2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

germencisse

atakumlu83

gecende sercan temızyurek ıle konustum eger samsunspor ısterse seve seve gelırım dedı cunku huseyın hoca ıstemedı benı dedı

Atakumlu

şu siteye yasak koyalım sercan ve temizyürek aynı yazıda geçmesin diye ....

germencisse

TRANSFERE ASKERLİK ENGELİ

04 Haziran 2011 / 14:20

Şu anda Fransa'da Montpellier takımında forma giyen tecrübeli oyuncu Hasan Kabze ile yapılan görüşmeler yıldız oyuncunun askerlik durumundan dolayı şimdilik askıya alındı

ASKERLİĞİ SORUN OLDU
Samsunspor, bir dönem Galatasaray forması giyen ve sonrasında futbol hayatını yurt dışında sürdüren Hasan Kabze ile temasa geçti. Bu oyuncunun Türkiye'deki menajeriyle önceki gün bir araya gelindi. Şu anda Fransa Birinci Futbol Ligi Ligue 1'de Montpellier forması giyen tecrübeli oyuncu ile yapılan görüşmeler Hasan Kabze'nin askerlik durumundan dolayı askıya alındı.

YILMAZ: İYİ TAKIM KURACAĞIZ
Hasan Kabze'den istediği yanıtı alamayan Kırmızı-Beyazlı ekipte rota başka isimlere yöneldi. Bugün yapılacak olağanüstü kongrenin sonunda Kırmızı-Beyazlı ekipte, transfer çalışmalarının daha da hızlanması bekleniyor. Kongrede başkanlık görevine gelmesine kesin gözüyle bakılan Kazım Yılmaz, herkesin beğeniyle izleyeceği bir takım oluşturacaklarını söyledi.

minci

Samsunspor isterse ben de seve seve gelirim. Ama isteyen nerde?  :( Eskilere talep olsa bitpazarına nur yağar derler atalarımız. :D :D

Stoper

Sercan gitsin Atakum da plaj futbolu oynasın.

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 04 Haziran 2011, 14:58:43
gecende sercan temızyurek ıle konustum eger samsunspor ısterse seve seve gelırım dedı cunku huseyın hoca ıstemedı benı dedı

Aman uzak olsun

Ollivanders

seni isteyen kim sercan ? Bas git adamı sinir etme.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 04 Haziran 2011, 15:33:38
seni isteyen kim sercan ? Bas git adamı sinir etme.

adnan güngör, sercan temizyürek, samet kılıç isimlerini duymak bile istemiyorum al_sana

Burak

Alıntı yapılan: Burak - 30 Mayıs 2011, 20:38:34
aha da ben forvet buldum size Montpellier'den Hasan Kabze  ;D

:evet: :evet: :evet: :D :D :D :D :) :)

holigan5565

bu arada beşiktaş ersan gülüm ile anlaşmış.bu demek oluyorki heralde kemalden vazgeçecekler.Bu arada gs kancayı takmasa ersanı onlarda istiyorlardı olmadı onun alternatifi kemale göz dikebilirler.

jean

baskan secildi artik hizlandiralim su transferi

Ahmeti

Beşiktaş Ersan Gülüm'le 4 yıllığına anlaştı karşılığında ise Adanaspor'a 4 milyon euro verecek.

Hehalde bu sefer Kemal'den vazgeçerler.

hacettepeli

çok geç kalmadan transferleri yapsak da kampa yetişseler. artık iyi transfer haberleri duyup umutlanmak istiyorum.

Tanju Con

baskan transfer yok mu...secildi nasilsa