2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

bu romanya ligi gol kralı fanatik yazıyor bilgisi olan varmı paylaşırsa

kuzey55

nobre bomba olsa ne olur allah aşkına

**KaR6**

mersin transferlerine iyi diyenler oldugunu görünce şaşırıyorum cidden.. hangisini görmek isterdiniz burada? belki biraz zurita, o da belki.. erhan hakan falan filan.. bjk altyapısı gibi oldular iyice..

lucarelli

Mersin'in Zurita dışında elle tutulur bir transferi yok. Takımdan 14 kişi göndererek büyük hata yaptılar, şimdi de transferleri çok doğru değil bence. En iyi transferleri Zurita, onu da Samsunspor transfer etse eh işte derim. Nobre felan hikaye.

kabacevizli55

miy_xhiç şansları yok şimdiden küme düşmenin en büyük adayı
ordu_spor daha aklı başında transferler yapıyo

minci

Alıntı yapılan: holigan5565 - 11 Haziran 2011, 11:38:24
Eskişehir'le anlaştı

Güncelleme: 2011-06-11
Samsunspor'dan beklenen cevabı alamayan Abdulaziz Solmaz. Eskişehirspor ile prensipte anlaşma sağladı Hiç sanmıyorum. Eskişehir o kadar körmü onu alacak kadar. Onu yılın futbolcusu seçenler şimdide onu pazarlamakla meşgul. Hepsi bu. Bizde yedik.

Samsunsporlu yöneticilerin görüşmediği futbolcular yuvadan uçmaya başladı. Kırmızı-Beyazlı ekibin yıldız oyuncularından Abdulaziz Solmaz, Eskişehirspor ile el sıkıştı. Spor Toto Süper Lig ekiplerinin peşinde olduğu Solmaz, "Öncelikli hedefim Samsunspor'du. Fakat bir çok kez haber yollamama rağmen beklediğim cevabı bir türlü alamadım. Biz de ekmeğimizi futboldan yiyoruz. Bunun için mantıklı hareket ederek Eskişehirspor'la büyük ölçüde anlaşma sağladım" dedi.
arena gazetesi

lucarelli

11 Haziran 2011, 20:30:07 #2091 Son düzenlenme: 11 Haziran 2011, 20:36:07 lucarelli
Alıntı
Samsun'a Macar defans

Samsunspor'un, Macar milli futbolcu Vilmos Vanczak ile ilgilendiği iddia edildi.Macar spor medyası, Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkoviç'in İsviçre'nin Sion takımında top koşturan Macar futbolcuyu Samsunspor'a transfer etmek istediğini yazdı.

Sion'a 2007 yılında transfer olan ve oldukça başarılı maçlar çıkaran Macar defans oyuncusu Vilmos Vanczak'ın Sion takımıyla 2014 yılına kadar sözleşmesinin olduğu, ancak Samsunspor'un bu transferi istediği belirtildi.

Haberlerde, Sion kulübünün 28 yaşındaki Macar futbolcunun bonservis ücreti olarak "yüklü bir meblağ isteyeceği" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Hürriyet

Bu adamı alacağız herhalde

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Haziran 2011, 20:10:35
mersin transferlerine iyi diyenler oldugunu görünce þaþýrýyorum cidden.. hangisini görmek isterdiniz burada? belki biraz zurita, o da belki.. erhan hakan falan filan.. bjk altyapýsý gibi oldular iyice..
transferin iyiligine deyinmek istemedim. Bu takımların arkasında medya gücümü var acaba diye düşünüyorum

**KaR6**

Alıntı yapılan: silopilimuhsin - 11 Haziran 2011, 20:31:49
transferin iyiligine deyinmek istemedim. Bu takımların arkasında medya gücümü var acaba diye düşünüyorum

sakin ol abi, ben de sana demedim, genel olarak söyledim.. sitede başka insanlar da yazıyor okuyor falan ya..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Haziran 2011, 20:34:23
sakin ol abi, ben de sana demedim, genel olarak söyledim.. sitede başka insanlar da yazıyor okuyor falan ya..

bana mı didin.. ne didin  :peeh: :peeh: :peeh:

silopilimuhsin

Kaya

Yönetimin çok doğru yolda olduğuna inanıyorum ve onlara güveniyorum.Takımda kalmasını istedikleri isimleri bir şekilde takımda tuttular.Diğerlerinin yüzüne bile bakmıyorlar(bknz:Aziz) Hoca Samsun'a döndüğünde transferlerimizle birlikte güzel bir şekilde kampa gideceğiz inşallah.

oguz_5528

Hoca takıma bakacak zayıf yerlere transfer isteyecek,bence 4-5 ya da daha fazla kişi ile yollar ayrılır diye düşünüyorum

serkancengiz