2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

beşnumara

Valla Şirinlerin sitesi durup dururken o haberleri koymaz bu zamana kadar da öyle bir şey yaptıklarını görmedim.Mutlaka kazım yılmaza yakın isimlerden duymuşlardır da o haberi koymuşlardır.

Gaziosmanpaşalı3455

:kanka: samsunspor_x :kanka: samsunspor_x :kanka: samsunspor_x

ugurozkan

Ricardo Pedriel Suarez, steaua bükreş'ten giresun'a 09/10 sezonunda gelmişti. bank asya'da 27 maçta 11 gol(4'ü bize), kupada da 3 gol(2'si sivas'a) atmıştı. bu performansı giresun'u değil ama onu süper lige çıkarttı. bu sezon sivas'ta 8 gol(3'ü karabük'e) 5 asistle oynadı. bu denklemden seneye karabük transferi çıkıyor.

oyuncu izleme komitemiz(varsa) fazla yorulmasın sağa sola gidip maç izlemek zorunda kalmasın diye pedriel'in videolarını paylaşalım:

Ricardo Pedriel Suarez 1

Ricardo Pedriel Suarez 2

Ricardo Pedriel Suarez 3

Ricardo Pedriel Suarez 4

minci

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 05 Haziran 2011, 16:38:50
Erkan ı Buca da 3-0 yenildiğimiz maçta seyretmiştim. Sol Açık oynayabiliyor ama bize karşı sağ açık oynayıp içeriye kateden ve sert şutları olan bir oyunu da mevcut.Yerinde bi transfer inş. güzel bir sezon geçirir bizde.

Suarez de Giresunda oynadıgımız maçta KOva OKan ın mallıklarını iyi değerlendirmiş ve 2 gol atmıştı sanırım bize.defansı yıpratan bi yapısı var .İnş. Sonu Rafael Marquez gibi olmaz.

Hadi hayırlısı...
Peki bu kadar iyiise neden Sivas bırakıyor? Sözleşmesi 2013 yılında bitiyor. Kafamı biraz karıştırdı. Biz Sivassporun gerisinde mi ligi bitirmeyi planlıyoruz yoksa? Bir de dün Boboyla ilgili bir duyum aldım. Görüşüyorlarmış ancak ne kadar doğru bilmiyorum. Bu iki adama baktığımızda büyük bir çelişki var gibi geliyor bana.

YaşarDoğu

Nedenini  bana Değil Rıza Çalımbaya hatta Mecnun Odyakmaz a sorabilirsiniz. :)

minci

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 05 Haziran 2011, 19:00:31
Nedenini  bana Değil Rıza Çalımbaya hatta Mecnun Odyakmaz a sorabilirsiniz. :)
Elbetteki ben size sormuyorum. Yanlış anlaşılmasın. Benim soum bilgi edinmek amacıyla ortaya sorulmuş bir soru?

oguz_5528

Yüksel Yeşilova Giresun'un başındayken bu futbolcuyu takıma almıştı,kaleye çok çabuk iniyo bence takıma katkı sağlar şu an itibariyle

ugurozkan

Alıntı yapılan: minci - 05 Haziran 2011, 19:12:44
Elbetteki ben size sormuyorum. Yanlış anlaşılmasın. Benim soum bilgi edinmek amacıyla ortaya sorulmuş bir soru?

abi zaten yaşar doğu da pedriel için çok iyi oyuncu dememiş. bence de sivas bırakıyorsa düşünmeli. bir takım sözleşmeli oyuncusunu yolluyorsa ya hedeflerimizi bu oyuncuyla gerçekleştiremiyoruz demek istiyordur ya da oyuncunun sorunları vardır. giresun'dayken attığı 14 gol var ama o zaman çok gol kaçırıyordu. sivas'ta biraz daha akıllanmış gibi geldi bana. ama hala iddialı bir takım oluşturmak istiyorsak yeterli değil diye düşünüyorum.
zenke kaldı, billy kalacak gibi, julio cezar tamam sayılır, bir de pedriel gelirse. dört tane yarım santraforumuz olmuş oluyor.

germencisse

İbrahim Üzülmez Tamam Gibi !!!

Samsunspor Yönetim Kurulu Uzun Zamandan Beri Görüşmüş Olduğu Beşiktaşın Eski Futbolcusu İbrahim Üzülmez İle Prensipde Anlaştı.
Bir İki Gün İçerisinde Ufak Tefek Pürüzlerin Halledilip Resmi Sözleşme İmzalanacağı Belirtildi.İbrahim Üzülmez Yaptığı Açıklamada "Bank Asya Liginde Samsunspor'u Yakından Takip Ediyordum,Bu Sene Süper Ligde Hedefi Olan Samsunspor'da Oynamak Beni Grurlandırır" Dedi.

http://portal.forzasirinler.com/ibrahim-uzulmez-tamam-gibi/

kuzey55

iboya cok olumsuz bakmıyorum açıkçası.

germencisse

Alıntı yapılan: kuzey55 - 05 Haziran 2011, 19:33:49
iboya cok olumsuz bakmıyorum açıkçası.

Ülkemizdeki sol bek kıtlığından aynen  :)

oguz_5528

En sağlam ciğerli türk futbolcu bence  ;D,iyi transfer olur :evet:

samuray

Alıntı yapılan: Turuncu - 05 Haziran 2011, 16:55:30
Murat erdoğan 34 yaşında böyle topçuları almasak  :evet:
bencede bu neya murat erdoğan ahı gitmiş vahı kalmış ibrahiml üzülmez emekliler takımım olacaz anlamadım gitti

samuray

ya bide daha ortada hoca yokken yapılacak bu transferleride anlamıyorum bu cucerio mu ismi gelecekmi gelmiyecekmi daha bi açıklık yok netleşen bi şeyönce hoca işi halledilse ya geloi tamam gelmiyor sporting bırakmıyor sürüncemede hala net bilgi varmı bilgisi olan varsa bu konuda paylaşırsa memnunolurum

Sioux

Alıntı yapılan: SS55 - 05 Haziran 2011, 19:43:59
posası çıkmış ibrahimin ne işi var SAMSUNSPOR'da. yok yakından takip ediyormuş yok gurur duyarmış  he oldu canım. illaki trabzonlu adam mı alacağız ya

ibrahim üzülmez,trabzonlu değil ki. izmit doğumlu, aslen artvinlidir.