2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samet_55

off off 6haziran2011 hala imza atan bi transfer yok..hadi yönetim yap şöyle güzel transferler.havaalanına gidelim kombineler alalım hadi yahu sıkıldık beklemekten artıkk...

Ollivanders

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 06 Haziran 2011, 12:32:21
Mersin gibi yapacaklarsa transfer hiç yapmayalım daha iyi hocam bence.Ezelden beri kiralık adam almayı sevemedim zaten.Milletin oyuncusunu biz yetiştirmeyelim.

kardesim oyle diyorsun da o tarz adamları kiralık alabilirsin zaten. Gökay ' ı u19 maçlarında izlemenizi isterdim. PApazları almak yerine kiralık boyle adamları alıp yararlanmayı tercih ederim. Gönül ister ki kendi futbolcularımızı yetiştirelim ama altyapıdan adam çıkmıyor ki.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Serpico55 - 06 Haziran 2011, 13:07:09
kardesim oyle diyorsun da o tarz adamları kiralık alabilirsin zaten. Gökay ' ı u19 maçlarında izlemenizi isterdim. PApazları almak yerine kiralık boyle adamları alıp yararlanmayı tercih ederim. Gönül ister ki kendi futbolcularımızı yetiştirelim ama altyapıdan adam çıkmıyor ki.

İzledim hocam onu zaten.Hane Gökay'a lafım yok iyi oyuncu çocuk hakkını yemeyelim :) Son cümlendede belirttiğin gibi kendi futbolcularımızı oynatıp yetiştirmek isteriz ama nafile :S Son yıllarda gördük çıkardıklarımızı inş alt yapımızı düzeltirizde yeni güvediğimiz sağlam gençler formamızı giyer.

LisandroLopez

Vonlanthen haberi doğru mu arkadaşlar ? Ronaldo gibi herif ;D

maviay55

AlıntıYÖNETİM KOLLARI SIVADI

İç transferi büyük ölçüde tamamlayan Kırmızı-Beyazlı ekip, Süper Lig'in tecrübeli kramponları Beşiktaş ve Milli takımın eski kaptanı İbrahim Üzülmez ve Manisaspor'dan Murat Erdoğan'a teklif götürmeye hazırlanıyor
YILDIZ YAĞMURU BAŞLIYOR
Samsunspor yönetim kurulu, dış transferde hareketli günler geçiriyor. İç transferi büyük ölçüde tamamlayan Kırmızı-Beyazlı ekip, Süper Lig'in tecrübeli kramponları İbrahim Üzülmez ve Murat Erdoğan'a teklif götürmeye hazırlanıyor. Beşiktaş ile sezon ortasında yollarını ayıran İbrahim Üzülmez'in de Samsunspor'a sıcak baktığı sızan bilgiler arasında.

SAMSUN'A DAVET EDİLECEKLER
Yine başka bir tecrübeli oyuncu Murat Erdoğan ise Manisaspor'da sözleşmesi bir yıl daha devam ediyor. Kırmızı-Beyazlı ekibin bu akşam yapacağı görev dağılımı sonrasında daha önce görüşme yapılan oyuncuları bir bir Samsun'a davet edeceği ve şartlarda anlaşılması noktasında bu isimlere imza attıracağı ifade edildi.

denge

:rulet: :rulet:

5trawberry

Dartagnan

cembaba

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 06 Haziran 2011, 14:21:36
Vonlanthen haberi doğru mu arkadaşlar ? Ronaldo gibi herif ;D

Keşke doğru olsa...

erhan55

jose ile anlaşılamamış yeni birini arayıyorlar. başkanın haber gazetesinde röportajına göre hedef ilk 10 demiş. yine başa döndük. o zaman transfer yapmasınlar bu kadro zaten bir iki gazla ilk 10a kalır. bizi de boşuna heveslendirmesinler. ben artık gittikçe inanç ve güvenimi kaybediyorum. ilk resmi mesai günü ama içıklamalar ve gidişat ileriyi pek iyi göstermiyorç

SerhaT55

COUCEİRO DEFTERİ KAPANDI

Samsunspor başkanı Kazım Yılmaz,kulübüyle sorun yaşayan portekizli teknik adam jose couceiro ile anlaşmaktan vazgeçtiklerini belirtti.

COUCEİRO DEFTERİ KAPANDI

Samsunspor başkanı Kazım Yılmaz,kulübüyle sorun yaşayan portekizli teknik adam jose couceiro ile anlaşmaktan vazgeçtiklerini belirtti. Başkan Yılmaz,"Biz portekizli teknik adamla çalışmayı çok istiyorduk. Ancak kendisine verdiğimiz süre içerisinde kulübüyle olan sorunlarını çözemedi. Böyle olunca bizde Jose Couceiro defterini kapattık. Artık listemizdeki diğer hoca adaylarıyla görüşmelere başlayacağız ve takımımızın başına yakışan bir ismi getireceğiz"dedi.

5trawberry

Eğer tercih edilecek hoca yerli ise her yol Bülent Korkmaz'a çıkar arkadaşlar.

nilsah

merhabalar bu yazıyı yazmaktaki amacım ulusal ve yerel yazılı medyanın olumsuz tesirinde kalarak kemal tokak hakkında kırıcı olmamamız içindir.bugün gerek kemalin babası ile gerekse danimarkada ki kampında kemal ile yaptıgım telefon görüşmesine istinaden aynen şu kelimeleri her 2.sinin agzındanda ifade ediyorum ki.kemal tokak ve babası gelen bütün teklif ve telefonlara kulaklarını kapamıştır.kemal şu an samsunsporun oyuncusudur ve oyuncusu olmaya devam edecektir.hatda danimarka dönüşünde ailesinin de samsuna yerleşmesi için gerekli organizasyona başlayacaktır.samsunspor kulubu ile anlaşamıyacagı bişey oldugu düşünmemektedir.

maviay55

hali hazırda bi hocamız bile yok adam 1 aydır geldi gelcek denirken şimdi de bu defter kapandı haberi  :rulet:

ben iyiden iyiye endişelenmeye başladım bakınız SON BOMBA İBRAHİM ÜZÜLMEZ  :kafa:

5trawberry

Bizim burda isimler üzerine kafa yorduğumuz kadar klüp içindekiler yoruyor mu acaba

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: nilsah - 06 Haziran 2011, 14:33:06
merhabalar bu yazıyı yazmaktaki amacım ulusal ve yerel yazılı medyanın olumsuz tesirinde kalarak kemal tokak hakkında kırıcı olmamamız içindir.bugün gerek kemalin babası ile gerekse danimarkada ki kampında kemal ile yaptıgım telefon görüşmesine istinaden aynen şu kelimeleri her 2.sinin agzındanda ifade ediyorum ki.kemal tokak ve babası gelen bütün teklif ve telefonlara kulaklarını kapamıştır.kemal şu an samsunsporun oyuncusudur ve oyuncusu olmaya devam edecektir.hatda danimarka dönüşünde ailesinin de samsuna yerleşmesi için gerekli organizasyona başlayacaktır.samsunspor kulubu ile anlaşamıyacagı bişey oldugu düşünmemektedir.

Zaten epeydir bu düşünceyi taşıyorardı. Kemal'in söylmediği şeylerden haber üretiyor İstanbul medyası. Kemal, Samsunspor'da kalmayı çok istiyor. Hatta Nilşah abinin de dediği gibi, Samsun'dan bir ev tutup, tesislerden ayrılmayı ve yanına babası ve erkek kardeşini de alacak. Kemal, Samsunspor'un oyuncusu, diğer teklifleri düşünmüyor bile. Tabii yönetimimiz Kemal'i satmaz ise...