2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

bgra

selim teber cenk tosun gibi gurbetçiler bulsak çok iyi olur yabancı transferlerimiz çok önemli ligdeki durumumuzu onlar belirleyecek gerçekten

zenke

sakıb aytaç isminin birlikte anılmadığı takım yok. çok yetenekli olduğu söyleniyor daha 20 yaşında. diğer oyuncuları da pek tanımıyoruz ama dardanelin alt yapısından iyi topçular çıktığını düşünürsek böyle oyuncularla ilgilenmeleri güzel.

lucarelli

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 09 Haziran 2011, 09:40:23
Bugunun haber gazetesinde Ç.Dardanelspordan 3 genç ile (Özgür İleri-Ferhat Kaplan-Sakıp Aytaç) gorusutugumuz yazıyor eğer doğruysa bence çok iyi haber digerleri gibi papazlarla geniş  bir kadro degil de gençlerle alternatifli bir kadro kurarız   :--*

Valla Dardanel'den gelen adamlar iyi çıkıyor. Bu yıl olmasa bile önümüzdeki 2-3 yıl için iyi olur.

Ajan

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 09 Haziran 2011, 09:40:23
Bugunun haber gazetesinde Ç.Dardanelspordan 3 genç ile (Özgür İleri-Ferhat Kaplan-Sakıp Aytaç) gorusutugumuz yazıyor eğer doğruysa bence çok iyi haber digerleri gibi papazlarla geniş  bir kadro degil de gençlerle alternatifli bir kadro kurarız   :--*

üçüde gelirse süper olur

jean

hani kardesim efsane kadro hani  yildizlar toplulugu ses seda yok ya alacaksin yada  tarafttara umut sacmicaksin aliyoz diye

carsambaliridvan

mimar55

bence asıl kadro kurulduktan sonra bile futbolcu almak lazım yedek kadro bizi biryerlere getirir olurda başarılı bir başlangıç yaparsak sakatlanacak futbolcular veya cezalı futbolcuların yerini dolduracak futbolcular lazım bize yani öyle 4 tane ilk 11 e yedek olarakta 4 futbolcu şart.. kendimizi kandırmayalım genç futbolcularla başarı gelir

Lusage

Selim Teber'in Kayseriden ayrılmasını hem Kayserispor taraftarı hem de Kayserispor'u tarafsız gözle izleyenler doğru bulmuyor. Özellikle 2. yarı performansı çok iyiydi. Alınırsa ortasahamız için iyi bir transfer olur.

Yine söylüyorum. İspanya Liginde küme düşen Almeria nın sözleşmesi biten sağ kanat oyuncusu Pablo Piatti'yi mutlaka almalıyız.. 1dk!!!

jean

konuyla alakasi yok ama  genc banvitliler basketbolda 1.lige cikti zaten banvitspor diye takimlari var sartlar olursursa genc banvitlileri satabileceklermis adana buyuksehir belediyesi talipmis diyorum biizmkiler su ise el atsa icimde kaldi valla oynayamadik bir turlu

twitter

bir kaç ay öncede dile getirdim

bir basket takımı lazım bize

salon havası bambaşka  :evet:

Sol Açık

Alıntı yapılan: twitter - 09 Haziran 2011, 12:58:04
bir kaç ay öncede dile getirdim

bir basket takımı lazım bize

salon havası bambaşka  :evet:

Kesinlikle aynı fikirdeyim...

Shane_Falco

09 Haziran 2011, 13:31:07 #1886 Son düzenlenme: 09 Haziran 2011, 13:35:04 Shane_Falco
Alıntı yapılan: jean - 09 Haziran 2011, 12:55:14
konuyla alakasi yok ama  genc banvitliler basketbolda 1.lige cikti zaten banvitspor diye takimlari var sartlar olursursa genc banvitlileri satabileceklermis adana buyuksehir belediyesi talipmis diyorum biizmkiler su ise el atsa icimde kaldi valla oynayamadik bir turlu

Bizim basketbol takımımız zaten 5-6 yıl önce 1.lige çıkmıştı.O zamanlar sponsor bulamamıştık.Adnan Ölmez'de ''basketbol geliri olmayan bir spor sponsor bulmak için çok uğraştık ama olmadı'' diyip takımı ligden çekip olayıda böyle kestirip atmıştı.

Bizim yerimize başka bir takım 1. lige terfi ettirilmişti.Hatta yanlış hatırlamıyorsam biz sadece bir alt lige düşmekle kalmayıp.Basketbol şubesini tamamen kapatmıştık.Daha sonra ne gelişmeler oldu neler yaşandı bilemiyorum.

Ayberk

09 Haziran 2011, 14:20:33 #1887 Son düzenlenme: 09 Haziran 2011, 14:29:37 Ayberk
Alıntı yapılan: zenke - 09 Haziran 2011, 11:44:55
sakıb aytaç isminin birlikte anılmadığı takım yok. çok yetenekli olduğu söyleniyor daha 20 yaşında. diğer oyuncuları da pek tanımıyoruz ama dardanelin alt yapısından iyi topçular çıktığını düşünürsek böyle oyuncularla ilgilenmeleri güzel.

Sakıb Aytaç sol kanatta, defanstan 3lü forvetin soluna kadar komple sol  koridorda oynayabiliyor. Çıplak gözle izlemedim tabii ki ama, FM'de yıllarca başımın belası olmuştu, her maç banko golü vardı bana ;D geleceğe yönelik güzel bir hamle olur bence. Dardenel altyapısı zaten maden. Oradan cüzi ücretlere alınacak oyuncuların maddi anlamda bir kaybından söz edilemez, bir de parlar puanlar kazandırıp, ardından da iyi maddi getirisi olursa muhteşem olur. ;)

Alıntı yapılan: iak5529 - 09 Haziran 2011, 01:53:15
Futbolcu arıyoruz biz Body sporcusu değil..Nerden çıktı Djehoua

Abi ben de batıparktaki amazon heykeline benzetiryorum, özellikle bacaklarını  ;D ;D ;D

carsambaliridvan

bizim zenke zayıflamış ya yoksa zenkenın geleceğide öyle birşeydi  ;D

mehmet yılmaz

AlıntıFutbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in önümüzdeki hafta Samsun'a geleceğini ve transfer konusuna şekil vereceklerini söyledi.Önceki gün Teknik Direktör Vladimir Petkovic'e imza attıran Samsunspor, yeni sezon öncesindeki kamp programlarını da şekillendirmeye başladı. Suat Çakır, "27 Haziran'da Samsun'da toplanacağız ve 4-5 gün burada çalışacağız. Ardından ise önce 10 günlük yurt içi, daha sonra bir hafta ya da 10 günlük yurt dışı kamplarımız olacak" dedi. Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in önümüzdeki hafta Samsun'da olacağını belirten Çakır, "Yeni hocamız Samsun'a geldikten sonra özellikle yabancı transferleri konusunda kendisiyle masaya oturup fikir alışverişinde bulunacağız" diye konuştu.

haber gazetesi

AlıntıKemal Tokak için Beşiktaş'tan sonra Trabzonspor'un da teklif yapmaya hazırlandığı öğrenildi. Kemal'in babası ile görüşeceğini söyleyen Suat Çakır, "Kemal'in ücretinde iyileştirme yapıp sözleşmesini 3 yıl daha uzatmak istiyoruz" dedi.Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, transferin gözde isimlerinden Kemal Tokak'ın babasının önümüzdeki günlerde Samsun'a geleceğini söyledi. Kemal'in sözleşmesinin uzatılması için genç futbolcunun menajerliğini de yapan babası ile masaya oturacaklarını belirten Çakır, "Kemal bizim için çok önemli ve değerli bir futbolcu. Şu ana kadar Kemal için hiçbir takımdan resmi teklif almadık. Kemal'in ücretinde iyileştirmeye gidip sözleşmesini en az 3 yıl daha uzatmak için babası ile bir araya geleceğim" dedi. Bu arada Beşiktaş'ın ısrarla takip ettiği genç futbolcu Kemal Tokak için Trabzonspor'un da resmi teklif yapmaya hazırlandığı öğrenildi.
haber gazetesi