2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

twitter

hoca yabancı lazım bu dönemde böyle oyuncular

zaten 37 yaşındaki adamı top oynasın diye alacak halimizi yok ya ben de anlatıyorum

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Musti - 28 Mayıs 2011, 20:14:38
aklıma geldiydi. güzel olur bu sefer kanımca.

Yardımcı antrenör-oyuncu şeklinde olacaksa güzel olur.Hiç değilse Jose'den sonraki hocamızı biliriz :))

orhan

aynı hataya bir daha düşüleceğini sanmıyorum

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: doğan - 28 Mayıs 2011, 20:02:10
Arkadaşlar belik bir çoğunuz eleştircek ve çoook yorum yapılacak bunun altında ( keşke ayrı başlıkmı açsaydım )
CENK İŞLER takıma geri dönüyor ... takım kaptanı , abi ve hoca-futbolcu şekli ile ....
abi hoca-futbolcu derken tam olarak neyi kastettin ?

ahmetsefa55

Son dakika: Kalecimiz Ahmet Şahin ile 2 yıllık anlaşmaya varılmıştır... Bu sezon en az gol yiyen kalecilerden, Süper lige çıkmamızda tartışmamız en büyük isimlerden biri hayalet adam Ahmet Şahin... Camiamıza hayırlı olsun...

facebook samsunspor sayfası

Ollivanders

İyi oldu iyi . Kemal Ahmet abi kalırsa bende kalırım demişti. Sözünü tutmasını bekliyoruz :)

berusa55

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 28 Mayıs 2011, 23:48:47
Son dakika: Kalecimiz Ahmet Şahin ile 2 yıllık anlaşmaya varılmıştır... Bu sezon en az gol yiyen kalecilerden, Süper lige çıkmamızda tartışmamız en büyük isimlerden biri hayalet adam Ahmet Şahin... Camiamıza hayırlı olsun...

facebook samsunspor sayfası

şimdi bende gördüm hayırlı olsun >l< >l< >l<

samsunspor.co.nr

Hayırlı olsun..
Kongre beklendiği gibi ertelendi,yei transferler de gecikecek haliyle.. Bu yıl Ahmet Şahin iyi performans gösterdi.. Darısı Süper Lig'e..
Kemal de kalır inşallah..

minci

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 28 Mayıs 2011, 20:11:23
Geçen sene bu dönemde Cenk diye ölüyorduk şimdi herkes Cenk'e karşı.İşte ben bu yüzden efsaneleşmiş oyuncularımızın takıma bir gün geri dönmesine karşıyım...Onlar gözümüzde hep efsane kalmalı.

Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum ancak Cenkin durumu sanki biraz farklıydı. Cenk futbol oynamak yerine hocayla didişmeyi seçti. Oysa yapması gereken takıma sahip çıkması ve gençlere ağabeylik yapmasıydı. Ancak o futbol oynamak yerine hocayı gönderme yolunu seçti yani tabiri caizse papazlık yapmayı seçti ve böylece bizim sevgimize ihanet etmiş oldu. Hoca dediğin kim. Bu gün var yarın yok ama sen bu şehrin evladısın, taraftar gelişine okadar sevindiki adeta sana tapıyorlardı ve doğal olarak sana çok inanıyordu. Ama Cenk ne yaptı? Kalparı bahane ederek hepimize ihanet etmedimi. Bizi bu anlamda hiçe saymadımı. Hele Güngören maçından sonra utanmadan en çok seyirciye üzüldüğünü söylüyor. Peki sen ne yaptın o üzüldüğün taraftarın için o gün? Çok kızgınım çok. Bu takımda hatta bu şehirde onu tekrar görmek istemiyorum. >:( >:( >:( >:(

ChucKeR

29 Mayıs 2011, 00:17:28 #986 Son düzenlenme: 29 Mayıs 2011, 00:24:45 ChucKeR
Alıntı yapılan: minci - 29 Mayıs 2011, 00:05:21
Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum ancak Cenkin durumu sanki biraz farklıydı. Cenk futbol oynamak yerine hocayla didişmeyi seçti. Oysa yapması gereken takıma sahip çıkması ve gençlere ağabeylik yapmasıydı. Ancak o futbol oynamak yerine hocayı gönderme yolunu seçti yani tabiri caizse papazlık yapmayı seçti ve böylece bizim sevgimize ihanet etmiş oldu. Hoca dediğin kim. Bu gün var yarın yok ama sen bu şehrin evladısın, taraftar gelişine okadar sevindiki adeta sana tapıyorlardı ve doğal olarak sana çok inanıyordu. Ama Cenk ne yaptı? Kalparı bahane ederek hepimize ihanet etmedimi. Bizi bu anlamda hiçe saymadımı. Hele Güngören maçından sonra utanmadan en çok seyirciye üzüldüğünü söylüyor. Peki sen ne yaptın o üzüldüğün taraftarın için o gün? Çok kızgınım çok. Bu takımda hatta bu şehirde onu tekrar görmek istemiyorum. >:( >:( >:( >:(

dediklerinde haklısın yaptığı hareketler bence de çok yanlıştı büyük hayal kırklığı. ama ne olursa olsun cenk cenk tir abi.
küme düşme potasında olduğumuz yıl rizeyle çekişiyoz. istanbulspor-rizespor maçı . radyo-1 spiker orhan ayhan. son haftalar oynanıyor.
'' istanbulsporda sadece cenk maçı istiyor adeta kendini paralıyor'' diyor ve cenkin golü bizi ihya ediyor. bu günler unutulmamalı .
cenk candır :D

düzeltme: 2001-2002 yılı 33. hafta maçı. cenk ilk 2 golü atmış. 3-1 bitmiş maç.
rize 16. olup kümedüşerken samsun 15. olup ligde kalıyor.

celebi

ahmet için çok sevindim. çenk işler mi aman kalsın şimdilk

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: minci - 29 Mayıs 2011, 00:05:21

yazdıklarına katılmıyorum çünkü cenk hocayla didişmedi hoca cenk'le didişti cenk gitmedi hoca gönderdi biliyorsunuz ki hoca bu takımda kimi istemediyse gönderdi

celebi

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 29 Mayıs 2011, 00:23:53
yazdıklarına katılmıyorum çünkü cenk hocayla didişmedi hoca cenk'le didişti cenk gitmedi hoca gönderdi biliyorsunuz ki hoca bu takımda kimi istemediyse gönderdi

bilip bilmeden yazma buraya.