2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Rekabet transfere sıçradı!
Fenerbahçe ve Trabzonspor, bu sefer geleceğin önemli yıldızları arasında gösterilen 19 yaşındaki Sakıp Aytaç'ı transferi için karşı karşıya geldi

Spor Toto Süper Ligi'nin zirvesinde kıyasıya bir şampiyonluk mücadelesi yaşayan Fenerbahçe ve Trabzonspor, öte yandan Çanakkale Dardanelspor'un genç sol açığı Sakıp Aytaç'ı transfer etmek üzere büyük bir savaş veriyor.

Habertürk'ün haberine göre Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın 19 yaşındaki futbolcuyu takibe alması üzerine harekete geçen Karadeniz temsilcisi, Çanakkale Dardanel yöneticileriyle bir araya gelerek genç sol kanat oyuncusu için söz kesti. Elini çabuk tutarak transferi tamamlamaya çalışan Trabzonspor, uzun süredir izlediği Sakıp'ı sarı lacivertlilere kaptırmak istemiyor.

http://www.goal.com/tr/news/232/spor-toto-s%C3%BCper-lig/2011/04/14/2440735/rekabet-transfere-s%C4%B1%C3%A7rad%C4%B1

Ajan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 09 Haziran 2011, 15:27:10
Fenerbahçe ve Trabzonspor, bu sefer geleceğin önemli yıldızları arasında gösterilen 19 yaşındaki Sakıp Aytaç'ı transferi için karşı karşıya geldi

Spor Toto Süper Ligi'nin zirvesinde kıyasıya bir şampiyonluk mücadelesi yaşayan Fenerbahçe ve Trabzonspor, öte yandan Çanakkale Dardanelspor'un genç sol açığı Sakıp Aytaç'ı transfer etmek üzere büyük bir savaş veriyor.

Habertürk'ün haberine göre Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın 19 yaşındaki futbolcuyu takibe alması üzerine harekete geçen Karadeniz temsilcisi, Çanakkale Dardanel yöneticileriyle bir araya gelerek genç sol kanat oyuncusu için söz kesti. Elini çabuk tutarak transferi tamamlamaya çalışan Trabzonspor, uzun süredir izlediği Sakıp'ı sarı lacivertlilere kaptırmak istemiyor.

http://www.goal.com/tr/news/232/spor-toto-s%C3%BCper-lig/2011/04/14/2440735/rekabet-transfere-s%C4%B1%C3%A7rad%C4%B1

haberin tarihi 14 nisan

ugurozkan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 09 Haziran 2011, 15:27:10

haber eski. trabzon o bölgeye bursa'dan eren'i aldı.

Ertuğrul Sağlam

Haberin eski olmasinin ne önemi var? sonuçta bu transfer dönemi için yapılmış bir haber.

ugurozkan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 09 Haziran 2011, 16:40:19
Haberin eski olmasinin ne önemi var? sonuçta bu transfer dönemi için yapılmış bir haber.

trabzon o bölgeye eren'i transfer etti. yani sakıp'ı düşünmüyorlardır artık. fenerbahçe de her oyuncuya atladığı gibi atlamış ama bir şey çıkmaz. yani istersek alabiliriz gibi geliyor bana.

minci

Alıntı yapılan: twitter - 09 Haziran 2011, 12:58:04
bir kaç ay öncede dile getirdim

bir basket takımı lazım bize

salon havası bambaşka  :evet:
Ben de kesinlikle çok istiyorum. Biz Karadenizde hatta Anadoludaki basketbolun başlangıç noktasıyız. Tarihte bu şekilde bizden söz ediliyor. Biz 1. ligteyken hiçbir anadolu takımı bırakın ligte olmayı basketbol takımları bile yoktu.  Bu alanda da yeniden küllerimizden doğalım. Bunun için hadi bir kampanya başlatalım. SAMSUNSPOR BASKETBOL TAKIMI YENİDEN BEKO BASKETBOL LİGİNE. İlk kazmayı ben vurdum.  >l< >l< >l<

cembaba

Çanakkale Darnadelspor'dan çok iyi futbolcular çıkıyor. Alt yapısı çok iyi.

kabacevizli55

altyapılar iyi ama kullanmayı bilmiyolar yada yönetimsel hatalar yanılmıyorsam 3.lige düşdüler

ugurozkan

Alıntı yapılan: CemBaba - 09 Haziran 2011, 17:58:20
Çanakkale Darnadelspor'dan çok iyi futbolcular çıkıyor. Alt yapısı çok iyi.

scout sistemleri çok iyi, yetenekli çocukları bulup çok küçük yaşta transfer ediyorlar. yetiştirdiklerinin hemen hemen hiçbiri çanakkaleli değil. kemal, selçuk inan, gökhan zan, mehmet topal hepsi sağdan soldan toplanmış.

Ollivanders

beklemeye devam . Yönetime guven için 15 gun zaman belirlemiştim. 4 gunu gitti . Kaldı 11 gün.

brigand

11 gün iyi süre, en sağlamından 2 adam alsın sen o süreyi 1 aya da çıkarırsın. yaparsında bu kıyağı biliyorum. :evet:

Ollivanders

Yaparım kardesim ama nedir bu beklemek ya. Lig biteli kaç gün oldu hiç mi anlasmadınız ya ?

FaTiH_HaN

Vlader hocanın kafasında vardır büyük ihtimal bir kaç oyuncusu takıma almak istediği bence haftaya yönetime listeyi verir maddi olarak çok afaki meblalar olmadıkça yönetim hocanın istediği topçuları getirebilir. bence 10 gün içinde transferlerimiz şekillenir.

erhan55

teknik direktör daha yeni belli oldu. adam eşyalarını toplasın buradaki izinler alınsın vs zaman alır. bu süre içerisinde zaten takımı izleyip belirleyecektir transferi. kampa kadar bir kısmını yaparlar 27sinde toplandıktan sonra ihtiyaca göre devam ederler bence. benim beklentim haftaya salı çarşamba gibi net isimler çıkar gibime geliyor.

Lusage

Kim alınır kim alınmaz bilmiyorum ama 33 yaşında da olsa alacağı para ne olursa olsun dünyaca tanınan bir oyuncuyla anlaşmalıyız ki ileride gelecek oyuncuların kafasında soru işareti kalmasın.