2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Delgado rüyası resmen sona ermiş oldu >l<

samsunluhakan

ABDÜL GİTSİN YAA ADANA maçını hatırladıkça o faulden sonra deliye döndüm resmen yaa gitmesi hayırlı bizim için

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: Harun55 - 11 Haziran 2011, 13:59:41
Sabah kalk bilgisayari aç...www.samsunspor.biz Haberlere bak..Foruma gir transfer dedikodularina bak vesayre vesayre..ise git istede molada bak eve gel banyo etmeden yine bak banyo ettikten sonra yine bak..yemek ye nisanlinin evine git ordada laptopu az verirmisin canim bi haberlere bakcam de..sonra eve gel yine haberlere bak sonra aksama kadar yatana kadar devamli forumda dolas sayfalari yenile yeni haber geldimi diye..sonra gece yat telefonunda yine haberlere bak...yattiktan sonra uyandigimda ayni bir gun basliyo iste boyle gidiyo günlerim son aylarda..

Yönetim lütfen yaa transferleri istiyoruz...hedef ilk 2 sene ilk 5 degilmiydi aga yaaaa!!!  :x(( :x((
bide saat 01:00 gibi cepten internete yengen kiminle mesajlasiyorsun diye kizsin. Onlar bilmiyorki Samsunspor aşkını

samsunluhakan

sivasspordan pedriel le ilgili haberler var dogrulugu nedirki arkadaşlar..

Ollivanders

Bizim kadar sabırlısı var mıdır acaba ?

silopilimuhsin

Ollivanders

Alıntı yapılan: silopilimuhsin - 11 Haziran 2011, 16:46:52
yada sabirsizi

Ben sabırsız oldugumuzu dusunmuyorum. Belki transfer yapacaklardır . Bekleyip gorecegiz ama daha iyi bir yapılanma veya çalısma olmalıydı. Tum bu  cafcaflar , havalar , ilk 5 ler gereksizmiş demekki.

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Haziran 2011, 16:49:47
Ben sabýrsýz oldugumuzu dusunmuyorum. Belki transfer yapacaklardýr . Bekleyip gorecegiz ama daha iyi bir yapýlanma veya çalýsma olmalýydý. Tum bu  cafcaflar , havalar , ilk 5 ler gereksizmiþ demekki.
1 nci hafta yönetim 2nci hafta hoca önümüzdeki haftada futbolcular şekillenir. Benimde kalbimden geçenler seninkilerle aynı kanıda. Ama onlar bizden daha profesyonel sanırım

kaptan 55

maço

hoca değişikliğinden doğan transferde  bir gecikme oldu sanırım.

illaki yönetim petkoviçin isteyeceği isimlerle temasa kurmaya başlamıştır.haftaya yavaş yavaş konuşulur bu isimler.

tabi gönlümden geçenler bu.Aksi durumda  :(

samsunluhakan

Alıntı yapılan: maço - 11 Haziran 2011, 17:30:05
hoca değişikliğinden doğan transferde  bir gecikme oldu sanırım.

illaki yönetim petkoviçin isteyeceği isimlerle temasa kurmaya başlamıştır.haftaya yavaş yavaş konuşulur bu isimler.

tabi gönlümden geçenler bu.Aksi durumda  :(

BENCE DOGRU İNŞALLAH ÖYLEDİR

berusa55

BOMBALAR PETKOVİÇ GELİNCE

Transfer çalışmaları hakkında da konuşan Başkan Kazım Yılmaz, "Taraftarlarımız bu sessiz duruşumuza aldanmasın. Şu anda dört koldan transfer çalışmalarımızı yürütüyoruz. Teknik Direktörümüz Vladimir Petkovic önümüzdeki hafta Samsun'a gelecek ve ardından hem yerli, hem de yabancı transferlerinde bombaları peş peşe patlatacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=78261

twitter

pazartesi açıklanmaya başlar vol 2 yok 3...

silopilimuhsin

Ntvspor son dakika haberi ile nobrenin mersinle anlaştığını yazıyor. Biz hiç manşet olmuyoruz Bu konuda

samuray

biz daha bombaları patlatmadık biraz sabretmek lazım bence iyi tarnsferler olacak