2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

bende orhan ve ademin kalmasından yanayım ikisininde geleceği var önleri acık ama tabiki o bölgeyede kesinlikle sağ bek ve sol bek gerek tabi ilkonbirde formayı kkimk hakeder onu hoca belirleyecek işin özü taıkımda direk oynayacak iki bek şart yedekte lazım

Burak

Alıntı yapılan: samuray - 08 Haziran 2011, 20:12:17
mehmet  yılmaz samsunspordan trabzona gitti

bende farklı birşey demedim ki zaten aynısını dedim

engin55

Tabata'ya talip olduk
Samsunspor, Beşiktaş'ın satmayı düşündüğü Tabata'ya resmi teklif götürdü. İki ku...lüp arasında yapan görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenildi.dış transferi hızlandıran Samsunspor, Tabata'ya teklif götürdü. Siyah-Beyazlı ekiple Kemal Tokak'ın transferi konusunda da pazarlığı sürdüren Kırmızı-Beyazlılar, Beşiktaş'tan Tabata'nın ücretinde indirime gitmesini istediler. Devre arasında Katar'ın Al-Ryan kulübünde kiralık olarak oynayan Tabata'ya ayrıca Mersin İdmanyurdu ve Karabükspor'un da talip olduğu fakat Beşiktaşlı yöneticilerin Samsunspor'a daha sıcak baktığı öğrenildi.Devamını Gör
Ekleyen: Şehr-i Samsun

Face de bu haberi gördüm. Beşiktaş kemal i almadan onu bize vermez.

GökhanÇağlar

bırakın Kemal'in yakasını artık..yönetimin de şeklini koyması lazım satmayacagız diye..madem hedef büyük topçu satmayacaksın.

alperen_55

Seneye adem ve orhandan çok ümitliyim hatta yatırım olarak sözleşmelerini 3-4 yıl uzatılması taraftarıyım.İkisi de sürekli futbollarına birşeyler katarak ilerliyorlar. s.ligde de gayet iyi olacaklarını tahmin ediyorum.

atakumlu83

arkadaslar ya artık transfere baslayalım ya mersın ıyı oyuncular aldı bızde alamadık

kabacevizli55

erhan55

Ya inşallah doğru değildir. Tabata ne arkadaş ben oldum olası sevmedim o herifin oyununu. Kaldıki yeni hocanın oynattığı takımları izleyenler iyi bilir tabata gibi adamlar yaramaz onun sistemine. o ileri üçlüye top taşıyan adam ister bulduğunu uzaktan salak saçma her seferinde şut çeken Tabata gibi adamları değil. Ayrıca 8TAŞ Tabata'yı kullanıp Kemal'i almak için koz olarak kullanır. Bizimkiler de yer.
Ben inanmıyorum ama eğer doğru ise yönetim kendi kafasına göre teknik direktörün isteği olmadan almaları çok saçma heleki yabancı kontenjanını doldurmamalılar.

minci

Alıntı yapılan: erhan55 - 08 Haziran 2011, 21:50:31
Ya inşallah doğru değildir. Tabata ne arkadaş ben oldum olası sevmedim o herifin oyununu. Kaldıki yeni hocanın oynattığı takımları izleyenler iyi bilir tabata gibi adamlar yaramaz onun sistemine. o ileri üçlüye top taşıyan adam ister bulduğunu uzaktan salak saçma her seferinde şut çeken Tabata gibi adamları değil. Ayrıca 8TAŞ Tabata'yı kullanıp Kemal'i almak için koz olarak kullanır. Bizimkiler de yer.
Ben inanmıyorum ama eğer doğru ise yönetim kendi kafasına göre teknik direktörün isteği olmadan almaları çok saçma heleki yabancı kontenjanını doldurmamalılar.
Merak etme. Suat Çakır bu işi iyi bilen birisi. O gerekeni yapacaktır. Ayrıca Tabata çok iyi bir adam. Antepte iken müthişti. Ne zaman İstanbula papazların arasına gitti orada harcandı. Bize gelirse çok iyi olur. Beşiktaş onu Antepten aldığında çok büyük bir bonservis bedeli ödemişti. Bizde çok iş yapar.

misafir

Tabata ve nobre buyuk olcude mersınle anlastılar

Shane_Falco

Alıntı yapılan: engin55 - 08 Haziran 2011, 21:26:54
Tabata'ya talip olduk
Samsunspor, Beşiktaş'ın satmayı düşündüğü Tabata'ya resmi teklif götürdü. İki ku...lüp arasında yapan görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenildi.dış transferi hızlandıran Samsunspor, Tabata'ya teklif götürdü. Siyah-Beyazlı ekiple Kemal Tokak'ın transferi konusunda da pazarlığı sürdüren Kırmızı-Beyazlılar, Beşiktaş'tan Tabata'nın ücretinde indirime gitmesini istediler. Devre arasında Katar'ın Al-Ryan kulübünde kiralık olarak oynayan Tabata'ya ayrıca Mersin İdmanyurdu ve Karabükspor'un da talip olduğu fakat Beşiktaşlı yöneticilerin Samsunspor'a daha sıcak baktığı öğrenildi.Devamını Gör
Ekleyen: Şehr-i Samsun

Face de bu haberi gördüm. Beşiktaş kemal i almadan onu bize vermez.

Petkoviç'in şimdiye kadar yönettiği tüm takımlarda top tekniği yüksek bir 10 numara bulunuyormuş.Yani sanki oyun yapısına Tabata uyuyor.İleride belli olur ne olup olmayacağı.Alınacak oyuncı Tabata değilsede sanırım bu sezon 10 numara olarak anılan oyuncu tipinden takımımızda bulunacak.

silopilimuhsin

Tabata cok iyi bir 10 numara alınmasını bende çok isterim

Ollivanders

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: Serpico55 - 08 Haziran 2011, 22:47:36
Allah yazdýysa bozsun.
turgut hakkında sizin bilip Bizim bilmediğimiz bir şey varmi? Efendi birine benziyor

**KaR6**

ömer şişmanoğlu boşa çıkmış, iyi topçu..