2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

11 Haziran 2011, 01:07:50 #1995 Son düzenlenme: 11 Haziran 2011, 12:05:45 samsuni
Sedat hocanın hakkında ne düşünüyorsunuz?

eren55

Kaya

Ehret fiziki açıdan bana Hakan Balta'yı hatırlattı(sadece fiziki  :D ).Kısa alanda çabuk ve ayaklarına hakim bir sol bek ve sol kanat oyuncusu sanırım.Görüntülere bakılırsa çalışkan bir yapıya sahip,mücadeleyi elden bırakmayan bir oyuncu.Umarım takımımızda görürüz..

erhan55

hocam benim videodan sonraki fikrim ehrete verilecek para ile videonun başındaki ponpon kızları almak daha iyi :D

CurvaSs

Alıntı yapılan: erhan55 - 11 Haziran 2011, 03:09:34
hocam benim videodan sonraki fikrim ehrete verilecek para ile videonun başındaki ponpon kızları almak daha iyi :D

kesinlikle haklı bence. o video'da birini alacaksak, ponpon kızları almamız daha mantıklı.  :kanka:

şaka bi' yana, pek bi' numarası yok gibi. lugano'nun almanya şubesi sanırım, bildiğin kasap. :D

özkan

sayfalarca yazı yazdık hadi la yönetim.

Kodalak

ehret , turgayın çok az gelişmiş hali bence...

lucarelli

Günün bomba haberi;

Alıntı
Samsunspor'a Rumen golcü

Süper Lig'in yeni takımı Samsunspor, transferde hareketli günler yaşıyor.

Tecrübeli orta saha oyuncusu Selim Teber ile temas halinde olan Kırmızı-Beyazlılar, rotasını yurt dışına çevirdi. Romanya liginde gol kralı olan Alin Zicu'yla görüşen Karadeniz ekibi, 27 yaşındaki futbolcu için teklif yapmaya hazırlanıyor. Samsunspor, kaleci sorununu ise Kayserispor ile yollarını ayıran Souleymanou'yu alarak çözmek istiyor.
FANATİK

Sallıyorsun madem adam gibi salla.

fındık

lucarelli

Fanatik gazetesinin uydurma haber işte. Kaflarına göre transfer yapıyorlar. Süper ligde kaleci sorunu olmayan takımlardan biri de Samsunspor ama milletin ağzı torba değilki büzesin.

Levent ÖCAL

Fanatik gazetesi performansını hiç kaybetmeyecek mi  8)  :evet:

Akyol

Fanatik gazetesinin haberleri mi yoksa benimkiler mi  :D Valla kendim diye söylemiyorum benim haberlerim daha heyecan verici  :holey: :deli: :--*

erhan55

bu sene değil türkiye, dünyanın en az gol yiyen ilk 5 kalecisinden 1'i bizde; kaleci sorunu demiş. biri fanatiği durdursun.

cembaba

Kimse Akyol Ajans'ın haberlerinin eline su dökemez. Buradan Fanatik'e: :redcard: