2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

Alıntı yapılan: holigan5565 - 10 Haziran 2011, 12:34:32
hocam süper ligde veli gibi ne kazmalar var lugano öküzünü görmüyormusun süperligde bütün oyuncular her türlü serliği yapıyor.zenke bile bank asyada beğendiği oyuncuların başında veliyi söylüyor.velinin gelmesi bence çok olumlu olur.
ya ykardeşim lugano f.b.de hakemler ona gösterdiği töleransı veli gibi kazmaya göstermezler

samuray

Alıntı yapılan: holigan5565 - 10 Haziran 2011, 13:05:10
luganoyu attığı kasti tekmeler ve milletin ayağını bilerek basmasıyla milleti her kornerde itip çekerek oynamasındaqn bahsediyorum sertlikse en fazlasını yapan ve en pislik topçu lugano birader aynısını veli yapıyor diye kırmızı kart mı görecek ayrıca lugano bir örnek sadece rakibe sertliğe oynayan bir sürü topçu sayılabilir süper ligde dedim
tamamda kardeşim luganoyu al samsunspora getir bak kartlar nasılda ardısıra gelecek f.b.de gs.bşkt.da hakemler çok töleranslı ama diğer takımlara aynı şekilde değil malesef bunu demek istiyorum

samuray

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 10 Haziran 2011, 16:24:34
abi delgado ile bu adamı bi' türlü alacaksın, seni tutabilene aşk olsun..

Matias De Federico
ya harbiden süper yetyenekli bi oyuncu messi.nin kopyasımısın be kardeşim işte ben buna bomba deriminşallah alırlar

samuray

Alıntı yapılan: erhan55 - 10 Haziran 2011, 16:50:09
bu adam forvet değil zaten 10 numara :) daha yaşı genç çok gol atan adam değil. zaten attıllarının hepsi videoda ama atınca da tam atıyor. bunun asıl görevi top taşımak. çok teknik bir adam. forveti besleyen biri. ve transfermarkt'da 1.200.000avro aynen twitterdaki arkadaşların dediği kadar ne isabet. takımı da oradan fiyat öğrenip vermiş olabilir :) ama inşallah doğrudur. ya süper de bu kaynak sağlammı nerden alırsak var ya ben buna bomba derim

samsunluhakan

süper golleri var inşallah alırız çok iyi hem gençte 5 yıllık anlaşsınlar

samuray

frederiko heyecanlandırdı herkesi ama 6.400 tl. ye aldığı adamı ı.200 tl.ye vermezler hevesimiz kursağınmızda kaldı yine desenize

samsunluhakan

galip istesin alır yeterki istesinn

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: King1965 - 10 Haziran 2011, 18:11:26
Bizim yönetim Afrika dan getirir 2. klas adı duyulmamıs futbolcu herkez bune la der  :peeh: :peeh: Sonrada bır bakmısın adamın futbolundan  :deli: basımız dönmüş :) Zenkeye herkez kılolu bırsey yapamaz derdı adam bızı super lıge cıkaranlardan bırıydı..

BEKLEYE BEKLEYE TAŞ OLDUK :D
AMA KARDEŞ UNUTMAYALIMKİ ZENKE AGBETUSUZ TUZSUZ YEMEK GİBİ:):):) EE AGBETU DA OLMADIĞINA GÖRE BANA GÖRE ZENKE BU SEZON 8  BİLEMEDİN 10 GOL ZOR ATAR

ahmetsefa55

şu mesajlarınızı peşpeşe atmayın abicim bir haber var sanıp sayfalarca okuyoruz yahu  al_sana

erhan55

Sabahtan beri Adem Büyük haberleri verip duruyorsunuz arkadaşlar. Haberde mersinle görüştük yazıyor. bu adam mersin'de kiralıktı manisa'nın oyuncusu yalan haberin de bu kadarı olmaz bari destekli sallasalardı. adamlar http://www.transfermarkt.com.tr sitesine bakıp orada hangi takımda gözüküyorsa ona göre haber uyduruyorlar. bu sene sözleşmesi bitiyor diye biliyorum tff'de de aynı şekilde ancak manisa'nın kensi sitesinde adı geçmiyor. sitede bir kısım arkadaş uyandı ama hala uyanamayıp paylaşan arkadaşlar var :)

atakumlu83

arkadaslar facebookta bı haber ver dardanelsporun 1991 dogumlu sol bekı oguzhan yazıcı samsunspora gelmek cok ıstıyormus

CurvaSs

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 10 Haziran 2011, 23:30:54
arkadaslar facebookta bı haber ver dardanelsporun 1991 dogumlu sol bekı oguzhan yazıcı samsunspora gelmek cok ıstıyormus

hocam her gelmek isteyeni alsaydık, tesisler hem huzurevi, hem de çocuk yuvası olurdu. bize sağlam topçu lazım. :)

atakumlu83

walla kardes bu topcu kemal tokakın dardanelspordayken yedegımıs kemal samsuna gelmıs o sol bek devam etmıs

holigan5565

haftasonuda bişey olmaz bekle artık işin yoksa önmümzdeki haftayı

kıbrıslı_mete

oğuzhanı bilmem ama sakıb aytaç süper yetenek umarım o olur