2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

eren55

Alıntı yapılan: erhan55 - 31 Mayıs 2011, 19:06:52
Kalpar rize ile 2 yıllık anlaşmış :D

http://www.klasspor.com/tr/haber/18552-Huseyin_Kalpar_Caykur_Rizesporda.html

Kardeş onlar anlaşalı epey oluyor;ama takdir ediyorum Ümit Kayıhan'a bir çalım daha attı.O değil Ümit, Samsun'dan zaten haz etmiyordu.Artık nefrete bağlamıştır herhalde.

sadece55

Mahmut kaliteli kaleci alınırsa iyi bir alternatif olacağını düşünüyorum...Aslında Ahmeti kesebileceğini bile düşünüyorum.

Ahmeti

inşaallah alınır takımda rekabet ortamı olması her zaman iyidir.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Erdinc - 31 Mayıs 2011, 19:17:57
Mahmut kaliteli kaleci alınırsa iyi bir alternatif olacağını düşünüyorum...Aslında Ahmeti kesebileceğini bile düşünüyorum.

Onun için bence Mahmut'un daha çok çalışması gerek.Şuanlık bence o biraz zor...

samsunmania

jean

bence kaleciye gerek yok kilicarslan super bir alternatif

jean

sanirim kalparin damadi rizeli torunu var cunku orda oyuzdende gitmis olabilir yolun acik olsun hocam her ne olursa olsun takimi super lige cikardin allah razi olsun

havzalı55

o bu değilde agbetu yu kaçırmamamız lazım anlaşmamız lazım sivassporla

usare

radikal-fma

hüseyin kalpar hocamıza süper lige çıkmamızdaki katkılarından dolayı teşekkür eder bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum

SametYılmaz55

hüsooooo o inancı falan sen bir daha yavaş bulursun :-* :-*  :-* ayda hayat bulursun ama rizede o dediğin inancı bulamazsın :P :P

ahmetsefa55

sabır taşı çatlıcak valla transfer beklıyoruz !

beşnumara

Kemal'i öyle kolay kolay alamayacaklarını Galip Öztürk söylediği rakamla söylemiş zaten isteyenlere.Bana göre az bile :) Satmıyoruz kardeşim hadi başka kapıya.Muhtemelen Kemal'e istediği para verilecek ve sözleşmesi uzatacak ama i.ne ulusal basın yine kendi bildiğini yazıyor yazacak da.Ulusal basının haberlerini burada paylaşmayı bırakalım artık.Kemal Milli takımdan döndükten sonra kongre de bitmiş olur sözleşmesi uzatılır.Giderse de öyle kolay kolay gidemeyecek daha doğrusu alamayacaklar.Ha biri çıkar veriyorum kardeşim 10 milyon euro derse o zaman düşünelim deriz :) Kongre öncesi veya kongrede anlaşılan oyuncuların isimleri açıklanır diye düşünüyorum.Takım 22 haziranda toplanacakmış.İnşaallah her sene olduğu gibi ertelenmez toplanma tarihi.

ahmetsefa55

çok erken değil mi ya 22 haziran ? bırakın adamları yahu tatil yapsınlar birazcık  :)

beşnumara

Ağustosun ilk haftası maçlar başlayacak.Zaten toplanıyoruz derken tam kadro toplanmazlar bir hafta daha izin alanlar olur.Onun için tarih normal bence.