2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

lucarelli

Daha önceki sayfalarda adı geçen Lyonlu Cesar Delgado Mexica ligine gitmiş.

Alıntı
Lyon'dan Delgado, Monterrey ile anlaştı
Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Lyon'un Arjantinli forveti Cesar Delgado, Meksika'nın Monterrey takımıyla anlaştı.

Monterrey kulübünün açıklamasında, 4 yıldır Lyon forması giyen 29 yaşındaki Delgado ile anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Delgado, 2003-2007 yıllarında Meksika'da Cruz Azul takımında forma giymişti.

2004'te Copa America'yı kazanan Arjantin Milli Takımı'nın formasını giyen Delgado, 2004'te Atina Olimpiyatları'nda şampiyon olan Arjantin'in kadrosunda da yer aldı.

KAYNAK:MİLLİYET

eren55

Rumen hangi millet oluyor?Romen ve Romanları biliyorum,Rum'a da eyvallah;ama Rumen hiç duymadım.

kabacevizli55

romanyalılar romanya ülkesi mutu chivu hagi timofte felan varya onların memleket

holigan5565

anlaşacağımız yazılan bütün oyuncular başkalarına kaçıp gidiyor.yönetimin hoca konusundaki tercihinden sonra transfer konusundada önemli hatalar yapacağı izlenimini veriyor bana tabiki bu bir tahmin inş ben yanlış biliyorumdur.Ayrıca transfer konusunda ciddi ciddi geç kalıyormuyuz acaba yoksa hala yanılıyormuyum

kabacevizli55

gideçek başka takımmı yoktu  :redcard: :redcard:

Harun55

Sabah kalk bilgisayari aç...www.samsunspor.biz Haberlere bak..Foruma gir transfer dedikodularina bak vesayre vesayre..ise git istede molada bak eve gel banyo etmeden yine bak banyo ettikten sonra yine bak..yemek ye nisanlinin evine git ordada laptopu az verirmisin canim bi haberlere bakcam de..sonra eve gel yine haberlere bak sonra aksama kadar yatana kadar devamli forumda dolas sayfalari yenile yeni haber geldimi diye..sonra gece yat telefonunda yine haberlere bak...yattiktan sonra uyandigimda ayni bir gun basliyo iste boyle gidiyo günlerim son aylarda..

Yönetim lütfen yaa transferleri istiyoruz...hedef ilk 2 sene ilk 5 degilmiydi aga yaaaa!!!  :x(( :x((

Ahmeti

Alıntı yapılan: gokhancaglar - 11 Haziran 2011, 13:25:07
tanımıyorum ama Samsunlu olmasına sevindim..başarılı olur inşallah..

Aynen katılıyorum dediklerine

eren55

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 11 Haziran 2011, 13:52:43
romanyalılar romanya ülkesi mutu chivu hagi timofte felan varya onların memleket

Kardeş onlara Romen deniyor bildiğim kadarıyla.Romanyalı diye bir tabir de yok diye biliyorum.Dikkat çekmek istediğim husus ulusal gazetelerde ahkam kesen gazeteci bozmalarının daha kullandıkları dilden bihaber olmaları.Yoksa sağ olasın.

**KaR6**

kendisi şifo mehmet'in akrabasıymış.. uzun yıllar önemli teknik adamlarla birlikte çalışmış ve futbolcu pörtföyünün çok geniş oldugu söyleniyor.. transferde katkı sağlayabilecek bir isim olmakla beraber Samsunlu olması da bir başka artısı..

yolda görsem tanımam ama cv'ye bakınca faydalı bir isim olarak göze çarpıyor..

kabacevizli55

Musti

Ankaraspor'un (eski BŞB) altyapısını oluşturdu. Çok iyi genç yetenekler çıkardı ve Ankaraspor'un süperlige çıkmasında büyük pay sahibi oldu. Ankaraspor düşürüldükten sonra o oyunculardan geriye kalanlardan hemen hepsi Ankaragücü'ne geçtiler. Anıl Taşdemir de onun öğrencisiydi. Özer Hurmacı da.

FaTiH_HaN

Yardımcı hoca en az teknik direktör kadar önemli, ki yabancı hocayla çalışacağız çok daha fazla önemli transferde, oyuncu ilişkilerinde, hocanın adaptasyon sürecinde etkin rol oynayacak. Samsunlu olması çok büyük bir artı. İnşallah Samsunsporumuz için faydalı olur..

atakumlu83

arkadaslar emre balak denılıyor dogrumu yaaa

King1965

Alıntı yapılan: Harun55 - 11 Haziran 2011, 13:59:41
Sabah kalk bilgisayari aç...www.samsunspor.biz Haberlere bak..Foruma gir transfer dedikodularina bak vesayre vesayre..ise git istede molada bak eve gel banyo etmeden yine bak banyo ettikten sonra yine bak..yemek ye nisanlinin evine git ordada laptopu az verirmisin canim bi haberlere bakcam de..sonra eve gel yine haberlere bak sonra aksama kadar yatana kadar devamli forumda dolas sayfalari yenile yeni haber geldimi diye..sonra gece yat telefonunda yine haberlere bak...yattiktan sonra uyandigimda ayni bir gun basliyo iste boyle gidiyo günlerim son aylarda..

Yönetim lütfen yaa transferleri istiyoruz...hedef ilk 2 sene ilk 5 degilmiydi aga yaaaa!!!  :x(( :x((

Aynısı bana oluyor KATILIYORUM

fındık

arkadaşlar kulüpten açıklama gelmeden transfer haberlerinin hiçbirine kanmayın yok onu almış yok o gitmiş bizi ilgilendirmez resmi olmadıkça buna bakarsak forumda yazılan tüm oyuncuları yazarsak zaten transfer listesini biz şekillendirmiş oluyoruz ;D