşşşşttttt uykuya devam zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz

55_OrHaN_55

her sene aynı şeyleri yaşıyoruz. millet genç yetenekleri silip süpürürken biz bekliyoruz. (kemal ve murat yıldırım istisna)

Jnr.Serkan

Onlardan 1 tanesi 25 yaşında.Bizim genç anlayışımız ne kadar garip.Takımın 3 yıldız oyuncusu deniyor ve bu takım 3ligden düşüyor.bir takımda 3 tane yıldız varsa o takım küme düşmez.Bize genç yıldız diye Ümit milli takımdan Zafer Şakar'lar geldi unutmayalım.İyi birşey olsalar takımlarını küme düşürmezlerdi çoğu kilit mevkide oynuyor

erhan55

Adı geçen yerli-yabancı, genç-yaşlı herkes gitti. şimdi macar döküntüleri alırlarsa bomba diye şaşırmam artık. o zaman seneye yine bank asya turları atarız 5 sene daha bekleriz borçlar da artar da artar.şirket batar.

Dartagnan

vallahi şu siteye girip dolanmak gelmiyor artık içimden.Ya yeter da abi.Vallahi karamsarlıga giriyoruz yorumları okuyunca.Az sakin olun.Bir bildikleri vardır elbet.Daha lig başlamadan düşürüverdiniz takımı.Elbet yönetim de düşünüyordur.Evet bende tedirginim ama kendinize saklayın abi.

LisandroLopez

Ufuk yetenekleri olan ve yetenekleri geliştirilebilecek, Türkiye'de çizgi de oynayabilen nadir kanat oyuncularından biri.
Üstelik yaşıda genç, bence kesinlikle tutulmalı.

holigan5565

vallaha beni şu anda ismi heyacanlandırcak tek isim olarak filipp holosko var

KareAs55

Ufuk o fizikle ne kadar gelişebilir şüpheli  :-\

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 13 Haziran 2011, 14:48:24
Ufuk o fizikle ne kadar gelişebilir şüpheli  :-\

Yalnız yeteneği dedim, fiziği değil.. Futbolda fizik gücü normal fizikden daha önemlidir.
Fizik gücü yüksek bi Ufuk iyi işler yapacaktır.

holigan5565

adı geçen isimler yerel gazetelere göre romanya dan Alin zicu karşıyakadan aykut akgü ankaragücünden turgut veeeeee beşiktaştan holosko (in şal  lah) hoca 1-2 güne ne zaman kafasına eserse gelecekmiş

ŞİM-ŞEK-LER

İyi bir transfer gelmedik sürece beni de en heyecanlaştıran oyuncu holoşko olur. :-\

ChucKeR

Takımımızda sportif direktör Eski futbolcumuz İsa Turan oldu.
İsa Turan ile dün Nuri Asan Tesisleri'nde yaklaşık 2,5 saat süren bir görüşme yapan Başkan Kazım Yılmaz, tecrübeli isimle anlaştıklarını açıkladı.Oyuncu portföyü olarak son derece geniş bir açıya sahip. İnşallah Samsunsporumuz için hayırlı olacak dedi... Camiamıza hayırlı olsun

silopilimuhsin

Bugünde transfer haberi duymayacagiz galiba