2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

**KaR6**

vizyon açısından önemli isimler bunlar.. bu ayarda adamlar 'da' alacaklarsa, her şey yolunda demektir..

beşnumara

Alıntı yapılan: Serpico55 - 06 Haziran 2011, 00:19:56
olur mu dersin ?
neden olmasın.Konuştuğumuz isimlere bak geçen sene alparslan geldiğinde orhanı kesecek diye heyecanlanıyorduk.Vay arkadaş nerdeyiz biz yaaa

emre

ula ders çalışmaya çalışıyoruz surda ayıp oluyor ama  :holey:

berusa55

Boşuna demiyorlar  spor_toto diye. Telaffuz etmeye başladığın isimler bile mutasyona uğruyor anında.

Serkan

Alıntı yapılan: beşnumara - 06 Haziran 2011, 00:21:40
neden olmasın.Konuştuğumuz isimlere bak geçen sene alparslan geldiğinde orhanı kesecek diye heyecanlanıyorduk.Vay arkadaş nerdeyiz biz yaaa

Gün gelecek o boşluk da dolacak ! :)

zenke

vonlanthen haberi ilk facebook samsunsportv sayfası paylaşmıştı. internette haberin geçtiği başka bir site yok. td de yazan kişi de ordan aldı muhtemelen. çok iyi transfer olacağını söylemeye gerek yok herhalde. ama bu sene 8 ay ceza almış niye ceza aldığını bulamadım.

Ollivanders

Ya biz kimleri izledik ya. Gercekten utanıyorum boyle isimleri duyunca. Kapatıyorum videoyu. Neydi Allah'ım bizim gunahımız. Guzel gunleri haketmedik mi ? Gelsin artık şu günler  :kafa:

Akyol

Serkan

nomak55

O vonlanten bize gelse bile bizde çok kalmaz emin olun en fazla bi sene sonra ben gircem diye tutturur keşke doğru olsada gelse

kamuri

O vonlanten bize gelse bile bizde çok kalmaz emin olun en fazla bi sene sonra ben gircem diye tutturur keşke doğru olsada gelse

niye kalmasın?????

Akyol

Alıntı yapılan: Serkan - 06 Haziran 2011, 00:30:06
12,5 filan;)
Bamya'nın kilosu o kadar oldu mu reyiz bedava yaşıyoruz bedavaa hava bedava su bedava  ;D :kanka:

minci

Kim bu Volanten arkadaşlar? Biraz daha ayrıntılı bir şekilde transferi ve oyuncunun özellikleri hakkında bilgi verebilirmisiniz?

carsambaliridvan

artık pc başında tv başında samsunspor transferi beklemekten gözlerim bozuldu haydi galip baba haydi kazım baba taraftar çıldırdı havalimanını çok özledik :))

Ollivanders