2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Gaziosmanpaşalı3455

ya şu içi geçmiş sabunluk topçularla neden ilgilenirler anlamıyorum.oldu olacak amokaci ile okacayıda alalım kare as olsun  :P

Turuncu

Murat erdoğan 34 yaşında böyle topçuları almasak  :evet:

zenke

cesar delgado mu yok artık :)

söleşmesi de bitmiş bu arada  :)

Sioux

Alıntı yapılan: erhan55 - 05 Haziran 2011, 16:51:03
bak aslanım yaş bilmeden saygı kavramı bilmeden nezaket bilmeden yazma. sana da son cevap verişim. ben bu adam iyi midir? ortalıklarda pek adı geçeyen biri olduğundan bizim söylenen hedeflere uygun gibi görünen nitelikte bir gibi durup durmadığını sordum genel bilgisi olan var mı diye sen başladın bize o kadar attı bu kadar oynadı geçen sene sen samsunsporlu musun vs saçmalamaya başladın. ben bu adam GENEL olarak iyi mi hedefe uygun mu bilen varsa paylaşsın dedim Bize kaç gol attı demedim. her gol atan iyi mi oluyor. geçen sene biz hayatında gol atmayan adamlar gol atıyordu.

bak aslanım
pedrieli tanımıyor olman 2009-10 sezonunda samsunsporu takip etmediğini gösterir. zaten mesajların 2007;'den sonra kesilmiş, ta ki bu sezona kadar. kim bu gavur? deyince tanımıyor olmana şaşırdım. gerçekten merak ediyorum 3-0 yenildiğimiz maçı seyretmedin mi?  o sezon bank asya ligini hiç mi izlemedin? sorun pedrel değil, sorun samsunsporun oynadığı bir ligi takip etmemiş olman. o zaman da benim klıma son zamanlarda ortaya çıkan başarı taraftarları geliyor. öyle değilsen sorun yok, benim derdim öyle olanlarla.

erhan55

Alıntı yapılan: Sioux - 05 Haziran 2011, 16:56:52
bak aslanım
pedrieli tanımıyor olman 2009-10 sezonunda samsunsporu takip etmediğini gösterir. zaten mesajların 2007;'den sonra kesilmiş, ta ki bu sezona kadar. kim bu gavur? deyince tanımıyor olmana şaşırdım. gerçekten merak ediyorum 3-0 yenildiğimiz maçı seyretmedin mi?  o sezon bank asya ligini hiç mi izlemedin? sorun pedrel değil, sorun samsunsporun oynadığı bir ligi takip etmemiş olman. o zaman da benim klıma son zamanlarda ortaya çıkan başarı taraftarları geliyor. öyle değilsen sorun yok, benim derdim öyle olanlarla.

Cvp vermeyecektim ama soru sormuşsun anlatayım. o maçı izledim. ancak mesajlarımın neden kesildiği ve başarı taraftarı olduğum konusunda ön yargılı olma. mesleğim gereği 2007den sonra dağlarda şerefsizlerle çatışıyordum. internetim hatta bazen kalacak 4 duvarlı yerim olmadan. senin gibiler samsun maçlarını rahat izlesin rahat uyusun diye. ve 4 duvar bulduğumda maç denk gelirse uykumdan feragat edip samsunumun maçlarını izliyordum.

Sioux

Madem öyle, sorun yok
Dediğim gibi şimdi fanatik tsliler bile çıkıp utanmadan Samsunsporluyum demeye, hatta tribün grubu bile kurmaya başladı. O yüzden bu sitede bazen abartılıyor gibi olsa da şüphe etmekte haklıyız. Dediğim gibi, başarıyla gelen sahtelerden değilse,n başımla beraber.

erhan55

Alıntı yapılan: Sioux - 05 Haziran 2011, 17:09:54
Madem öyle, sorun yok
Dediğim gibi şimdi fanatik tsliler bile çıkıp utanmadan Samsunsporluyum demeye, hatta tribün grubu bile kurmaya başladı. O yüzden bu sitede bazen abartılıyor gibi olsa da şüphe etmekte haklıyız. Dediğim gibi, başarıyla gelen sahtelerden değilse,n başımla beraber.

allahıma bin şükür samsunluyum samsun çocuğuyum ve doğduğumdan beri tek takımım samsunspor oldu ölene kadar da öyle olacak. bu takıma dil uzatanların karşısında ilk saflarda olurum her zaman.

Gökberk55

beyler bu ne agrasiflik, yakışmaz bize birbirimizin Samsunsporluluk derecesini sorgulamak:-X

ugurozkan

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 05 Haziran 2011, 17:25:39
beyler bu ne agrasiflik,hiç yakışmaz bize birbirimizin Samsunsporluluk derecesini tartışamk :-X

ya da onun için ayrı başlık açılsın al_sana herkes kozlarını orada paylaşsın ;D transfer başlığını mahvetmeyelim.

babasamsunlu

hepimiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzz   :kanka: yııız  bu öfkeee ne diyeeeeeeeeeeee  :suslen:

Harun55

HEPIMIZZZZZ  samsunspor_x luyuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz  spor_toto sampiyonuyuuuuuuuuuuuuuuz

erhan55

Sıkıntı yok arkadaşlar hepimiz samsunsporluyuz tek gerçek en büyük samsun. transfer başlığında konuşmayalım da bunları abi transferler patlasın artık. yarın-salı-çarşamba büyük bombaları duymak istiyoruz. artık onları konuştursunlar bize.

FaT1h

BUCASPOR'UN kaptanı Erkan Taşkıran, Süper Lig'in yeni ekibi Samsunspor'un yolunu tuttu. Alacaklarına karşılık 10 Haziran'da bonservisini alacak Erkan, Karadeniz ekibiyle prensipte anlaştı.
Geçen sezon 31 maçta forma giyen başarılı sol kanat oyuncusu, 3 gole imza atmıştı. Taşkıran, "Samsunspor için elimden geleni yapacağım" dedi. Fotomaç

doğruluğu varmıdır ?

Gaziosmanpaşalı3455

samsunspor_x :gooolll samsunspor_x :gooolll samsunspor_x :gooolll samsunspor_x

cembaba

Bu İbrahim Üzülmez haberi doğru mu?