2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

ahmet şahin bence bu ligin iyi kalecilerinden biridir.ancak onu zorlayacak, hatta alınabiliyosa daha iyisi de alınmalıdır.sonucta 1 kalecıyle sezona gırıldıgı nerde gorulmus ?

kaptan_55

cembaba

Holosko çok yerinde bir transfer olur.
Abdül'ü alan Es Es'e teşekkürler.
Serdar Kulbilge gereksiz. O kadar boş söylenti var ki hiç birine inanmıyorum. Yarından itibaren arka arkaya transfer haberleri duyacağız. O kadar rahatım ki...
Yönetime güveniyorum. Vlade'in boş bir adam olmadığını, bir kaç oyuncu önereceğini düşünüyorum.
Şu Fener muhabbetlerini artık kessek diyorum. Hayırlısı olsun.
Bir de çok gereksiz kasılıyoruz. Rahat olun. Açıklamalarla rahatlayacağız.

Site çok çabuk geriliyor. Olumsuz yorum yazmamaya çalışalım arkadaşlar.

usare

Alıntı yapılan: CemBaba - 12 Haziran 2011, 14:54:27
Holosko çok yerinde bir transfer olur.
Abdül'ü alan Es Es'e teşekkürler.
Serdar Kulbilge gereksiz. O kadar boş söylenti var ki hiç birine inanmıyorum. Yarından itibaren arka arkaya transfer haberleri duyacağız. O kadar rahatım ki...
Yönetime güveniyorum. Vlade'in boş bir adam olmadığını, bir kaç oyuncu önereceğini düşünüyorum.
Şu Fener muhabbetlerini artık kessek diyorum. Hayırlısı olsun.
Bir de çok gereksiz kasılıyoruz. Rahat olun. Açıklamalarla rahatlayacağız.

Site çok çabuk geriliyor. Olumsuz yorum yazmamaya çalışalım arkadaşlar.

nokta

silopilimuhsin

A.aziz   eski_sehir 3 yıllık anlaşma imzalamış

oguz_5528

Genç yetenek aldık diye seviniyor es-es taraftarı   ???

ChucKeR

Alıntı yapılan: Erdinc - 12 Haziran 2011, 14:01:16
İyi olduğundan kimsenin şüphesi yok ama denildiği gibi süper değil !!

samsunun neresi süper de kalecinin süper olmasını bekliyosunuz. sakatlık görmeyen kaleci sezonun tamamını oynayabilir. hem ahmet yaşını başını almış aklı yerinde adam. futbol hayatının son senelerini heba etcek gibi durmuyo. onun performasnı artsın diye 2. kaleciye para yatırmak mantıksız. hem şu an kılıçarslan var o da karpuzcu değil heralde o da lig görmüş hem yedek otururken sıkıntı çıkartmıyo. serdar gelince yedek kalan mızmızlanacak huzur bozulacak.
samsunun en sağlam yeri kaledir beyler 1 kişinin oynadığı kalede 3 kişi bulunacağına 10 kişinin oynadığı sahada alternatife para yatırmak en mantıklısı.

sadece55

O zaman bırakalım arkadaş hiç transfer yapmayalım aynı takımla devam edelim...Madem öyle diyosun

AntZ

:kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

Kaynak: haber 61

minci

Alıntı yapılan: kavak_55 - 12 Haziran 2011, 00:30:15
abdulaziz kendini bulunmaz hint kumaşı zannediyor galiba allahın lazı istediğin yere git güle güle birde selam söyle 1 maç oynadın adam gibi ne arayacak seni yönetim tutu amcan olsaydı arardı belki gitmişken travzona gitseydin.gidene kal demeyiz iyiki gittin.

Yazınızın elbetteki gerçek Lazları aşağılamak için olduğunu düşünmüyorum. Ancak neredeyse Türkiyenin her tarafında tüm Karadenize laz denildiği için sizde aynı terimi kullanmış olabilirsiniz. Öncelikle şunu vurgulamak istiyorum. Asla ırkçılık yapmak istemem ancak bir Laz olarak şunu belirtmek isterim: Trabzon hiçbirşekilde laz değildir. Lazlarla uzaktan yakında iligisi de yoktur. Geçmişinden dolayı daha çok rumlara yakındır. Lazlar ise tamamen Rizenin Pazar ilçesinden sonra Hopaya kadar olan sahildeki dar bir şerit içerisinde bulunmaktadırlar. Açıkçası bir laz olarak Trabzonla içiçe görülmem kanıma dokunur.

erhan55

Macar milli takımı defansı çok mu güzel de bu kadar gol yiyor.  bu adamın oynadığı her maçta 2 den aşağı yememişler hatta 5 bile yemişler evet süper bomba transfer yapılıyor. böyle adamlarla ahmet serdar değil valdez gelse olmaz.

ayrıca ahmet hırs yapsın diye serdar gibi adam alınmaz daha genç adam alki o adam hırs yapsın. ikisi de futbolu bırakma yaşlarına gelmiş kim kimi gaza getirecek de bu yaştan sonra aman gelişeyim diyecek.

ahmet'in hakkını yememek lazın fener maçında da gösterdi adam süper ligde oynabileceğini. ayrıca böyle keskin bir hat yok süper lig kalecisi bank asya kalecesi. saçma terimler uydurmayalım. yeterli kaleci iyi kaleci vs dense anlarım. ahmet de gayet iyi kaleci. hepimiz anlaşma sıkıntıya girdiğinde dualar etmedi mi şimdi ne oldu değeri mi düştü adam anlaşma imzalayınca? ancak ikinci kaleci alınmasına karşı değilim. tabiki hedefimiz varsa kalecilerimiz de kalite yönünden üst olmalı.yedek kaleci yedek gibi değil her an 11e onu da koysan olur dedirtip güven vermeli. ancak şu anda öncelikli başka bölgelerin transferlerini bitirsinler de kaleciye de sıra gelir. daha ortada tık yok.

germencisse

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 12 Haziran 2011, 12:28:31
yanlış anlama sen paylaşmışsın burada ama ben internet dilinde lazer diye aratsam bildiğimiz ışık çıkıyor pal desem oyun çıkıyor bilgisi olan varsa paylaşsın.

Alıntı
AlıntıLazar ile anlaşıldı

Kırmızı-Beyazlı ekip, Macaristan Milli Takımı'nın 23 yaşındaki defans oyuncusu Pal Lazar ile prensipte anlaştı

Samsunspor, Macaristan Milli Takımı'nın 23 yaşındaki defans oyuncusu Pal Lazar ile prensipte anlaşma sağladı. Bu oyuncu ile bir haftadır görüşmelerin devam ettiği ve olumlu sonuçlandığı öğrenildi. Herkesten sır gibi saklanan transfer dün sonuçlandı. Macaristan Milli Takımı'nda düzenli olarak forma giyen Pal Lazar'ın çok büyük bir aksilik olmaz ise önümüzdeki hafta Samsun'a geleceği ve resmi sözleşmeye imza atacağı sızan bilgiler arasında.

germencisse

BREZİLYALI STOPER PAULO GÜNDEMDE

Kırmızı-Beyazlı ekip, Braga takımında forma giyen tecrübeli stoper Paulo Afonso Santos Júnior'un peşine düştü. Yönetimin bu oyuncuyu kadroya katmakta karar olduğu açıklandı
TAM BİR YILDIZ
Samsunspor'da dış transfer çalışmaları devam ediyor. Kırmızı-Beyazlılar, Braga'nın Brezilyalı stoperi Paulo Afonso Santos Júnior'u renklerine katmak için düğmeye bastı. Sportif Direktör Sedat Karabük'ün yakından tanıdığı ve uzun süredir takip ettiği tecrübeli savunma oyuncuyla önümüzdeki günlerde temasa geçilmesi bekleniyor.

BEŞİKTAŞ VE TRABZON'DA İSTEMİŞTİ
Bu oyuncuyu Beşiktaş başta olmak üzere Trabzonspor ve Eskişehirspor'da takip ediyor. Öte yandan diğer mevkiler içinde arayışlar tüm hızıyla devam ediyor. Samsunspor yönetimi, özellikle yabancı oyuncu konusunda hata yapmamak adına ince eleyip sık dokuyor. Bu konuda oluşturulan transfer komitesi tesislerde geceli gündüzlü çalışmalarını sürdürüyor.

kabacevizli55

bu gidişle  :deli: :deli: :deli: :deli:

umit

12 Haziran 2011, 17:24:30 #2189 Son düzenlenme: 13 Haziran 2011, 15:02:36 umit
Haberlerimizde kaynak da belirtsek.