2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Alıntı yapılan: silopili55 - 09 Haziran 2011, 23:55:47
Ençok gerçekleşmesini istediğim transfer erciyesten veli

Veli süper lig oynamaz.

Turuncu

İcraat başlıyor

Başkan Kazım Yılmaz'ın önderliğinde Suat Çakır, Tarık Cengiz, Fethi Eldemir ve Cahit Kaya'dan oluşan transfer komitesi, bugün Teknik Direktör Vladimir Petkoviç ve sportif Direktör Sedat Karabük'ün de aralarına katılmasıyla transferlere hız verecek. Komite, daha öncede görüşülen ve listeye alınan futbolcuları masaya yatıracak. Başkan Kazım Yılmaz,"Bu zamana kadar birçok futbolcuyu izleyip, ön görüşme yaptık. Artık icraat zamanı geldi. Transfer komitesi, hocamız ve sportif direktörümüzle birlikte kararı verip, transferleri gerçekleştireceğiz" dedi.

HALK

carsambaliridvan

sabırla bekliyoruz inş en güzel transferler gelecek inanıyoruz

Ahmeti

onu bana alın

Samsunspor'un transfer gündeminde olan İsviçre'nin Sion takımında forma giyen Macar savunma oyuncusu Vilmos Vanczak için Teknik direktör Vladimir Petkovic,futbol şubeye "kesinlikle alın" emri verdi.

Geçen sezon aynı lig'de Young Boys'u çalıştıran Petkovic,Suat çakır'a,"Vanczak iyi bir oyuncu imkanımız varsa,kesinlikle alalım"dedi. Öte yandan bu oyuncunun transferiyle ilgili en büyük sorunun bonservis ücreti olduğu belirtildi.

kaynak : Haber gazetesi

usare

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 10 Haziran 2011, 08:51:44
onu bana alın

Samsunspor'un transfer gündeminde olan İsviçre'nin Sion takımında forma giyen Macar savunma oyuncusu Vilmos Vanczak için Teknik direktör Vladimir Petkovic,futbol şubeye "kesinlikle alın" emri verdi.

Geçen sezon aynı lig'de Young Boys'u çalıştıran Petkovic,Suat çakır'a,"Vanczak iyi bir oyuncu imkanımız varsa,kesinlikle alalım"dedi. Öte yandan bu oyuncunun transferiyle ilgili en büyük sorunun bonservis ücreti olduğu belirtildi.

kaynak : Haber gazetesi

Bu adamın bonservisi ne ki?
Transfermarkt da 1milyon euro görünüyo. 27 yaşında. Bence eğer hoca istiyorsa alınmalı. Sonuçta tanıdığı adam. Böyle 2-3 yabancıya para vererek almalıyız, tabi genç olmaları şartıyla. 4 milyon euro harcasak transfere var ya ne yabancılar gelir. Ve adam istikrar abidesi.

Ahmeti

Ehret için girişimler sürüyor

Kırmızı beyazlılarda yabancı oyuncu transfer sürerken,Fransız Fabrice Ehret'in büyük yol katedildi. Almanya Bundesliga'nın Köln takımında forma giyen Ehret'le ilgili görüşmeler devam ettiği gibi,transferle ilgili en büyük avantajın oyuncunun bonservisinin elinde olması gösteriliyor. Bu transferle ilgili menejer Bülent Gürsoy,Almanya'da görüşmelerini sürdürürken,net gelişmelerin 1-2 gün içinde yaşanacağını söyledi.

Kaynak : Haber gazetesi

Ollivanders

erhan55

Gündemimizde olan Selim Teber Eskişehir ile presinsipte anlaşmış.
Kayserispor'un gündeminde Murat Yıldırım var.
Sezonun bitiminde adı geçen Halil Altıntop ile Eskişehir ilgileniyor.

Kaynak:Fotomaç ( O yüzden sağlam değil :) )

mehmet yılmaz

Sadece bir tahmin benimi ki ama bence bu Vilmos vanczak'ı alabiliriz. Çünkü adam tam Petkoviç'in tarzı. Hem stoper hem sağ bek oynayabiliyor. Yaşı müsait, İsviçre Liginden çok iyi tanıyor hoca. Kariyerine baktım da, tam bir istikrar abidesi.

Böyle manyak :) pardon vanczak bir adam lazım bize...  :ok

Ollivanders

Cesar Delgado diye Matias DElgadoyu getirmesinler :D

Ahmeti

Anlatılana göre vanczak,Kemal'in yanına defanstan iyi bir oyun kurucu olarak alınabilir. Bu sezon defansımıza ne yaptığını bilen teknik adamlar almamız lazım.

isa55

Halen Veli'yi isteriz diyorsunuz. Bunu söyleyenler erciyes maçını izlememiş ya da izlemiş fakat kafası diğer maçlardaydı. Tamam adam Zenke'yi durdurdu ama nasıl? Süper ligde 1,2 maç bilemedin 3 maç bu sekilde oynar, 4. maçta yer kırmızıyı, ondan sonra çıkar çıkarabilirsen. Transferi bu bakımdan bomba bir transfer olur.

holigan5565

hocam süper ligde veli gibi ne kazmalar var lugano öküzünü görmüyormusun süperligde bütün oyuncular her türlü serliği yapıyor.zenke bile bank asyada beğendiği oyuncuların başında veliyi söylüyor.velinin gelmesi bence çok olumlu olur.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: holigan5565 - 10 Haziran 2011, 12:34:32
hocam süper ligde veli gibi ne kazmalar var lugano öküzünü görmüyormusun süperligde bütün oyuncular her türlü serliği yapıyor.zenke bile bank asyada beğendiği oyuncuların başında veliyi söylüyor.velinin gelmesi bence çok olumlu olur.
luganoyla veli yi nasıl bir tutuyosun ya adam dunya kupasında yarı fınal oynadı  :) veli hem ağır hem kart gorme potansıyelıne sahıp.ayrıca cok ıyı olsaydı buca onu takımda tutardı. ;)

LisandroLopez

Ya arkadaşlar rahat olun, bu yönetim transferin kralını yapar.Yapmasa bile takımın iskeleti kaldı sayılır, ben ilk 10 garanti diyorum.