2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Tanju Con

satin kemali...havaya girdin..senye belese gidecek hemen satalim..celil cenk.ilhan tümer ....bir sürü örnek var..paralar gelsin...yenisini buluurz! :ok

Serkan

Alıntı yapılan: Tanju Con - 05 Haziran 2011, 23:20:11
satin kemali...havaya girdin..senye belese gidecek hemen satalim..celil cenk.ilhan tümer ....bir sürü örnek var..paralar gelsin...yenisini buluurz! :ok

neyin havasına girdi ? Her fırsatta ben Samsunspor'un sözleşmeli futbolcusuyum burada oynamak istiyorum dediği için mi havaya girdi ?

red_white

küçük düşünen bir yönetim olsaydı satılsın derdim ancak o deviri bitirmeliyiz artık... defans oyuncusu olarak ender yetişen yıldızlardan birisi bence kemal şuanda 5 ederse eminimki 1 sene sonra 15 eder ki şu futbolcu satayım para kazanayım zihniyetinden vazgeçilmeli.Çok büyük bir para verirler o ayrı konu tabi ben şahsen karşıyım.Yerini doldurabilecek bir türk oyuncu izlediğim kadarıylada göremiyorum

holigan5565

YENİ SÖZLEŞME İMZALAMIYORSA BENCEDE SATSINLAR YOKSA ÖNÜMÜZDEKİ SENE BEDAVAYA GİDER AYRICA HOLOSKO VE SİVOKDA TAKASTA İYİ İSİMLER

beşnumara

Alıntı yapılan: maviay55 - 05 Haziran 2011, 23:12:41
bu saatten sonra kemal aklını başını alsın da karar versin..yedek oturmak mı  :rulet:? hedefi olan bi Samsunsporda kendini daha da göstermek avrupaya göz kırpmak mı?  :--*
Kararı kemal veremiyor ki.Yönetim satmak istiyor ki 3 takım töneticileriyle görüşüyor.İnşaallah işin içine aziz de girer kolay olmaz işleri.Eminim ki iyi para artı birkaç futbolcu alacağız hangi takıma giderse gitsin.Hafta içi milli takımdan dönüyor anlaşma uzatmak isterse yönetim hafta içi çağırır çağırmazsa demek ki satmayı düşünüyolar.

kamuri

bursaspordan sercanla volkanı da çok istediler ama başkan ibrahim yazıcı ısrarla satmadı hatta sözleşmelerini bile uzattı ve şampiyon oldular eğer hedefe yukarıya oynayacaksan yıldızlarını satmayacaksın başarı ancak böyle gelir

Tanju Con

neyin havasına girdi ? Her fırsatta ben Samsunspor'un sözleşmeli futbolcusuyum burada oynamak istiyorum dediği için mi havaya girdi ?

Gaztelere bak seve seve oynarim....ey baskan burdan sesleniyorum satin gitsin.....daha önce kimleri satmadik elimizde patladi..belese gidexek akli istanbulda..satin 5 milyon dolara...adam mi yok...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Tanju Con - 05 Haziran 2011, 23:30:52

Gaztelere bak seve seve oynarim....ey baskan burdan sesleniyorum satin gitsin.....daha önce kimleri satmadik elimizde patladi..belese gidexek akli istanbulda..satin 5 milyon dolara...adam mi yok...
:rulet:

umit

Herkese umut saçtılar, hedefi yüksek koydular; deli ibo'dan murat erdoğan'dan bahsediyorlar. Allah sonumuzu hayır etsin...

berusa55

Eğer futbolcunun aklı kalacaksa orda burda zaten sözleşme uzatmaya da yanaşmayacaktır. Vallahi bu sezon aldığımız performansı alamayacaksak iyi bir bonservis bedeli karşılığında Kemal gidebilir. Ha sözleşme uzatacaksa kalsın. Samsunspor'umuza bir kuruş bile kazandırmadan gitmek yok!

engin55

Başkan para sorun değil diyor. Para sorun değilse kemal i neden satmak istiyorlar?

Lusage

Büyük oynayacaksan Kemal'i satmayacaksın. Yok oynamayacaksan 3 kuruşa satarsın. Yeni seçilen yönetim ne kadar gerçekçi ne kadar hayal tüccarı bunu Kemal gösterecek.

s_uzunkaya

Serkan

Alıntı yapılan: Tanju Con - 05 Haziran 2011, 23:30:52

Gazeteler'i baz alıyorsan birşeyler konuşurken işin zor (=

red_white

Alıntı yapılan: berusa55 - 05 Haziran 2011, 23:32:20
Eğer futbolcunun aklı kalacaksa orda burda zaten sözleşme uzatmaya da yanaşmayacaktır. Vallahi bu sezon aldığımız performansı alamayacaksak iyi bir bonservis bedeli karşılığında Kemal gidebilir. Ha sözleşme uzatacaksa kalsın. Samsunspor'umuza bir kuruş bile kazandırmadan gitmek yok!

gencecik çocuk aklı karışır tabikide yönetim gidip arkadaş bizim hedefimiz büyük al 3 senelik sözleşmen deseydi aklıda karışmazdı bence