2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

size topçu yok adnan gitti gelmek için ne kadar ugraştıysada nafile yok size topçuuuu

Burak

Halk Gazetesine göre Turgut geri dönecekmiş

Ertuğrul Sağlam

Arkadaşlar Ts'de oynayıp başka takımlara gitmeden direk Samsunspor'a gelen herhangi bir futbolcu hatırlıyormusunuz? Yani ts'den Samsunspor'a transfer olan herhangi bir futbolcu...

Recep

Alıntı yapılan: Burak - 08 Haziran 2011, 10:32:58
Halk Gazetesine göre Turgut geri dönecekmiş
Allah göstermesin varlığını bizden uzak olsun

Burak

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 08 Haziran 2011, 10:34:48
Arkadaşlar Ts'de oynayıp başka takımlara gitmeden direk Samsunspor'a gelen herhangi bir futbolcu hatırlıyormusunuz? Yani ts'den Samsunspor'a transfer olan herhangi bir futbolcu...

Osman Özköylü sanırım

s_uzunkaya

bu yönetim ts topcumu kaptırır yaa...kızdırmasınlar alırız burakı  kıratııııı ne varsaaa  :kafa:

LisandroLopez

Alıntı yapılan: recep55 - 08 Haziran 2011, 10:41:13
Allah göstermesin varlığını bizden uzak olsun

Yine Turgut konusuna girmek istemiyorum ama Turgut gibi birden fazla mevkii de oynayabilen süratli, golcü,
top taşıyabilen, gol attıran oyuncuya neden bu denli karşıyız ?

King Of The North

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 08 Haziran 2011, 10:34:48

Mehmet Yılmaz olabilir mi?

Burak

Mehmet Yılmaz bizden oraya gitmedi mi ?

Jnr.Serkan

Turgutun gelmesi kanatları güçlendirir.Ufukla değişmeli güzel alternatif olurlar birbirlerine.

King Of The North

Alıntı yapılan: Burak - 08 Haziran 2011, 10:59:46
Mehmet Yılmaz bizden oraya gitmedi mi ?

yok önce o geldi diye hatırlıyorum, hatta fena da oynamamıştı 10 gol atmıştı galiba oynadığı sezon.

Recep

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 08 Haziran 2011, 10:45:52
Yine Turgut konusuna girmek istemiyorum ama Turgut gibi birden fazla mevkii de oynayabilen süratli, golcü,
top taşıyabilen, gol attıran oyuncuya neden bu denli karşıyız ?
karaktersiz terbiyesiz bir adam
isterse Türkiyenin bir numaralı futbolcusu olsun

Burak

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 08 Haziran 2011, 11:05:44
yok önce o geldi diye hatırlıyorum, hatta fena da oynamamıştı 10 gol atmıştı galiba oynadığı sezon.

o sezonu iyi takip etmiştim Ertuğrul'la beraber oynuyorlardı hatta. Ben bizden oraya gitti diye biliyordum . Wikipedia ' da da öyle yazıyor zaten. Bu arada tekrar yazıyorum Ertan Abi . Osman Özköylü söylediğin vasıflara uygun futbolcu ne kazandım  :holey: :holey:

Ertuğrul Sağlam

Burak iki tane 2010-11 sezonu için VİP tribün kombine kazandın >l< >l< >l<

Şaka bir tarafa biz onlardan hiç futbocu almadık diye biliyordum ve birileri ile bayağı bir iddaa etmiştim ama almışız demekki. :(  neyse tşk Burak.

Burak

ben Vip'te izlemem abi locasız yapamam hediyeni kabul edemiyorum ihtiyaç sahiplerine verirsin artık  8)