2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Kaya

Turgut ile ilgili hoş olmayan ve bir daha açılmasını istemediğimiz konular var.Kişisel değil yalnız yanlış anlaşılmasın.Hepimizin yaşamak istemeyip yaşadığı şeyler  :-X

Adem ile Orhan hakkında baya yazılmış.Ben malesef katılmıyorum birçoğuna kendi görüşümdür söyleyeyim.Adem bize geldiğinden beri malesef ki ortalaması olmayan bir oyuncu izlenimi verdi.En önemli özelliği maç içindeki mental durumuna göre performans sergilemesi.Yani oyuna iyi başlarsa 90 dakikayı çok iyi tamamlayabilir.Kötü başladığında da neler yaşadığımızı biliyoruz.
   Orhan ile ilgili site genelinde çok konuştuk,tartıştık.Bana göre altyapısal eksiklikleri çok fazla olan bir oyuncu Orhan.Bu saatten sonra kademeyi,ters kademeyi bir futbolcuya öğretemezsiniz.Ondan beklenen formda olup çalışmasıydı ve bunu yaptı.Dar alanda çabukluk ve kilo fazlalığını atmadığı takdirde takımın en zayıf halkası olur.Bu iki mevki de yeni sezonda takımımızda olacaktır ama kesinlikle onlardan daha iyi isimler takıma katılmalıdır..

kıbrıslı_mete

Alıntı yapılan: iak5529 - 08 Haziran 2011, 23:11:48
   Turgut ile ilgili hoş olmayan ve bir daha açılmasını istemediğimiz konular var.Kişisel değil yalnız yanlış anlaşılmasın.Hepimizin yaşamak istemeyip yaşadığı şeyler  :-X

ben de bilmiyorum ve merak ettim acaba özelden de olsa bilgilendirilme imkanımız var mı?

Ollivanders

Alıntı yapılan: Serpico55 - 08 Haziran 2011, 22:47:36
Allah yazdıysa bozsun.

Çok efendi biridir. Hacettepe de bir yerlerini gostermeye yeltenecek kadar.

silopilimuhsin

Face de birkaç kez konustum Samsunsporu çok sevdiğini söyledi hep

atakumlu83

ARKADASLAR ANTALYASPORDAN DJEHOUYE ALINACAKMIS GALIBA PRENSIPTE ANLASMISLAR

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 09 Haziran 2011, 00:43:56
ARKADASLAR ANTALYASPORDAN DJEHOUYE ALINACAKMIS GALIBA PRENSIPTE ANLASMISLAR
kaynak?

atakumlu83

berusa55

Boş adam Djehoua... Kalsın aman!

Atakumlu kardeşim iyi güzel bir haber veriyorsun tamam da o nasıl kaynak verme... O kişinin menejeri? Menejer kim haber nerden? Sen nerde duydun?

atakumlu83

DJEHONUN TURKIYEDEKI MENEJERIYLE FACEDE ARKADASLIGIM VAR ONUNLA KONUSTUM O SOYLEDI BANADA DEDI BOYLE BISEY VAR DIYEE YANI ARKADASLAR BENDEKI HABERLER SAGLAMDIR YALAN HABER YAZMAM BURAYA

twitter

berusa55

Yalan yazıyorsun demedik dostum sadece verdiğimiz haberin kaynağını ayrıntılı yazalım ki kafalarda soru işareti oluşmasın.

Bu arada küçük harfle yazmaya özen gösterelim forum kuralları gereği  ;)

atakumlu83

tamam dır cunku bu menejer arkadas youlanında menejerıydı samsuna onermısler ama yonetım kabul etmemıs sonra djehouya demıs onu kabul etmısler

Ajan

YaSeF55

mehmet yılmaz

Antalyalılar bütün sene TD'de Samsunspor Djehoua'yı alıp bize Zenke'yi verse diye yazıp duruyorlardı. Bence iyi bir transfer olmaz!