2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

resmi transfer ayın 14 ünde başladığı için ayın 14 ünü bekliyoruz bence transferleri yaptılar sadece 14 ünü bekliyorlar bana öyle geliyorr

erhan55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 12 Haziran 2011, 01:35:38
resmi transfer ayın 14 ünde başladığı için ayın 14 ünü bekliyoruz bence transferleri yaptılar sadece 14 ünü bekliyorlar bana öyle geliyorr

17 takım beklemiyor o günü bir biz mi bekliyoruz dostum  :rulet:

ender

yonetimin is basi yapar yapmaz 2-3 iyi transfer aciklamasini bekliyordum.Bu sessiz bekleyis beklemedigim beni sasirtan bir olay.iyi transferleri zamaninda yapmakta onemli.aksi takdirde ilk besi dusunmek hayalcilik olur bana gore.

erhan55

Alıntı yapılan: ender - 12 Haziran 2011, 01:26:13
holosko ile anlasilmis olsa 50 kere duyardik kanallarda.sanmiyorum oyle birsey oldugunu fakat olsa cok yerinde bir transfer olurdu.

teknik direktörü de hiç duymadık gece operasyonu ama holosko ülkede tabi katılıyorum abim. ayrıca holosko serbest değil bizimkiler gizlese istanbul tarafından sızardı bir şekilde haberler. ama manisadan beri samsunda görmek istediğim bir oyuncu.

ender

evet canim bende turkiyede olmasindan dolayi dedim duyulurdu diye.holosko ve ayni kalitede alinacak 4-5 iyi futbolcu ile oldukca basarili ses getiren bir takim oluruz.

twitter

holosko iyi oyuncu

bonservisi ile almak önemli bir husus ama

eren55

İmza attırılmadan,üzerinde formayla resim çektirmeden hiçbir transfere inanmam.İş oraya kalırsa sezon bittiğinden beri kimleri aldık,kimleri sattık hesabı yok.Paşa paşa beklerim ayın 14'ünü.Madem burada yazılıyor yok alındı edildi diye kaynağınızı da belirtin.Maytap geçmekten öteye gitmiyor yoksa.

serkancengiz

sabır taşı olsa çatlardı be bu bekleyiş sinirlerimi bozmaya başladı

silopilimuhsin

samsunluhakan

Romanya liginde gol kralı olan Alin Zicu'yla görüşen Karadeniz ekibi, 27 yaşındaki futbolcu için teklif yapmaya hazırlanıyor.
fanatik

samsunluhakan

Son olarak Gençlerbirliği'nde oynayan ve bonservisi elinde olan başarılı file bekçisiyle temas halinde olan Kırmızı-Beyazlılar, Serdar'ın alternatifini yurt dışında buldu. Fransız ekibi Le Mans'ın kaleci Didier Ovono'yla da görüşen Samsunspor, iki isimden birini mutlaka kadroya kazandıracak. 28 yaşındaki Ovono aynı zamanda 2003 yılından beri Gobon Milli Takımı'nın da kalesini koruyor.
fanatik

isyan

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 12 Haziran 2011, 03:31:08
Romanya liginde gol kralı olan Alin Zicu'yla görüşen Karadeniz ekibi, 27 yaşındaki futbolcu için teklif yapmaya hazırlanıyor.
fanatik
Zamaninda Inter veya Roma'ya transfer olmustu yanlis hatirlamiyorsam, gelme ihtimali varsa iyi olur aslinda.

samsunluhakan

ilk maçına petkoviçle çıkmış transfermarkt da yazıyor

samsunluhakan

samsunluhakan

Macar spor medyası, Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkoviç'in İsviçre'nin Sion takımında top koşturan Macar futbolcuyu Samsunspor'a transfer etmek istediğini yazdı.

Sion'a 2007 yılında transfer olan ve oldukça başarılı maçlar çıkaran Macar defans oyuncusu Vilmos Vanczak'ın Sion takımıyla 2014 yılına kadar sözleşmesinin olduğu, ancak Samsunspor'un bu transferi istediği belirtildi.

Haberlerde, Sion kulübünün 28 yaşındaki Macar futbolcunun bonservis ücreti olarak ''yüklü bir meblağ isteyeceği'' ifadelerine yer verildi.
ajansspor