2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

twitter

ngonge

Alıntı yapılan: holigan5565 - 30 Mayıs 2011, 18:39:44
BU ADAM GERÇEKTEN HARİKA BİR 10 NUMARA BİZİM İÇİN AMA ARTIK KİMSE 10 NUMARAYLA OYNAMIYO VE HER 10 NUMARA HER TAKIMDA KOŞMAYAN 1 ADAM DEMEK.BU ADAMIN DEFANSİF YÖNÜ NASIL ACABA.TOLUNAYDA BU YÜZDEN OYNATMIYODUR MUHTEMELEN.

Tolunay'ın oynatmama sebebi, yerine 4,5 milyon euro'ya Ismael Sosa'nın alınması. Gerçi o da pek oynayamadı bu sezon.

Biri Holmen demiş yukarıda, Holmen 500.000Eu'ya alındı. Onun gibi oyuncuları bulup kuzey avrupa liglerinden getirmek lazım.

King1965

G.Antep bld deki kenan çok hosuma gıdıyor siz ce nasıl oyuncu ?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: King1965 - 30 Mayıs 2011, 19:33:07
yakışıklı çocuk  8)

55(tuncay)55

j. cesar bence tam isabet
bizim takımda kolay kolay kimse şut çekmiyordu j.cesar bol bol şut çeker

holigan5565

Musti

AlıntıSüper Lig Ve 1. Lig Kulübü İle Anılan Genç Teknik Direktör Engin Fırat'a Samsunspor Ve Kasımpaşa 'nın Teklifte Bulunulduğu Öğrenildi.

http://www.sondakika.com/haber-engin-firat-turkiye-yolunda-2762709/

Böyle bir haber çıktı yarım saat önce. Türkiye için lobi yapılmaya mı çalışılıyor bu adama yoksa gerçek mi :o Yardımcı antrenor olarak da geleceğini sanmıyorum.

Levent ÖCAL

samuray

bu gelişmeler çok iyi zenke ile anlaşılmış julo sezar. la anlaşılmış muratla ahmet şahinle anlaşılmış ersin kveli ile de anlaşılmış takımın iskeletini bozmayacaklar anlaşılan bu çok güzel

samuray

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 30 Mayıs 2011, 15:37:01
Süper ligle 5 senedir ilgilenmiyordum, Julio Cesar'dan da pek haberim yoktu. İzlediğim videodan sonra çok ümitlendim. Süper bir transfer yaptık diyebiliriz sanırım. Hayırlı uğurlu olsun ;) :)
bende izlemedim gerçekten iyimi antep niye bıraktı anladığım kadırıyle bonservisi elindeymiş

minci

Alıntı yapılan: samuray - 30 Mayıs 2011, 20:28:10
bu gelişmeler çok iyi zenke ile anlaşılmış julo sezar. la anlaşılmış muratla ahmet şahinle anlaşılmış ersin kveli ile de anlaşılmış takımın iskeletini bozmayacaklar anlaşılan bu çok güzel

Hep bunu savunmuyormuyduk? Geçen günlerde yapılan paniğin ne kadar yersiz olduğu yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Hep beraber izlemeye devam edelim. Yeni sürprizle çok yakında ortaya çıkabilir. Biraz daha sabır ve soğukkanlılık lütfen.

samuray

Alıntı yapılan: usare55 - 30 Mayıs 2011, 10:20:36
Çok güzel hareketler bunlar. >l<
İnşallah altyapıya gerekli önemi verirlerde öncekinden daha iyi oluruz bu anlamda. @menteşoğlu55 teşekkürler bilgi için.
ya bi aksilik olmassa gelecek olan coucerio hoca altyapıya çok önem veriyormuş

samuray

ğevet bende katılıyorum iyi oyuncu ilgilenirlerim acaba
Alıntı yapılan: King1965 - 30 Mayıs 2011, 19:33:07

Burak

aha da ben forvet buldum size Montpellier'den Hasan Kabze  ;D