2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Yine mi menajer hastalıgı yeter ya . Bırakın artık şu işleri. Millete para kazandırmaktan bıkmadık ya.

alisan5516

Dartagnan

İlhan ummak   al_sana  Allah'ım ne günlerdi ya :( ayrıca'' Samsunspor'un alt yapısını olusturmak için bunu yapmak zorundaydık '' derken hangi altyapıdan bahsedıyorlarmıs ? merak ettım acıkcası ...

ahmetsefa55

KULÜBÜN BORCU AÇIKLANDI

Samsunspor Yönetim Kurulu tarafından kulübün borç bilançosu açıklandı. Basın kuruluşlarına dosya halinde gönderilen bilanço da 27 Mayıs 2011 tarihi itibariyle Samsunspor'un borcunun 22 milyon 332 bin 681 TL olduğu açıklandı
SONUNDA BİTTİ
Samsunspor'un 27 Mayıs 2001 tarihi itibariyle borcu açıklandı. Yarın gerçekleştirilecek olan olağanüstü kongre öncesinde Erkut Tutu başkanlığındaki Kırmızı-Beyazlı yönetim, kulübün mali bilançosunu açıkladı. Dün öğleden sonra tüm basın kuruluşlarına gönderilen bilançoda Samsunspor'un borcunun 22 milyon 332 bin 681 TL olduğu belirtildi. Listede kulübün borçlu olduğu gösterilen bazı isimler ise dikkat çekkiyor.

BİLANÇO HAZIRLANDI
Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Samsunlu İşadamı Galip Öztürk'ün kulübe yaptı maddi desteklerin tümünü bağışladığı da raporda apaçık gözüyor. Buna karşın Samsunspor Başkanı Erkut Tutu'nun ise listede 108 bin 480 TL alacağı gözüküyor. Öte yandan yine eski dönemlerden kalan yönetici ve personele olan borçlarda listede belirtilmiş. Samsunspor'un ise hiçbir alacağının olmadığı da hazırlanan bilanço da belirtilen ifadeler arasında.

Dartagnan

Dönem içerisinde yapılan acıklamalar ve su anda yapılan acıklama tezat olusturuyor.Bunlar yıne bır iş çevirdiler ama inşallah çıkar kokusu .

Ollivanders

Boylece taraftarı da çok guzel uyuttukları ortaya çıkıyor. Yok soyle 8 trilyona indi borçlar . Yok yeni çıkan kanun sonucu vergi borcları silindi vs vs .

domin55

hobaaa bu sene transferi unutalım mı şimdi :rulet:

ahmetsefa55

22 milyon 332 bin 682 TL'lik borcun dağılımım ise şöyle:

Piyasaya olan borç  : 686 bin 19 TL
Borç Senetleri  : 70 bin TL
Eski ve yeni yönetici borçları : 3 milyon 751 bin 695 TL
Sporcu borçları  : 1 milyon 944 bin 973 TL
Personele olan borç  : 378 bin 47 TL
Vergi ve SGK borçları : 15 milyon 501 bin 947 TL

sanırım vergı borcunun faizi silindi ana kısmı kaldı.yani toplam borç 12 13 milyon tl civarında  ;)

babasamsunlu

eski ve yeni yönetici alacaklarının rakamı nede hoş..  :x(( :x(( :x((

55ertan

bizim zenkede 2.emenike olarak 9mio. ya satalim kurtulalim borclardan

silopilimuhsin

Musa aydin antalyasporla 2 yıllığına anlaşmış

holigan5565

bu borç küme düştüğümüzdeki rakamla aynı bi de bütün gelen yönetimler diyoduki samsunsporun borç yükünden kurtarıyoruz hani nerde 22 trilyon 2 trilyon  bile aşağı düşmedi kaçsenedir bunun hesabını birileri vermeli

minci

Alıntı yapılan: holigan5565 - 03 Haziran 2011, 18:22:20
bu borç küme düştüğümüzdeki rakamla aynı bi de bütün gelen yönetimler diyoduki samsunsporun borç yükünden kurtarıyoruz hani nerde 22 trilyon 2 trilyon  bile aşağı düşmedi kaçsenedir bunun hesabını birileri vermeli
Başlangıçta toplam borç 28 trilyon değilmiydi. Ben öyle hatırlıyorum. Ama en azından şampiyon olmamıza rağmen borç artmamış.

**KaR6**

yönetimin yapacagı en akıllı iş, o alacaklı görünenleri çagıracak, ispat edin kardeşim nerden var alacagınız diyecek.. bak bakalım noluyo o zaman, kaç tanesi ispat edebiliyo..

haram olsun..