2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Gorkem

ibrahim üzülmez nedir ya :kafa: :kafa:

Sonuna Kadar 55

gelsin artık kim yeni yönetim var şimdi süprizler gelsin artık..

cembaba

Alıntı yapılan: Sonuna Kadar 55 - 05 Haziran 2011, 21:58:34
gelsin artık kim yeni yönetim var şimdi süprizler gelsin artık..

Yeni yönetim artık seçildi. Süprizleri bir görelim diyorum artık.

minci

Alıntı yapılan: Serpico55 - 05 Haziran 2011, 21:27:03
İbrahim üzülmez gibilerini alana kadar U19 daki sol bek sefa gibileri alsak . Adam çorumspor da oynuyor. Bu tarz genc yetenekleri yakalamayacaksak , Çevre illerdeki yetenekleri Samsunspor'a getiremeeyeceksek neden varız veya neyin mucadelesini veriyoruz ben anlayamıyorum.
Harika! Aynen katılıyorum. Görüşlerinize imzamı atarım.

**KaR6**

demirören bizle bonservis için görüştüklerini açıkladı tv'lerinde..

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 05 Haziran 2011, 22:58:01
demirören bizle bonservis için görüştüklerini açıkladı tv'lerinde..

hangi konuda kardesim . Kemal ise santrafor dışında transfer yapmayacagız dedi :)

beşnumara

Ts ve 6s de görüşüyo bonservis için.Bizimkiler görüştüklerine göre demek ki satmayı düşünüyolar.

Ollivanders

İbrahimle sozlesme fesh ettiler. Bonservislik durum yok o yuzden :)

**KaR6**

ohooo, benim kafa gitti, kemal başlıgına yazacaktım :) bonservisi için görüşüyoz dedi işte kardeşim..

holigan5565

ABİ NE YAPACAKLAR KEMALİ ERSAN,SİVOK,İBRAHİM TORAMAN,YENİ BENFİCADAN ALDIKLARI 4 DEFANS VAR KEMALİ NE YAPACAKLAR DAHA

**KaR6**

şu anda yönetim ve eski futbolcular yemek yiyorlar.. eski futbolcuların (baya eskiler) çogu altyapıda göreve getirilmişler.. yarın veya ertesi gün detaylar gelir..

iyi iş yapmış yönetim, dedikodu azalır şehirde :evet:

maviay55

bu saatten sonra kemal aklını başını alsın da karar versin..yedek oturmak mı  :rulet:? hedefi olan bi Samsunsporda kendini daha da göstermek avrupaya göz kırpmak mı?  :--*

**KaR6**

Alıntı yapılan: Umut - 05 Haziran 2011, 23:15:18
Kemal giderse, Holosko ile Sivok gelebilir diye duydum da ne kadar doğrudur bilemiyorum.

hemen yollarım :)

kuzey55

hedef büyük diyorsun bi adamı ikna edip sözleşme uzatamıyosun ve satış için pazarlığa oturuyosun.bırakın yıldız alacağız masallarını da işimize yarayacak adamları takımda tutun.ersinle,kenanla,ademle paraşütsün geri döneriz.tamamen çelişki

berusa55

İbrahim Üzülmez ve Murat Erdoğan gibi isimlere verilecek paralara yazık derim. Yönetimin akılcı ve planlı bir transfer politikası yürüttüğüne inanmak istiyorum; bu yüzden az önce yazdığım isimleri akıllarından bile geçirmemişlerdir umarım.