2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Tanju Con

wilson eduardo...yas 21 sporting lizbon.sol ayak...insallah coucerio getiri bu coco

ugurozkan

Alıntı yapılan: alisan5516 - 02 Haziran 2011, 02:23:19
marat izmailov müthiş bir topcu kesinlikle gelirse en iyi oyuncumuz olur.bank asya izlemekten süper lige ilgi gösterememişiz erkan taşkıran süperligte 3 büyük hariç her takımda oynayabilecek bir futbolcu gelirse iyi olur. ali dereyi beğenmemek imkansız adeta yer uçağı ayaklarına çok hakim ve çok genç bizim turgut süper lig topcusuysa bu adam 3 büyüklerde oynamayı hak ediyor.bunlar gelirse müthiş olur bol bol orta saha almamız lazım defansa da karşıyakdan gurur'u alsak müthiş olur

erkan taşkıran yalnızca bu sezon süper ligde forma giydi. yani süper ligi izlesen de pek dikkatini çekmezdi.

üç satırda iki kere üç büyükler demeseydin keşke. medyanın dayattığı hastalıklı dile karşı biraz daha dikkatli olsak hepimiz.

deli 55

bence yapılacak transferler direk takımda oynayabilecek oyuncular olmalı.transfer olsun diye transfer yapılmamalı.

germencisse

Macaristan milli takim kaptani VANCZAK gundemde.. Suan Sion formasi giyen savunmaci 28 yasinda..

lucarelli

AlıntıAdnan savaşı!
Bank Asya'ya düşen Konyaspor'da sözleşmesini fesheden Adnan Güngör için Süper Lig kulüpleri devreye girdi.

Ligin yeni takımlarından Samsunspor ile Orduspor'un 30 yaşındaki orta saha oyuncusuyla görüşmelere başladığı ifade edildi.

Kaynak:Fanatik

Kolpa haber gibi ama yine paylaşmak istedim. Ama Orduya gitmesini de isterim.

Serkan

Ollivanders

lucarelli

İnşallah Orduya gitmek için gelmiştir Samsun'a.

Bu arada yine fanatikte yazan bir habere göre Ceyhun Gülselam da Bursasporla anlaşmış, ve hatta Bursaya gitmiş.

Atakumlu

adamın ailesi, arkadasları Samsunda gelecek tabi Samsuna...Ama Samsunspora Asla...

babasamsunlu

orduya gitsin onuda düşürsün  :evet: :evet: :evet:

ugrass

samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x
taraftar çıldırdı transfer istiyor =)
samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

**KaR6**

mersin gibi transfer yapacagımıza, sessiz kalmak daha iyi ilk etapta.. böyle devam ederlerse geldikleri gibi giderler..

a2 milli takımında sağ bek veysel'i begendim ben ama, imkanız galiba..

kamuri

bence yonetim hemen kemalle oturup uzun vadeli bi sözleşme yapmalı çünkü kemal kendini göstermek isteyecektir bu sene ve bence yine takımın en iyilerinden biri olacaktır yoksa seneye bedava gider

ahmetsefa55

minci