2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Haziran 2011, 01:04:09
Antalyalýlar bütün sene TD'de Samsunspor Djehoua'yý alýp bize Zenke'yi verse diye yazýp duruyorlardý. Bence iyi bir transfer olmaz!
vlade bulur zenkenin yanına sağlam bir adam djehoua yasamayalim

Turuncu

Zenke varken Djehoua ne gerek varya  :evet:

Kaya

Futbolcu arıyoruz biz Body sporcusu değil..Nerden çıktı Djehoua

maviay55

günün ilk haberi

Kayserisporun 30 yaşındaki orta saha oyuncusu Selim Teberle görüşmelere başladığımız şeklinde

kaynak fanatik :oyun:

http://fanatik.ekolay.net/Samsunsporun-son-gozdesi-Selim-Teber_3_Detail_294_227704.htm

salihcakir

Djehoua benim süper ligde en nefret ettiğim oyuncu idi. ne olur uzak tutun bizden...

FaTiH_HaN

ilk geldiği sene fena oynamıyordu zenkeden bile güçlü bir adam antalyaya gelmeden önce bayern münih de denenmiş ama yeterli görülmemiş. 3 sene önce olsa iyi transfer olabilirdi ama şimdi 30 yaşında ve zenkenin aynısı aynı oyuncudan 2 tane takımda tutmaya hiç gerek yok..

holigan5565

zenke varken djeauya ne gergk var şimdi ben anlayamadım

55_OrHaN_55

bizi heyecanlandıracak transferler istiyoruz. milletin döküntülerini değil :kafa:

Atakumlu

Bugunun haber gazetesinde Ç.Dardanelspordan 3 genç ile (Özgür İleri-Ferhat Kaplan-Sakıp Aytaç) gorusutugumuz yazıyor eğer doğruysa bence çok iyi haber digerleri gibi papazlarla geniş  bir kadro degil de gençlerle alternatifli bir kadro kurarız   :--*

silopilimuhsin

fındık

selim teber hoffenheimde oynamışdı galiba sol ayaktı

usare

Selim teber iyidir ya. O da gurbetçi oyuncularımızdan bildiğim kadarıyla

cem 55

Alıntı yapılan: usare55 - 09 Haziran 2011, 10:23:14
Selim teber iyidir ya. O da gurbetçi oyuncularımızdan bildiğim kadarıyla
özellikle kornerlerde ve frikiklerde çok etkili bi oyuncu selim teber kayseri dede aslında fena oynamıyordu ama şotayla problem yasadı sanırım kadro derinligi açısından bence çok verimli bi transfer olur insallah anlaşabiliriz 

brigand

hoffenheim' da kaptan olduğu dönemde çok iyi maçlar çıkarttığını hatırlıyorum. şuan ki form durumu hakkında pek bi bilgim yok. yada form seviyesi olarak yükselebilirmi.ancak alındığı takdirde kayıp olmaz bizim için.

dr_yaman55

arkadaşlar kaleci için yaşın pek bi dezavantaj olmadığı, aksine tecrübe için gayet de olması gerektiği kanısındayım yani doğal olarak çoğu kişi gibi ben de ahmet şahin in kalması taraftarıyım. defansta ise bank asyadaki gibi istikrarımızı sürdürüp çoğu maç gol yemememiz için kemalin yanına sağlam bi stoper alınması gerktiği düşüncesindeyim. ilk önce bu mevkiye öncelik verilmeli. bekler konusuna gelince ademin motive olabilirse çok iyi performans göstereceği düşüncesindeyim fakat orhan taşdelen in fiziki açıdan çok güçlü bi bek olduğunu bilmeme karşın hiç bi extrasını görememkteyim. orhana bakınca dümdüz bi oyuncu var karşımızda. bu adamla idare edilebilir illa da transfer yapılmasına gerek yok ama kendini geliştiremezse kesinlkle bu mevkiye transfer ihtiyacını hissedeceğiz. orta sahaya hakan bayraktarla devam etmek süperligde neler getirir hep beraber görücez fakat yaşı gereği süperligin ikinci yarısında formundan düşeciğini tahmin ediyorum. onun özelliklerinde; liderlik ruhu olan ,tecrübeli  2 ortasaha almamız lazım bu oyuncular takımın bütününü doğrudan etkileyecekler. 2 oyuncu alalım dememin nedeni ise kaptanımız turgay ın süperlig için yeterli bi oyuncu olduğunu düşünmememden kaynaklanmaktadır. kanatlarda is mevcut oyuncularımız ufuk, dilaver, abdulaziz in bu yaz kondüsyonunu çok iyi düzeye getirmesi halinde transfere gerek olduğunu düşünmüyorm. agbetunun kiralama bedelinde artış olursa yeniden kiralanmasına çok sıcak bakmıyorum çok faydalı işler yaptı bu sezon ama çok üst düzey bi oyuncu değil. zenkeye gelince takıma uyumunun iyi olduğunu görevini layıkıyla yaptığını düşünüyorm. fakat sakatlık veya ceza durumunda yerine bily mehmet in geçmesi bizi zora sokacaktır. dolayısıyla forvete de bir transfer yapılması gerektiğini düşünüyorum.

sonuç olarak 1 stoper 2 orta saha 1 de forvet transferiyle çok iyi bi takım kurabileceğimizi düşünüyorum. yalnız iyi bi takım olabilmemiz için geriye kalan oyuncularımızın da mevcut yeteneklerini çok çalışarak artırmaları gerekmektedir. bu oyuncularımızın gelişimine, yönetimimizin bu transferleri yapacağına ve samsunsporumuz hakettiği yere en yakın zamanda geleceğine canı gönülden inanıyor, tüm taraftarlarımızdan  biraz sabır bekliyor, yeni hocamızın da fikirleri doğrultusunda sistemli bir samsunspor u izleyeceğimizi düşünüyorum. saygılar :P :P