2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ahmeti

İbrahim üzülmez gibi papaz bir oyuncu için genç hırslı zamanla yeteneğine yetenek katacak Orhan'ı kaybetmeye değermi arkadaşlar ?

Hani futbolcu üreten fabrika olacaktık

Takıma abilik yapacak derseniz Kenan ve Hakan bayraktar bunu rahatlıkla yapar.

**KaR6**

bursadan istesek de muhammet demir'i alsak  :)

kuzey55

orhana güvenemiyorum. zira bu sezon karşılarına biraz teknik ve dişli rakipler gelince koridor olduklarını gördük.kolay değil süper lig bu şakaya gelmez.defansa ve beklere takivye şart...ancak çok iyi alternatif olurlar

Jnr.Serkan

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 05 Haziran 2011, 20:27:56
bursadan istesek de muhammet demir'i alsak  :)

kardeşim gaziantepspor almış bursadan muhammet demir'i..

erhan55

İbrahim aylardır top oynamıyor. özel hayatına varana kadar düzeni kalmamış (evli ve metresi var onunla da mahkemelik vs) ayrıca yaşlandı. futbolu bırakma noktasında iken bizim başkandan son paralarını toplayıp emekliye ayrılacak. bu yaştan sonra bu adam samsunda da şampiyon olalım dur şampiyonlar liginde oynayayım diye bir hevesi olmaz. kimse de bekleyemez. abilik yapar diye düşünen varsa bu adam kaç kere beşiktaşta kavga etti nasıl abi? ya da abilik yapsın diye adam alınmaz. kenan ve ahmet yeteri kadar abi olur fazla abi çıkarsa kafalar karışır. bence onu alacağımıza orhana şans verip hırslandırıp oynatmak daha mantıklı olur. hiç olmazsa ileriye dönük hareket olur. orhan'dan iyisi alınsa bile g sağlam bir yedek olarak kalır orhan.

**KaR6**

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 05 Haziran 2011, 20:30:43
Antep'e gitti abi

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 05 Haziran 2011, 20:31:11
kardeşim gaziantepspor almış bursadan muhammet demir'i..

bursa bıraktı mı bu cocugu? vay arkadaş.. ben de vermezler zaten diye düşünüyodum 3 yıldır yıldız olacak diye bekliyolar ya..

kamuri

böyle giderse milan gibi olacaz emekliler klubü :(

ahmetsefa55

ibo ya hiç sıcak bakamıyorum.
çok sevildiği bjk camiasında bile tutunamadı.kaç defa kavga etti.
o değil buraya gelip takıma abilik yapacam edasında olup takımın diğer büyükleriyle papaz olma ihitmali var.bknz:ahmet,hakan,kenan..

ali ihsan

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 05 Haziran 2011, 16:38:50
Erkan ı Buca da 3-0 yenildiğimiz maçta seyretmiştim. Sol Açık oynayabiliyor ama bize karşı sağ açık oynayıp içeriye kateden ve sert şutları olan bir oyunu da mevcut.Yerinde bi transfer inş. güzel bir sezon geçirir bizde.

O rezil maçla alakalı hafızamda en küçük emare dahi yok.Formatladım kendimi  :evet:
Sen iyi diyorsan tamamdır Süleyman  samsunspor_x

silopilimuhsin

Celil sağır  ve ali akdenizi de cagiralim bari. Bu ne ya huzur evimi kuracaz?

holigan5565

söylenilen isimlerden ibrahim üzülmez orhanın yedeği olabilir zaten türkiyede solbek pek yok burada yabancı kullanmakda pek akıllıca değil o yüzden ibrahim solbekde alternatif olur aynı ademin alternatifinin musa büyük olması gibi.sonuçta orahn adem kemal defansın geçensene bank asyanın en az gol yiyen defansı tabiki ahmetin büyük katkılarıyla ama bu uyum bozulmazsa ii olur.
erkan genç ve yetenekli olduğu söyleniliyor bu da olumlu transfer diyebiliriz birisi bucada bize karşı sağda oynamıştı demiş solda ufuk sağda erkan oynayabilir.
murat erdoğan doğruysa çok saçma olur bu adam 34 yaşında ve papazın önde gideni yılmaz vurak cenkle birlikte bu adamı papazlar diye takımdan yollamıştı.böyle papazla ne yapacaklar bilmiyorum ama julio cesar alınacaksa onun yedeği olabilir.10 numara olarak.tabi papazlığını ne yapacaklar onu bilemem.
pedriel suarez zenkenin olduğu yerde neden düşünülüyor onu bilmiyorum.bu mevkide birde bobonun olması 3 yabancı forvet demek birisi yedek kalır. ama benim hep söylediğim bobonun yerine hoşoskoyu almalarını tercih ederim.boboya göre daha hareketli ve mücadeleci.
lyondaki delgado ise doğruysa ki ihtimal vermiyorum pek herlade ön libero oynuyordu. süperrrrrrr olur

Ollivanders

İbrahim üzülmez gibilerini alana kadar U19 daki sol bek sefa gibileri alsak . Adam çorumspor da oynuyor. Bu tarz genc yetenekleri yakalamayacaksak , Çevre illerdeki yetenekleri Samsunspor'a getiremeeyeceksek neden varız veya neyin mucadelesini veriyoruz ben anlayamıyorum.

55.hakan

Papaz duymak istemiyorum Deli İbo nedir yapmayın takımdan soğutmayın adamı

oguz_5528

İbrahim Üzülmez gibi futbolu sevip oynayan bir adam var mı acaba türkiye'de nadir kişilerden biri bence,işini iyi yapacağından eminim eğer ki toraman ile aralarındaki sorun büyümese şu an bjk kadrosunda olurdu.