2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

İ.B.B Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar,İbrahim Akın için Galatasaray'a daha yakin demiş,hiç istemiyorum bu çocuğun gelmesini,solda Arda'yı yedeklemek için Erkan Taşkıran'daydı gözüm ama o da Samsunla anlaşmış malesef ..

Td'de Gs'li birisi yazmış

minci

Erkan Taşkıran bu kadar iyi bir adammı?

twitter

valla ne zaman buca maçını izlesem top oynamaya çalışan bir onu görüyorum yada tipinde bi freddylik var ondan garip geliyor bana

Gaziosmanpaşalı3455

03 Haziran 2011, 05:45:47 #1248 Son düzenlenme: 03 Haziran 2011, 08:14:33 AntZ
  samsunspor_x samsunspor_x ya çıldıracam ya agbetuyu düşünen yok galiba?adam bolu ile anlaşmış iş imzaya gidiyor.sanırım bu adamın transferi düşünülmüyor.bu sene takımda kalmasını en çok  istediğim adamlardan birisi idi. samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

fındık

Dün sivas ın yerel tv sinde erkan taşkıran ın sivassporla anlaştığı yönündeydi ne kadar doğru bilemem ama sivas ın yerel kanalı açıkladı

silopilimuhsin

Gelecek olan yabancı oyuncularin takıma verecekleri katkı cok önemli. Bunları iyi secmeliyiz. Şimdilik zenke ve j.cesar var 4 tane daha alsak yeterli bence

AntZ

Alıntı yapılan: seko - 03 Haziran 2011, 09:30:35
Dün sivas ın yerel tv sinde erkan taşkıran ın sivassporla anlaştığı yönündeydi ne kadar doğru bilemem ama sivas ın yerel kanalı açıkladı

Öyle birşey olsa taraftar sitelerinde mutlaka gündemde olurdu. Bir ara transferi gündeme gelmiş ama şu an için anlaştığına dair bir bilgi yok. En geç 2 gün sonra bize imzayı atar ;)

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32054

bgra

keşke ali tandoğanla doğa kayayı biz alabilseydik ya çok iyi transferler olurdu ihtiyacımız olan adamlardı bence

silopilimuhsin

Kemal tokak her oyuncu gibi bende 3 büyüklerde oynamak isterim demiş klupler anlaşırsa besiktasa gitmek isterim demiş

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: silopili55 - 03 Haziran 2011, 12:40:56
Kemal tokak her oyuncu gibi bende 3 büyüklerde oynamak isterim demiş klupler anlaşırsa besiktasa gitmek isterim demiş

Su ana kadar 3 büyüklerde oynamak istemem diyen bir futbolcu ben sahsen hayatimda görmedim.
Normal bir aciklama ne kadar kabullenmesek bile.

twitter

yamyamlar dünyaları aldılar halen  kemal

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 03 Haziran 2011, 13:34:19
Su ana kadar 3 büyüklerde oynamak istemem diyen bir futbolcu ben sahsen hayatimda görmedim.
Normal bir aciklama ne kadar kabullenmesek bile.
evet Bizim gözümüzde ve gönlümüzde en büyük takım Samsunspor olduğundan dolayi bize kabullenmek zor geliyor

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: silopili55 - 03 Haziran 2011, 13:37:28
evet Bizim gözümüzde ve gönlümüzde en büyük takım Samsunspor olduğundan dolayi bize kabullenmek zor geliyor

aynen onu demek istedim

germencisse

Vanczak ve Aytaç gündemde[ 01.06.2011 ]

Bu zamana kadar Samsunspor'a önemli isimler kazandıran Menajer Ümit Gürsoy, yeni bombaları patlatmak üzere. İsviçre Süper Lig takımlarından Sioun'un Macar savunma oyuncusu Vilmos Vanczak hakkında Suat Çakır'a bilgi veren Ümit Gürsoy, milli futbolcunun kulübüyle sözleşmesi bulunduğunun ancak bu durumun sorun yaratmayacağını söyledi. Gürsoy, "Vilmos Vanczak 1983 doğumlu. 65 kez milli oldu ve ne Sion, ne de kaptanı olduğu Macaristan Milli Takımı'nda bir kez sakatlanmadı. Kendisini hakkında daha detaylı bir araştırma yapacağız ve gerekirse önümüzdeki günlerde Vanczak'ı Türkiye'ye davet edeceğiz" dedi. Gürsoy ayrıca, Almanya Bundes Liga takımlarından VfR Aalen'in 1985 Heidelberg doğumlu kaptanı Aytaç Sulu'nun da takip edildiğini sözlerine ekledi.

Dartagnan

ya arkadas Ümit Gürsoyla göbek bağımız birlikte mi kesildi ? Anlamakta zorluk çekiyorum ...