2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Gökberk55

samuray

ya tamam ibrahim üzülmez hırslı çalışkan savaşçı iyi solbek ama bu adam 37 yaşında artık futbolu bırakma noktasına gelmis yirmi dk. yarım devre faydalınabilir belki bilemiyorum ama açıkçası ben eminim benim gibi düşünen çok sayıda insanda taraftarın yüreğini hoplatacak genç yetenekli hırslı savaşçı e bide  bi ikide yıldız transfer görmek istiyor ne dersiniz arkadaşlar  samsunspor_x turkiye_ samsunspor_x >l<

minci

Ben hiç olumlu bakmıyorum İbrahim Üzülmez transferine. Adamın yaşı belli üstelik 6 aydır top oynamadığı gibi doğru düzgün idman da yapamadığı aşikar ki bunu kendisi söyledi. Daha önce futbolu bırakmak aşamasında olduğunu da söylemişti. Yani kısacası aktif futbol yaşantısını sonlandırıp sonlardırmama aşamasındaki bir adam. Bu adam bize ne kadar yaralı olur ve eğer ona sol kanatta şans verirsek bir genç adamın şansını engellemiş olmazmıyız? Böylece uzun yıllar yararlanabileceğimiz bir adamın önüne engel çıkartmış olmazmıyız. Ayrıca bu adam bence tam papazlaşmış bir adam. Ayakları yerine eminim ki ağzı çalışacaktır. Çünkü yaşlı futbolcuların çoğu böyledir. Beyin ayaklara hükmedemediğinde çene çalışır. Yani kısacası takım içinde huzursuzluk da çıkartabilir. Dilerim bu transferden vazgeçeriz.

carsambaliridvan

julıo cezar ne oldu arkadaşlar varmı bilgisi olan ?  samsunspor_x turkiye_ samsunspor_x

Gökberk55

Alıntı yapılan: carsambaliridvan - 05 Haziran 2011, 19:52:53
julıo cezar ne oldu arkadaşlar varmı bilgisi olan ?  samsunspor_x turkiye_ samsunspor_x

onla anlaşıldı,yarın bi gün atar imzayı

havzalı55

İbrahim üzülmezin isminin Samsunspor gibi bir camiayla anılması bile yanlıştır. Yönetimin en büyük hatası olur ibrahimi transfer etmek..

carsambaliridvan

bugün Silivri'de SAMSUNSPORUMUZUN efsane oyuncularından MÜJDAT GÜRSU'nun ölüm yıldönümü anma proğramına katıldım gerçekten tüylerim tiken tik
en oldu SAMSUNSPORUMUZDAKİ başarılarından bahsedilirken.. tekrardan türk futbolunun başısağolsun...

Harun55

Alıntı yapılan: germencisse - 05 Haziran 2011, 19:35:36
Ülkemizdeki sol bek kıtlığından aynen  :)

Orhanin yerini tutabilirmi saniyorsun kardes?
Orhanin yerini kimseye vermesinler tas gibi oyuncu sutlari ve ortalarida gayet guzel superligde daha iyi bir kalite öne sereceginden eminim !

eren55

Arkadaşlar,eyvallah İbo fena bir oyuncu değildi.Ama bugün Samsunspor'da oynayabilecek bir oyuncu değildir.Aksini düşünen arkadaşların Samsunspor'un toplama kampı olmadığını hatırlamalarını rica ediyorum.Eski alışkanlıklardan vazgeçelim,genç ve yetenekli oyunculara yönelelim.Günümüz futbolu bunu gerektiyor diye düşünüyorum.

carsambaliridvan

Alıntı yapılan: Harun55 - 05 Haziran 2011, 20:05:39
Orhanin yerini kimseye vermesinler tas gibi oyuncu sutlari ve ortalarida gayet guzel superligde daha iyi bir kalite öne sereceginden eminim !

bende adem alkaşiden çok ümitliyim

Harun55

Alıntı yapılan: carsambaliridvan - 05 Haziran 2011, 20:07:31

bende adem alkaşiden çok ümitliyim

Aynen kardes bizim defans bölügündeki oyuncularin yerine takviye yapilacaksa Ersin Veli nin yerine takviye yapilmali 27-32 yas aralarinda bir tecrubeli stoper !
Çünki gerideki Orhan Kemal ve Adem cok iyi topcular samsunspordada uzun yillar olumune oynarlar..
Emre Balak keske gelse bize o stoper olarakta is yapar..

germencisse

Alıntı yapılan: Harun55 - 05 Haziran 2011, 20:05:39

Orhanı alır sırtında taşır abicim..Senin şahsi görüşündür saygı duyarım

Harun55

Alıntı yapılan: germencisse - 05 Haziran 2011, 20:10:58
Orhanı alır sırtında taşır abicim..Senin şahsi görüşündür saygı duyarım

Bende görüsüne saygi duyuyorum kardesim sonuçta biz nedesekte yönetimin bizi fazla ilgi gösterecegini sanmiyorum ama napalim.. :)

germencisse

Alıntı yapılan: Harun55 - 05 Haziran 2011, 20:12:30
Bende görüsüne saygi duyuyorum kardesim sonuçta biz nedesekte yönetimin bizi fazla ilgi gösterecegini sanmiyorum ama napalim.. :)

Aynen aynen :)

carsambaliridvan

Alıntı yapılan: Harun55 - 05 Haziran 2011, 20:10:49
Aynen kardes bizim defans bölügündeki oyuncularin yerine takviye yapilacaksa Ersin Veli nin yerine takviye yapilmali 27-32 yas aralarinda bir tecrubeli stoper !
Çünki gerideki Orhan Kemal ve Adem cok iyi topcular samsunspordada uzun yillar olumune oynarlar..
Emre Balak keske gelse bize o stoper olarakta is yapar..

oda kim biliomusun samsunun çocuğu çarşamba doğumlu şuan giresunda öncesinde konyaspor istanbul bld gibi takımlarda oynamış volkan koçaloğlu olabilir ama daha iyileride olabilir ama ersinden iyidir.