2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

taraftar çıldırdı transfer istiyor büyük başkan bizi havaalanına götürr meşaleler yakıp yıldımızı karşılayalım

samuray

Alıntı yapılan: yirmiuc - 29 Mayıs 2011, 13:55:53
Sarp,Cenk,Gökhan Zan müthiş transferler gerçekten.
İbrahim Üzülmez ,Ali Tandoğan, Veysel Cihan , Ayhan Akman ve Rüştü'yü de almamız lazım.
evet ya iyi olfur böylece emekliler takımın  kurmuş oluruz ;D ;D

samuray

Alıntı yapılan: minci - 29 Mayıs 2011, 17:49:37
Abdülaziz konusunu tam olarak bilmiyorum ancak ona öyle aman aman bir para vereceklerini de sanmıyorum. Ligler başlayınca ya da kamptan sonra muhtemelen banka asyada bir takıma ya satarlar yada takasta kullanırlar. Kadroda olmaz.
evet bende aynı fikirdeyim takımda kalması o kadarda kötü değil kadroya giremesede bi bankasya takımına kiralanabilir

GurbetciFanatik

saka gibi ya
su son transfer isimlere baktigimda saka gibi.
Bunlarmi bomba patlasa patlasa elimizde patlar.
Istanbul  takimlarindan sonra anadolu takimlarina giden hangi futbolcu is yapmis bir kac kisi haric.
hepsi paraya söhrete doymus adamlar.
Cesar gibi adamlar alin

Sonuna Kadar 55

5 haziran da bombalar patlar seçim sonrası

SametYılmaz55

iyi transfer yapmak için illa 3 takımdan mı oyuncu almak gerekiyor yada onlarla mı görüşmek gerekiyor :( :( :( ismi geçen oyuncuları görünce insanın içi kararıyor.eğer o ismi geçen oyuncularla başarı bekliyorsa yeni yönetim işimiz gerçekten çok zor

beşnumara

Türkiyeden alacağın adam görev adamı olacak skorerler yabancı olmalı mutlaka

sadece55

Duyumlara göre Zenke ile 2 yıllık sözleşme imzalanmış ... Julio Cesar ile ve hoca ile kesin olarak anlaşma sağlanmış

Ahmeti

Hoca ve julio Cesar ile prensipte anlaşmışlar imzalar 4 haziran'dan sonra Samsun'da atılacakmış.

Ahmeti

Ahmet Şahin,Zenke ve Murat Yıldırım iç transferde önemli isimlerdi bunlarla ikişer yıllık sözleşme yapılması transfer sezonuna samsunspor'umuzun kafası rahat bir şekilde girmesini sağlayacaktır.

Ayrıca Zenke'nin sözleşmesinde 360 bin euro getirirse serbest kalır maddesi iptal edilmiş.

usare

Bu güzel haber işte. İnşallah yönetim de diğer transferleri şimdiden görüşüyordur. Çünkü karşılarına çıkacak kimse yok, kazanacakları belli.

menteşoğlu55

Bildiklerimi paylaşayım istedim sizinle...

1.Teknik Direktör Jose Couceiro ile dün Ankara'da protokol imzalandı. Hoca ile kongreden sonra geçerli olmak koşuluyla 2 yıllık sözleşme imzalanacak.

2.İç transferde sözleşmesi biten Ahmet Şahin, Murat Yıldırım, Ersin Veli ve Simon Zenke ile anlaşma sağlandı. Kongreden sonra sözleşme imzalanacak.

3.Dış transferde ilk anlaşma son 2 sezondur Gaziantepspor'da forma giyen Julio Cesar ile yapıldı. Cesar ile kongreden sonra 2 yıllık sözleşme imzalanacak.

4.Dış transferde bir yandan günlük planlamalar yapılırken diğer taraftan da Samsunspor'un geleceği düşünülerek futbolcular transfer edilecek. Bu amaçta ileride Samsunspor'a ciddi katkı sunabilme potansiyeline sahip 3 genç futbolcu için kulüpleriyle pazarlıklar devam ediyor.

5. Dış transferde öncelik Türk futbolcularda. Bu amaçla temas kurulan 10 civarında futbolcu mevcut. Bunlardan Samsunspor'un büteçesine uygun olanlarla anlaşma sağlanırsa kongreden sonra imza atılacak.

6. Yabancı futbolcu transferi ise iç transfer ve dış transferde görüşülen Türk oyuncuların durumu netleştikten sonra belli olacak.

Takipte kalın :)

Maraton, Samsuni iyi mi?  

babasamsunlu

benim bu durumdan anladığım şu.. para var ama savurganlık yok..ince ince gidecekler..
hayırlısı olsun.. inşallah doğru adımları atarlar ve Samsunsporumuza büyü kkatkı sağlarlar..

usare

Çok güzel hareketler bunlar. >l<
İnşallah altyapıya gerekli önemi verirlerde öncekinden daha iyi oluruz bu anlamda. @menteşoğlu55 teşekkürler bilgi için.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 30 Mayıs 2011, 10:16:15
Bildiklerimi paylaşayım istedim sizinle...

1.Teknik Direktör Jose Couceiro ile dün Ankara'da protokol imzalandı. Hoca ile kongreden sonra geçerli olmak koşuluyla 2 yıllık sözleşme imzalanacak.

2.İç transferde sözleşmesi biten Ahmet Şahin, Murat Yıldırım, Ersin Veli ve Simon Zenke ile anlaşma sağlandı. Kongreden sonra sözleşme imzalanacak.

3.Dış transferde ilk anlaşma son 2 sezondur Gaziantepspor'da forma giyen Julio Cesar ile yapıldı. Cesar ile kongreden sonra 2 yıllık sözleşme imzalanacak.

4.Dış transferde bir yandan günlük planlamalar yapılırken diğer taraftan da Samsunspor'un geleceği düşünülerek futbolcular transfer edilecek. Bu amaçta ileride Samsunspor'a ciddi katkı sunabilme potansiyeline sahip 3 genç futbolcu için kulüpleriyle pazarlıklar devam ediyor.

5. Dış transferde öncelik Türk futbolcularda. Bu amaçla temas kurulan 10 civarında futbolcu mevcut. Bunlardan Samsunspor'un büteçesine uygun olanlarla anlaşma sağlanırsa kongreden sonra imza atılacak.

6. Yabancı futbolcu transferi ise iç transfer ve dış transferde görüşülen Türk oyuncuların durumu netleştikten sonra belli olacak.

Takipte kalın :)

Maraton, Samsuni iyi mi?   

bunlar güzel haberler, bir de maratontonun ayağını keserlerse samsunspor camiasından, kimse bizi tutamaz!  :P