2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

01 Haziran 2011, 17:31:01 #1185 Son düzenlenme: 01 Haziran 2011, 17:40:10 AntZ
vay vay vay vay çantaya bak  :-X

AlıntıSporting Lizbon'un Rusya'lı oyuncusu Marat Izmailov geçtiğimiz günlerde Portekiz kulubunden ayrılma sinyalleri vermişti.Aslında Izmailov Rusya'nın Arshavin ve Pavlyuchenko'dan sonra gelen en iyi oyuncusu diyebiliriz.Hatta zamanında belkide bu kadar yedek ve form düşüklüğü yaşadığı S.Lizbon'a gelmesiydi bugun belkide Arshavin gibi Avrupa'nın dev kulubunde forma giyiyor olabilirdi.

Marat Izmailov'un şu ana kadar ki tek sıkıntısı sık forma şansı bulamayışı.Şu ana kadar 23 maçta forma giydi ve rakip filelere 3 gol bırakabildi.Izmailov özellikle kanatlarda ve forvet arkasında etkili olabilen bir oyuncu.Özellikle uzaktan vurduğu şutlardada büyük bir başarısı göze çarpıyor.

Benim aslında beğendiğim bir oyuncu ama şuana kadar Lizbon'da gerçek kimliğini sahaya yansıtamadı.Ve şuandada eski takımı Lokomotif'e yakın gözüküyor.

http://portoallez.blogspot.com/2009/07/marat-izmailov.html

Marat Izmailov
Marat Izmailov

mehmet yılmaz

İzmailov bize gelsin ama usta ayak, futbolplus yıldızı Abdülaziz'i kesebileceğini pek sanmıyorum!  :-X İyi bir yedek olabilir, belki...

ChucKeR

Alıntı yapılan: Erdinc - 01 Haziran 2011, 16:36:33
Bomba diye elimizde patlıcağına böyle genç ve gelecek vaad eden isimler daha iyidir

adam baby face kabul de 30 yaşına girmiş arkadaş :D

sadece55

erkandan bahsetmiştim orada O sırada İzmailov haberi girmiş

ChucKeR

Alıntı yapılan: Erdinc - 01 Haziran 2011, 18:18:50
erkandan bahsetmiştim orada O sırada İzmailov haberi girmiş

hee pardon. o da baby face bu arada kıvanç tatlıtuğgillerden :D

erhan55

Erkanın da az da olsa göllerini izledim o da uzaktan çok güzel vuruşları olan biri. bizimkiler herhalde zenke içeride kalsın ortalığı karıştırsın uzaklardan marat, cesar, erkan tayfası da avlasın diye plan yapıyorlar. dualarım gerçek mi oluyor ne artık adı geçen adamlar daha kaliteli umut veren adamlar. bu arada erkanın facebook sayfasında da yazmışlar samsuna gidiyor diye menejeri zaten samsundaymış şu anda. ancak genelde ofansif orta saha oyuncuların adı geçiyor. daha zenkenin yanına forvet duymadık bilen var mı?

holigan5565

izmailov doğruysa (fifaya göre söylüyorum şu ana kadar hiç yanlış çıkmadı) çok süratli ve teknik bir isim sol kanatta oynuyor ama savunmaya katkısı yok.yalnız bıcadan erkan izmailov iide solda oynayan ufuk gözden düştümü

holigan5565

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 01 Haziran 2011, 19:47:01
Mourinho bu pası görse Mesut'un yerine Musa'yı alır anında :)

aynen katılyorum musayı bizim yönetim niçin görmüyo acaba

Gorkem

Alıntı yapılan: 1927 - 01 Haziran 2011, 16:50:03
Marat Nailoviç İzmailov
Murat Nailoğlu İsmailoğlu, Rusya vatandaşı bir Tatar, bildiğim kadarıyla da müslüman.
Bizim uşak yani  8)
ooo tatarsa iyidir bende aslen tatarım  :D

holigan5565

01 Haziran 2011, 20:23:29 #1197 Son düzenlenme: 01 Haziran 2011, 20:32:43 holigan5565

Tanju Con

harika ismailov...sol ayaklari severim...sari firtina

Kaya

İsmailov ismi gerçekten güzel bir isim.hocanın getirebileceğini düşünüyorum..

Ayrıca bucadan Erkan iyi bir solak.Benim bucadan takımımızda görmek istediğim abdülkadir ve jebrin de Erkan ile birlikte gelir inşallah  :evet: