2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

emre

138. sayfada ne güzel bir haberdir bu.umarım gerçekleşir transfer yapmış kadar oluruz.yönetim iyi gidiyor iyi  ;D

GurbetciFanatik

Samsunspor Eskisehir macinda illaki tribünleri cagirirsiniz yanilmiyorsam  :rulet:
:D :D :D :D :D

fındık

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 11 Haziran 2011, 12:18:18
Samsunspor Eskisehir macinda illaki tribünleri cagirirsiniz yanilmiyorsam  :rulet:
:D :D :D :D :D

Sen nedion tribünlere çağırmak için dsb rekoru kıracaz  :D :D

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: seko - 11 Haziran 2011, 12:25:22
Sen nedion tribünlere çağırmak için dsb rekoru kıracaz  :D :D

:deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli:

twitter

Tufan

ee  eski_sehir'de  İ trabzon_spor OŞ yapıyor ordada morali bozulur yavrucağın  :evet:

Serkan

GökhanÇağlar

Abdüle piyasa yapmak için yapılmış bir haber olabilir..ama inşallah doğrudur..

fındık

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 11 Haziran 2011, 13:01:34
ee  eski_sehir'de  İ trabzon_spor OŞ yapıyor ordada morali bozulur yavrucağın  :evet:

Yabancılık çekmez o zmn  :D

cany

benim duyumum futbolcudan iyi anlayan birisiymiş. hayırlı olur inşallah  samsunspor_x'a

GökhanÇağlar

tanımıyorum ama Samsunlu olmasına sevindim..başarılı olur inşallah..

Lusage

Abdülün başka bir takıma imza attığı günü Saint Aziz Günü ilan ediyorum. Tanrı Aziz'imizi kutsasin. :D :holey:

holigan5565

denge gazetesinde de aynı haber var demekki doğru

lucarelli

holigan5565

Balak geri mi dönüyor?
11 Haziran 2011 / 13:38
Samsunspor'un eski futbolcusu Emre Balak'ın yeni sezonda Kırmızı-Beyazlı formayı giyeceği konuşuluyor
Gençlerbirliği'nde bu yıl sözleşmesi sona eren boşa çıkan genç oyuncuyla büyük ölçüde anlaşmaya varan Samsunspor'un Emre'yi önümüzdeki hafta içinde Samsun'a davet ederek görüşme yapacağı ifade edildi. Emre'nin de Samsunspor'a sıcak baktığı sızan bilgiler arasında.
denge gazetesi