2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SerhaT55

bence hakan,orhan,ufuk kalmalı turgay gidebilir 8)

Jnr.Serkan

Bence 4üde kalmalı...Özellikle bütün futbolcular Turgayı çok seviyor...Gitmesi takım içi ahenk'i bozabilir.En azından kaptanımız olarak 1 sene daha takımda kalabilir.Ufuk ve Orhan gelişime açık oyuncular.Kendilerini geliştirdikleri taktirde daha üst seviyelerde görebiliriz.Hakan yaşlı ancak belkide bu son sezonu ve memleketinin takımında jübile yapmak istiyor ayrıca şampiyonluğumuzda çok büyük emeği olduğunu düşünüyorum.Son 20 25 dakikalarda oyuna dahil olabilir.Küseceğini zannetmiyorum

özkan

orhan gibi bir 5/10 kalas'a kal diyebilecek birini tanımıyorum..adam faceebok güzeli başka bişey değil.

Dartagnan

13 Haziran 2011, 10:12:42 #2253 Son düzenlenme: 13 Haziran 2011, 10:23:40 Dartagnan
Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 13 Haziran 2011, 09:46:39
Bence 4üde kalmalı...Özellikle bütün futbolcular Turgayı çok seviyor...Gitmesi takım içi ahenk'i bozabilir.

futbolcularla turgayın göbek bagı bir kesilmedi herhalde kardesım ? Eger o nedenle oynamayacaksa basıp gitsinler .

fındık

Burası hayır kurumu değil!
Mersin İdman Yurdu, Orduspor ve Samsunspor'un Beşiktaş'ın gözden çıkardığı isimlere düşük maliyetle talip olmasına sinirlenen Başkan, "Gerekirse A2'ye gönderir, yine de bu fiyatlara oyuncu satmam" dedi

Transferi büyük ölçüde tamamlayan Beşiktaş'ta gelecek isimler değil, gidecek oyuncular tartışılıyor. Yabancı kontenjanı iyice şişen Siyah-Beyazlılar'da Ferrari, Holosko, Tabata ve Fink resmen transfer listesine konuldu. Bu futbolculara Süper Lig'in yeni takımları Samsunspor, Mersin İdman Yurdu ve Orduspor talip oldu. Ancak bu üç kulübün de yaptıkları teklifler Başkan Yıldırım Demirören'i kızdırdı.

Kazançları 1 milyon 800 bin ile 1 milyon 500 bin Euro arasında değişen Holosko, Fink ve Tabata'ya 500'er bin Euro'luk kiralama teklifleri sunuldu. Ayrıca Mersin İdman Yurdu 2 milyon 200 bin Euro alan Nobre'nin maaşının sadece 700 bin Euro'sunu ödemeyi önerdi. Başkan'ın bu tekliflere tepkisi sert oldu. Daha önce Zapotocny'nin maliyetini ödeyerek gönderdiklerini hatırlatan Demirören, "Biz hayır kurumu değiliz. Parası olmayan transfer yapmasın. Gidecek oyunculara para ödemeyeceğiz. Gerekirse A2'ye göndeririz, bunu alışkanlık haline getirdiler" dedi. Serdal Adalı'nın da bu doğrultuda gelen teklifleri geri çevirdiği bildirildi
kaynak: fanatik

demiröreni kest

Dartagnan

o zaman almayacaksın Bay cok bilmiş.Takım Türk takımı olmaktan cıktı yabancı oldu.Sonra ağlamayacaksın.Adam akıllı oynamayan adama(fink) o kadar parada veremem.Keriz varya karsında.

Serkan

cembaba

Dartagnan

veis

kafamda bazı soru işaretleri oluşdu son 1 haftada.
hoca gelmeden önce adı geçen oyuncular vardı ama sonrasında hoca bile degişdi.
sezon öncesi hoca transfer ediyoruz ama hocamız 10 günlügüne ülkesine gidiyor.
giderken yanında samsunsporumuzun maç kasetlerini götürdümü götürmedimi bilmiyoruz.
sürekli transferde oyuncu isimleri geçiyor ama bunları hocamı yönetim mi istiyor bilmiyoruz.
eski yönetimden takımla direk etkili yöneticiler alınıyor ve şuan hoca ülkesinde olmasına ragmen transfer yapma telaşına düşdü yönetim.acaba eski yöneticlerin yönlendirmesi ile mi futbolcu bakıyor.yani kalparın listesimi

mevlam hakkımızda hayırlısını nasip etsn ama geç kalıyoruz gibime geliyor.

silopilimuhsin

Hoca kazanamadığımız maclarimi izlemiş acaba

Ollivanders

Turgay kalmalı diyenlere anlam veremiyorum. Ne gordunuz de kalmasını istiyorsunuz kardesim ? Adam sezon boyunca butun maçlarda oynadı da ne yaptı ? top mu dagıttı veya ara pası mı attı ? Açıklayın da bizde goremediklerimizi ogrenmeye çalısalım. Arkadaslık ortamı , iyi kaptan vs vs. Bizi saha içerisinde performansı ile 10 kişi bırakan adamı ben takımda gormek istemiyorum ve hocanın hamlesini dogru buluyorum. Ufuk konusunda ise adama 22 yaşında denilmiş. Adam 25 yaşında. Adamın performansı bu kadar. Havayı yakaladıgı zaman etkili oluyor. Ama eksik yonleri çok fazla. Oyundan kopmalar yaşıyor . Bence yedek olabilir. Hakan bayraktar gecen sezon takımın en iyisiydi. Ortasahada futbolu o yonlendiriyordu. Onsuz halimizde ortasahayı geçemiyorduk. Ama bunlar bank asya 1.lig için gecerliydi. Tempolu bir futbol da H.Bayraktar ne kadar yararlı olabilir. Ustelik 1 sene daha yaşlandı. Bence yedek olabilir ama iyisi gelmedigi surece. Orhan Taşdelen'i hepimiz biliyoruz. Açıklamaya gerek yok. Özverili , gayretli ama yetenekleri kısıtlı.

Tufan

Hakan Bayraktar yaşından dolayı tek devrelik topçu ama oyunda olduğu sürece işini iyi yapan bir adam. Turgay isterse kanatsız melek olsun yanına pas atmaktan aciz bir adam tvden izleyenler beğeniyorlarmş Turgay'ı ama biz sürekli izleyenler biliyoruz bu adamın nasıl bir kalas olduğunu.
bence Ufuk ve Orhan kadroda tutulmalı.

Burak

Salak demirören matematiğin zayıf herhalde 6+2+2 işte bu kadar maksimum alabileceğin oyuncu sayısı sen 15 tane aldıysan ben napayım . Bizde hayır kurumu değiliz senin açıklarını kapatacağız. adamlar almasa bütün alacaklarını verip feshedeceksin belki de sözleşmelerini . Yazık be Türkiye'de sizden medet umuyor sahte büyükler Avrupa'da esameniz okunmuyor. Braga bile Uefa 'da finale kadar çıkıyor .