2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

özkan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 03 Haziran 2011, 14:07:27
ya arkadas Ümit Gürsoyla göbek bağımız birlikte mi kesildi ? Anlamakta zorluk çekiyorum ...
Ama niye öyle diyosun,kim alacak komisyonları ? !

ngonge

Borç taksitlendirilmiştir devlet dairelerine ondan dolayı şişkin duruyor olabilir.

Ama ben de yöneticilerin alacağı olmasınından pek hazzetmiyorum, yani yönetimde parayı istediğin gibi çarçur edip sonra istemek hoş olmuyor. O zaman bende yönetici olayım, kredi ile borç alayım sonra ne de olsa kulüpten geri isterim.

twitter

mehmet akyüz'ü beşiktaş almış 1 milyon tl bonservis vermişler

26 yaşındaki adama bu paralar veriliyorsa

kemal şuan bile en az 3 eder

ibo055

borç indi dediler anlamıyorum bunları
?  samsunsporun hakkını  nasıl ödeyecekler ahirette  :x((

samuray

tutu yönetiminin açıkladığı borctan 23 milyon ben bişey anlamadım bu kulübe o kadar destekler toplanan kparalar peki ne oldu bu paralar nereye gitti hiçmi borç ödenmedi ama sayın kazım yılmaz ın halk gzt.de açıklaması var bu borç listesini en incekayrıntısına kadar incelteceğiz  hatta denetim şirketlerine özel olarak inceleteceğim diyor galip öztürk.ün verdiği paralar bağış görünürken tutunun da 108 bin tl alacağı ikinci başk.nında 33 bin tl alacağı varmış sende bağışlasana öyle yöneticiliği herkes yapar

sadece55

verdiklerine bile inanmıyorum bırak bağışlamasını...ohh tutu efendi maaşını alacak

kavak_55

birileri borç yap yapıyor birileri borçları yok ertelettik yok yapılandırdık ,yok borçlar düştü hepsi koca bir yalan tutu efendi yedi yedi bıraktı haram yiyenin boğazına düğümlensin inşallah. galip öztürk olmasaydı çoktan 3 ligdeydik .

nomak55

Julio Cesar'ı almışız süper oldu bence zenke süratli Julio süper toplara vuruyor bakın görün tozunu atarız :D fazlamı iyimser oldum ne

erhan55

ya tamam Erkan Tutunun milletten para almak, bağış almak için kapı kapı dolaşıp veya dolaştırıp sonra da kendi verdiklerine borc yazması etik değil ama adama da yedi demek nankörlük. ne vardı da ne yedi? kaç kere son günde eski borçları sağdan soldan bulup ödedik yoksa puanımız silinmesinden küme düşürülmeye kadar cezalar kapımıza dayandı. sanki herkes samsunspor muhasebesici de paralar ne oldu diye hesap soruyorsunuz. ne kadar para olduğunu biliyor muydunuz? adamlar yardımla da olsa bu takımı süper lige çıkardı nankör olmayın. borçları bu adam bir senede mi yaptı yoksa eskilerinin günahını bu adamama yüklüyorsunuz. yeni aday inceletecez dedi. bir sorun bulursa o zaman zaten hesabı sorulur.

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: erhan55 - 04 Haziran 2011, 01:14:46
ya tamam Erkan Tutunun milletten para almak, bağış almak için kapı kapı dolaşıp veya dolaştırıp sonra da kendi verdiklerine borc yazması etik değil ama adama da yedi demek nankörlük. ne vardı da ne yedi? kaç kere son günde eski borçları sağdan soldan bulup ödedik yoksa puanımız silinmesinden küme düşürülmeye kadar cezalar kapımıza dayandı. sanki herkes samsunspor muhasebesici de paralar ne oldu diye hesap soruyorsunuz. ne kadar para olduğunu biliyor muydunuz? adamlar yardımla da olsa bu takımı süper lige çıkardı nankör olmayın. borçları bu adam bir senede mi yaptı yoksa eskilerinin günahını bu adamama yüklüyorsunuz. yeni aday inceletecez dedi. bir sorun bulursa o zaman zaten hesabı sorulur.

aynen katılıyorum..murat yıldırım olayındaki gibi hemen yargılayıp idam ediyoruz acele etmeyelim zaman göstercek zaten her şeyi

mehmet yılmaz

Erkut Tutu, bugüne kadar yememiştir ama eğer şu 108.000 lira alacağı olduğu iddiası doğru ise gider ayak yemeye çalışıyor demektir. Erkut Tutu'nun iş hacmini, ne kadar parası olduğunu, bunun ne kadarını Samsunspor'a verebileceğini Samsun'da az buçuk ticaret hayatı olan herkes bilir zaten. Eski yönetimden Ömer Çoruh ve Kaya Aşçı dışında kimsenin temlik koyduracak miktarda para verdiğini sanmıyorum.

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Haziran 2011, 01:26:44
Erkut Tutu, bugüne kadar yememiþtir ama eðer þu 108.000 lira alacaðý olduðu iddiasý doðru ise gider ayak yemeye çalýþýyor demektir. Erkut Tutu'nun iþ hacmini, ne kadar parasý olduðunu, bunun ne kadarýný Samsunspor'a verebileceðini Samsun'da az buçuk ticaret hayatý olan herkes bilir zaten. Eski yönetimden Ömer Çoruh ve Kaya Aþçý dýþýnda kimsenin temlik koyduracak miktarda para verdiðini sanmýyorum.
sen bir Takimi şampiyon yap geceni gündüzünu o takima ver kimseler sahiplenmezken sahiplen. Sonra birileri gelsin sen parasizsin Bu işi yapamazsın benim param cok ben yaparım desin. Mademki adamın parası cok sen niye cebinden zarar edesin? Yaniliyormuyum?

mehmet yılmaz

04 Haziran 2011, 01:52:49 #1287 Son düzenlenme: 04 Haziran 2011, 02:13:57 samsuni
İddia doğru ise Erkut Tutu, 108.000 lira vermiş midir Samsunspor'a da bu parayı istemektedir? Mesele bu şu anda Muhsin...
Harcadığı mesaiye, verdiği emeğe söz söyleyen yok zaten.

silopilimuhsin

Vermemişse niye istesin hocam? Belki klubun zor bir gününde bir dostundan borç etmiştir belki Bu başkanlık sifati ondan alinsa Bu parayı ödeyemez.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: silopili55 - 04 Haziran 2011, 02:14:18
Vermemişse niye istesin hocam? Belki klubun zor bir gününde bir dostundan borç etmiştir belki Bu başkanlık sifati ondan alinsa Bu parayı ödeyemez.

Vermeyip de isteyen o kadar çok ki Muhsin, bir bilsen...  :(
Neyse, gerçekler çıkar ortaya.