2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

şu lyondaki uşak ne oldu ya  gelsede bi  karşılamaya yapsak bizim neyimiz eksik milletten  :P

erhan55

hocanın karşılamasındaki resime bakarsak az olmuş. hamsiler bile zokoroyu uçurdu. gelecekler için biraz daha örgütlenmek lazım. adam yine de kibar basına açıklamasında taraftarımız geldi diye de vurgulamış.

King1965

Alıntı yapılan: erhan55 - 09 Haziran 2011, 19:19:09
hocanın karşılamasındaki resime bakarsak az olmuş. hamsiler bile zokoroyu uçurdu. gelecekler için biraz daha örgütlenmek lazım. adam yine de kibar basına açıklamasında taraftarımız geldi diye de vurgulamış.

hoca ısı son dakıka ya geldı eger daha once acıklama olsaydı daha guzel goruntuler cıkardı

samuray

ya şu transferlere bi hız verselerde rahatlasak bu çanakkaledeki futbolcular iyi hepside genç yetenekli ama t.s., f.s. de devreye girdiyse zor ama oralarda forma şansı bulurlarmı bilemem hele f.b.de hiç şansları yok o yüzden samsunsporu tercih edebilrler diye düşürüyorum

erhan55

Alıntı yapılan: samuray - 09 Haziran 2011, 20:08:03
ya şu transferlere bi hız verselerde rahatlasak bu çanakkaledeki futbolcular iyi hepside genç yetenekli ama t.s., f.s. de devreye girdiyse zor ama oralarda forma şansı bulurlarmı bilemem hele f.b.de hiç şansları yok o yüzden samsunsporu tercih edebilrler diye düşürüyorum

biz imansızı kuşadasından alırken de fb devreye girmişti ama biz almıştık. hatta bizden daha fazla para vermişti ama klüb başkanı karakterli adam çıktı önce samsuna söz verdik deyip bize sattı. bunlarda da ciddi irtabata geçip elimizi hızlı tutarsak neden olmasın?

silopilimuhsin

Desenize 1 hafta Sadece Hocadan konuşup sadece acaba kimler gelekin hayalini kuracagiz

AntZ

Alıntı yapılan: silopili55 - 09 Haziran 2011, 23:19:29
Desenize 1 hafta Sadece Hocadan konuşup sadece acaba kimler gelekin hayalini kuracagiz

Pazartesine imzalar atılmaya başlar ;)

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: AntZ - 09 Haziran 2011, 23:38:55
Pazartesine imzalar atılmaya başlar ;)

Hocam bir duyum almışsın gibi duruyor  :) Meraklandım şimdi  :)

doðan

1 saat kadar önce aldığım bir bilgiye göre , bomba tabir edilebilecek transferler 10 - 15 gün içinde olacakmış ,sedat karabük ün göreve başlaması bekleniyor ve hocayla toplantı ve istişare ile transfer politikası izlenecek imiş ... yönetim kaynaklıdır ...

silopilimuhsin

Ençok gerçekleşmesini istediğim transfer erciyesten veli

berusa55

Ama işte biz onu bomba sınıfına koymuyoruz be Muhsin dostum... Sen Samsunspor'sun büyük düşün  :P  :D

lucarelli

Portekizlinin vazgeçmesi ve hemen ardından da yeni hoca ile anlaşma transferleri biraz geciktirdi. Açıkçası şu anda yapılacak transferleri zaten hoca yapamaz. Önce takımı izleyecek, eksikler belirlenecek, transfer listesi belli olacak ve transfer yapılacak. Muhtemelen önümüzdeki haftadan itibaren imzalar gelmeye başlar. Yönetimin daha 4-5 gün önce seçildiğini de göz önüne alırsak şu günlerde transfer yapılmış olsaydı yanlış transfer olurdu bence.

holigan5565

bir ara adı bizle anılan karabükten Hakan söyler kulübünde kalmış.

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Haziran 2011, 23:56:51
Ama iþte biz onu bomba sýnýfýna koymuyoruz be Muhsin dostum... Sen Samsunspor'sun büyük düþün  :P  :D
haklisin ama ben önümüzdeki sezon en çok defanstan korkuyorum hoca hücum oynatacak ve Bu durumda defansa cok iş düşecek. Veli kemalin alternatifi veya partneri olabilir. hücum oynatacak adam muhakkak iyi hucumcular alır. Nasilki en iyi defans hucumsa en iyi hücumda defanstan başlar. Biz geçen sezon süper lige ciksaydik ve birimiz dardanelden kemali alalim deseydi çoğumuz senin bana verdigin tepkiyi verirdi. Ama simdi kemala toz kondurmuyoruz

Musti

AlıntıSefa, Trabzonspor'un gündeminde

Çorumspor'un genç futbolcusu Sefa, yeni dönemde transferin gözdesi haline geldi.
Kırmızı-Siyahlı takımda oynadığı futbolun ardından U-19 Milli Takımı'na davet edilen ve Antalya'da yapılan Elit Tur maçlarında ortaya koyduğu futbolla büyük beğeni toplayan genç futbolcu Sefa ile Süper Lig takımlarından Trabzonspor'un da ilgilendiği öğrenildi. Yine Süper Lig takımlarından Samsunspor ve Orduspor'un da yakından ilgilendiği Sefa'nın Trabzonspor ile yapılacak olan görüşmelerden olumlu bir netice çıkmaması halinde bu iki kulüpten birine imza atması bekleniyor.

http://www.corumkenthaber.com/ayrinti.php?katid=3&id=12378