2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

AntZ

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 12 Haziran 2011, 12:28:31
yanlış anlama sen paylaşmışsın burada ama ben internet dilinde lazer diye aratsam bildiğimiz ışık çıkıyor pal desem oyun çıkıyor bilgisi olan varsa paylaşsın.

Pal Lazar diye arat hocam   :) :evet:

(Lazer değil lazar bu arada, "laz er" laz erkeklerine verilen addır, bu Lazar  :suslen:)

Kadir ÇELEBİ

12 Haziran 2011, 12:39:41 #2163 Son düzenlenme: 12 Haziran 2011, 12:43:45 SamsunSpor_34
Alıntı yapılan: AntZ - 12 Haziran 2011, 12:37:27
Pal Lazar diye arat hocam   :) :evet:
söylemde ayrımcılık yaptım farkındayım ama atarttım :)

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 12 Haziran 2011, 12:33:06
bu adam mümkünse kalsın.

SAMSUNLU ORUMA 55

Kimi transfer edecekse etsinler.. Her sene bizi delirtmesinler kardeşim

carsambaliridvan

artık bekleyecez hafta sonu bişi çıkmaz seçimdi falandı  inş hafta içinde güzel haberler gelir  eee bi zahmet gelsin artık

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: AntZ - 12 Haziran 2011, 12:17:10
Bizde oynayan Göksel vardý, o Göksel þimdi bankasya da olsa o da bankasya nýn en iyi kalecisi olurdu. Ahmet'e kötü kaleci diyen yok. Ama kaleci takýmýn yarýsý, iyi bir kaleci alýrsan transferin yarýsýný bitirirsin. Kýlýçarslan'da kötü kaleci deðil, gönder TFF 2. lige yýlýn kalecisi olur. Ama Bankasya için kötü olmasa da çok iyi deðil  ;)

Volkan, Onur, Cenk Gönen, Rüþtü, Ivankov, Hasagic, Karcemarskas, Hakan Arýkan, Serdar Kulbilge, Ivesa, Tomic, Ömer gibi kalecilerin hangisinden iyi sevgili Muhsin, bize en az bu ayarda bir kaleci lazým.
ahmet Bu saydiklarinin volkan, onur, ve karcemarskas dışında hiç birisinden kötü değildir bence. Ayrıca super lig ile Bankasya arasında o kadarda büyük bir fark yok ahmetin alternatifi kesinlikle genç bir kaleci olmalı. Polemik yarattığım ıçın kusura bakma ben sadece görüşümü yazıyorum

lucarelli

Serdar Kulbilge'yi alıp ne yapayacağız? DÜnya kadar para ister Yedek oturunca da probleme neden olabilir. Bize genç, yetenekli ve düşük maliyetli bir kaleci lazım. Yabancı da olabilir sonuçta 6+2 kuralı var. Yedek klubesinde oturtabileceğimiz 2 tane yabancı hakkımız var. Sadece genç olsun, yetenekli olsun.

cem

14ünden sonra iyi haberler gelecekmiş süpriz isimde var dedi birileri..
suat çakırın yakın dostu,
bekleyip görecez..

ahmetsefa55

holigan5565

hani vancsak ı alıyoduk bence bizimkilere onun ücreti yüksek geldiyse menajerin biri bu da milli takımda oynuyo diye kakalamışlardır.adam macar liginde oynuyo yaa her tarafı ii olsa ne olur.
Ahmet Şahin hakkında yazılanlara kesinlikle katılmıyorum.hani demişler yaa bank asya da oynar süper ligde oynayamaz diye o arkadaşlar sezon ortası fb ile oynanan hazırlık maçını hatırlatırım.maçın 4 ya da 5 o olamasını kim engellemiş acaba

sadece55

Alıntı yapılan: silopilimuhsin - 12 Haziran 2011, 11:45:44
ahmet Bankasya da yılın kalecisi seçildi serdar.ne yaptı acaba? Ahmet şahin süperligin en iyi 5 kalecisinden biridir

Sen fazla yükseklerde uçuyosun...

LisandroLopez

Ahmet Şahin iyi kaleci beyler, o kadar da haksızlık etmeyelim.

sadece55

İyi olduğundan kimsenin şüphesi yok ama denildiği gibi süper değil !!

umit

Ahmet Şahin iyi kaleci elbette ama Ahmet'i zorlayacak sağlam bir kalecinin daha olması gerekir. Rekabet ortamı her iki kalecinin de performansını yüksek tutar.