2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

doðan

haaa bu arada kalparda rize ile anlaşmak üzere imiş   :D :D :D

celebi

Alıntı yapılan: iak5529 - 29 Mayıs 2011, 01:07:08
Evet Cenk susup sırf takımı için oynayabilirdi hatalıdır..Ama kalpar ile kim tartışmadı ya da kim didinmedi ki..Ben Cenk gittikten sonra söylediği ''Kalpar bardağı sonuna kadar doldurur sizin taşırmanızı sağlar'' cümlesini kaç futbolcudan duydum..

ben kalparı savunmuyorum ama cenk önce kendisine bakacak. kalparda suçlu olabilir fakat cenk daha da hatalı

Gökberk55

Alıntı yapılan: doğan - 29 Mayıs 2011, 01:10:24
,
rize seneye spor toto 2 de o zaman

55(tuncay)55

Shane_Falco

Alıntı yapılan: doğan - 29 Mayıs 2011, 01:10:24

Rizeliler bu seneki Ümit Kayıhan'dan sonra Kalpar'ı el üstünde tutarlar :))

holigan5565

rize 10 hafta dayanamaz kalpara bu sene kaçan süper ligden sonra çünkü kalpar kendi istedği dışında hiçbirşeyi kabul etmez.malum rizelilerde futbolu herkesten fazla bildiklerine inanırlar.
son günlerde aldığım en ii 2 haber murat yıldırım ve ahmet şahinin takımda kalması.
zenke hakkında yazılanlara gelince büyük ihtimal zenkede 1 trilyon vermiyeceklerini biliyodur. Ama fiyatı 700 800 bine çekmek içimn bu fiyatı söyledi.bu arada bazı arkadaşlar demişki zenke kafa golü atamoyo falan demiş bende o arkadaşlara soruyorum şimdi bizim acaba çok pas yapan ve ayağında topu ii dolaştıran barcelona gibi bir orta sahamız mı vardıda zenke çok pozisyona giremiyodu.orta sahamızdaki oyuncularımızın pas yüzdesi yüksek olabilir ama 2.yarı ufuk ve agbetu dışında hücuma top taşıyabilen ne bilim ara pasları atan kanatlardan sürekl orta yapan bir orta sahamız yoktu.tamamen mücadele esasıyla kurulmuş bir orta sahamız vardı.bu senede muhtemelen kontra atak futbolu oynayan bir takımımız olacağından geniş alanda iş yapabilecek zenke ii iş yapar bu ligde.kaç gol atar bilmiyorum ama zenke bence bu sene lazım ama tabiki 1 trilyon etmez

holigan5565

bu arada arena gazetesinin haberine göre samsunspor veli ile birlikte manisaspordan ahmet ilhan ile ilgileniyormuş transfer teklifini manisaspor yööneticileri de doğrulamış.futbolcu hakkında bilgi bu linkte
http://www.manisaspor.org.tr/roportaj.php?id=4

ugrass

Bjk yöneticisi Cengiz Zülfikaroğlu, İtalyan stoper Ferrari'nin ayrılması halinde planlarını anlatıp "Egemen'i aldık. Sırada Samsunlu Kemal var. Tomas Sivok'la da tekrar anlaşabiliriz" dedi.

55.hakan

Twitter'da Mustafa Sarp Samsunspor'la prensip anlaşmasına vardı şeklinde bir haber var.

berusa55

twitter

umarım yalandır

ben süper ligden en fazla 3 transfer istiyorum gerisi yurt dışı olsun

samsunspor.co.nr

Gökberk55

bu adamın bi yerde patlama yapması lazım o takımda biz olabiliriz

ChucKeR

sarp a bi nebze dayanırım ama gökhan zan transferine katlanamam , futbola küsebilirim.

berusa55

Ahmet kaldı yüzler güldü
[ 29.05.2011 ]

Sözleşmesi sona eren tecrübeli file bekçisi Ahmet Şahin, Başkan Adayı Kazım Yılmaz'ın yönetim listesinde yer alan Suat Çakır'la yaptığı görüşmenin ardından iki yıllık ön protokol imzaladı.Samsunspor Başkan Adayı Kazım Yılmaz ve ekibi, gurbetçi futbolcu Murat Yıldırım'dan sonra sözleşmesi sona eren bir diğer yıldız Ahmet Şahin'i de yuvada tutmayı başardı. Geçtiğimiz sezon sergilediği performansla Samsunspor'un Süper Lig'e yükselmesinde en büyük rolü oynayan Ahmet Şahin'le dün ofisinde görüşen Suat Çakır, başarılı kaleciyi ikna etti ve iki yıllık önsözleşme imzalandı.Haluk Tan'ın ofisinde bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, Suat Çakır, Süleyman Salur ve Ahmet Şahin, anlaşmanın ardından hayli keyifliydi.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=77917