2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

celebi

cenk meselesinde hoca ile olan durumunu

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: celebi - 29 Mayıs 2011, 00:28:49
cenk meselesinde hoca ile olan durumunu

bildiklerini açıklarsan çok sevinirim

celebi

benim buraya yazacağım bir şey yok

55(tuncay)55

celebi

seninbildiğn bir şey yok. sadece kulaktan dolma ve buraya yazılanlara göre yazıyorsn o kadar devam et yazmaya.

doðan

29 Mayıs 2011, 00:32:43 #996 Son düzenlenme: 29 Mayıs 2011, 00:40:15 doðan
Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 28 Mayıs 2011, 23:43:39
abi hoca-futbolcu derken tam olarak neyi kastettin ?

cenk ,amacının samsunspora hizmet etmek olduğunu söyledi , onada kapımız sana herr zaman açık demişler  ,bu sene takıma abilik yap seneye de yardımcı hoca olusun gibi birşeyler söylenmiş...
ayrıca cenk sözleşmesinde şampiyon olunması halinde 200 000 tl prim maddesi olmasına rağmen takımın huzuru ve ahenki bozulmasın diye bundanda feragat ettiğni yaşının geldiğinin farkında olduğunu , istese takımda kalıp gerekirse a2 ile idmana çıkıp bu parayı alabileceğinden bahsetti , ( kendi sözleridir ekleme yok ) ...
o dönemlede ben de çok eleştirdim ve gelip gelmemesi yönünde nötr üm ...polemik olacağını başındada söylemiştim ... ama şu varki kesinlesen hiç bir şey yok...

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: celebi - 29 Mayıs 2011, 00:32:43
seninbildiğn bir şey yok. sadece kulaktan dolma ve buraya yazılanlara göre yazıyorsn o kadar devam et yazmaya.

buraya yazanlarda birşeyler biliyor ki yazıyor

celebi

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: celebi - 29 Mayıs 2011, 00:37:41
doğrudur

bildiklerini yaz dedim buraya yazmam dedin o zaman benim yazdıklarıma katılırsın veya katılmazsın ama saygı göstermen gerekir

celebi

ahmetsefa55

çelebi abi yanlış anlamada tuncay a katılıyorum.sonucta bu sıtede konusulan kadarıyla kendı goruslerını soyluyo.sen aksini biliyosan ki biliyosundur buyuk ıhtımalle sonucta boşa konusmayagını ben bılıyorum.o zaman en azından bırseylerı yazman gerekmez mı ? ya da ozelden yazıp uyarman gerekmez mı ? yanı kızma abı haddıme degıl belkı ama soylemek ıstedım.

beşnumara

Devre arasında anlaşıp getirmek üzere olduğumuz futbolcuyu şimdi almak için mi para basacaz :( Eeeyy gidi kalpar sen var ya seenn sırf İsa Turan anlaştı getirecek diye almadın veli'yi şimdi de erciyesle anlaşmaya çalışacağız >:(

celebi

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 29 Mayıs 2011, 00:52:19
çelebi abi yanlış anlamada tuncay a katılıyorum.sonucta bu sıtede konusulan kadarıyla kendı goruslerını soyluyo.sen aksini biliyosan ki biliyosundur buyuk ıhtımalle sonucta boşa konusmayagını ben bılıyorum.o zaman en azından bırseylerı yazman gerekmez mı ? ya da ozelden yazıp uyarman gerekmez mı ? yanı kızma abı haddıme degıl belkı ama soylemek ıstedım.

est. kardeşim. elbette herkes yazacak. ama şu kadarını söyleyeyim. 2. dönem bizim yaptığımız en büyük transfer cenkin gönderilmesiydi diyebilirim. bu takıma önce abilik yapacaktı cenk ama o çok sevdiğini söylediği Samsunspora bunu ççok gördü.

Kaya

Evet Cenk susup sırf takımı için oynayabilirdi hatalıdır..Ama kalpar ile kim tartışmadı ya da kim didinmedi ki..Ben Cenk gittikten sonra söylediği ''Kalpar bardağı sonuna kadar doldurur sizin taşırmanızı sağlar'' cümlesini kaç futbolcudan duydum..