2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Bir işi de dogru duzgun yapın ya. Olmadı , gelmedi , kapandı vs vs. Beklemeye devam.

AntZ

Alıntı yapılan: silopilimuhsin - 12 Haziran 2011, 10:55:05
ismi geçen kaleciler ahmet sahinden iyimiler sence? Kaleci sorunu yok bence alinsada genç bir kaleci alınmalı ne yapacaz serdari

Kesinlikle iyiler, Ahmet Şahin'in bankasya nın en iyi kalecisi olması bizi yanıltmasın.

Ahmeti

12 Haziran 2011, 11:17:10 #2147 Son düzenlenme: 12 Haziran 2011, 12:09:25 AHMETÝ*55*
Ahmet Şahin'in yanında Serdar Kulbilge gibi bir kaleci olsa çok daha iyi olur yoksa ben en iyiyim diye seneye çok el kol hareketi yapabilir.

Sioux

12 Haziran 2011, 11:25:34 #2148 Son düzenlenme: 12 Haziran 2011, 14:56:53 samsuni
Sedat Karabük'ün soyadı ofsayttı!!  ;D

Lusage

Yapmayın etmeyin. Serkan Kirintili saatli bombadır. Kaleye ha Kovabulut'u ha dombili Hasan'ı koymuşsun hiç farkı yok. Illa kaleci lazımsa Mahmut'u yada Atilla'yı alsınlar.

ahmetsefa55

demek ki neymiş başlık erken açılmış.adamı göremeden gitti  :o

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: AntZ - 12 Haziran 2011, 11:11:44
Kesinlikle iyiler, Ahmet Þahin'in bankasya nýn en iyi kalecisi olmasý bizi yanýltmasýn.
ahmet Bankasya da yılın kalecisi seçildi serdar.ne yaptı acaba? Ahmet şahin süperligin en iyi 5 kalecisinden biridir

Jnr.Serkan

Vennegoor of Hesselink Rapid Wien ile sözleşmesini fesh etmiş.Keşke gelse.

Ahmeti

Ben Ahmet Şahin kötü bir kaleci demiyorum

Benim istediğim Ahmet Şahin'i zorlayacak gerektiğinde Ahmet'i yedek bırakacak rekabet ortamının en üst seviyede olduğu bir samsunspor kalesi görmek istiyorum. Bu ikinci kaleci Serdar olacak diye birşey yok yerli veya yabancı iyi bir kaleci transferi şart diye düşünüyorum.

Süper lig'te Kılıçarslan asla ikinci bir kaleci olamaz

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 12 Haziran 2011, 12:01:09
Ben Ahmet Şahin kötü bir kaleci demiyorum

Süper lig'te Kılıçarslan asla ikinci bir kaleci olamaz

umit

Alıntı yapılan: Lusage - 12 Haziran 2011, 11:34:10
Yapmayın etmeyin. Serkan Kirintili saatli bombadır. Kaleye ha Kovabulut'u ha dombili Hasan'ı koymuşsun hiç farkı yok. Illa kaleci lazımsa Mahmut'u yada Atilla'yı alsınlar.

Serkan Kırıntılı değil Kulbilge'den bahsediliyor sanırım.

AntZ

Bizde oynayan Göksel vardı, o Göksel şimdi bankasya da olsa o da bankasya nın en iyi kalecisi olurdu. Ahmet'e kötü kaleci diyen yok. Ama kaleci takımın yarısı, iyi bir kaleci alırsan transferin yarısını bitirirsin. Kılıçarslan'da kötü kaleci değil, gönder TFF 2. lige yılın kalecisi olur. Ama Bankasya için kötü olmasa da çok iyi değil  ;)

Alıntı yapılan: silopilimuhsin - 12 Haziran 2011, 11:45:44
ahmet Bankasya da yılın kalecisi seçildi serdar.ne yaptı acaba? Ahmet şahin süperligin en iyi 5 kalecisinden biridir

Volkan, Onur, Cenk Gönen, Rüştü, Ivankov, Hasagic, Karcemarskas, Hakan Arıkan, Serdar Kulbilge, Ivesa, Tomic, Ömer gibi kalecilerin hangisinden iyi sevgili Muhsin, bize en az bu ayarda bir kaleci lazım.

Ahmeti

"Lazar ile anlaşıldı" söylentisi

Samsunspor,Macaristan Milli Takımı'nın 23 yaşındaki defans oyuncusu Pal Lazar ile prensipte anlaşma sağladı. Bu oyuncu ile bir haftadır görüşmelerin devam ettiği ve olumlu sonuçlandığı öğrenildi. Herkesten sır gibi saklanan transfer dün sonuçlandı. Macaristan Milli takımında düzenli olarak forma giyen Pal Lazar'ın çok büyük bir aksilik olmazsa önümüzdeki hafta Samsun'a geleceği ve resmi sözleşmeye imza atacağı sızan bilgiler arasında.

Denge gazetesinde böyle bir haber var ne derece doğru olduğunu bilemiyorum adamlar anlaşıldı diye yazıyor.

Kadir ÇELEBİ

yanlış anlama sen paylaşmışsın burada ama ben internet dilinde lazer diye aratsam bildiğimiz ışık çıkıyor pal desem oyun çıkıyor bilgisi olan varsa paylaşsın.

usare

Defansı macarlardan kuracaz galiba. Genç olması ve milli takımda oynaması sebebiyle alınmalı diye düşünüyorum.
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/pal-lazar/leistungsdaten/spieler_74389.html