2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

engin55

Alıntı yapılan: samuray - 28 Mayıs 2011, 19:30:32
ya kongreden haberi olan varmı bugün çoğunluk sağlandımı sağlanmadıysa eğer niye böyle işi ağırdan alıyorlar anlamak mümkün değil kaybedilen her zaman çok önemli

Ne çoğunluğu hocam kongrede klup müdürü ve basından başka kimse yokmuş

5trawberry

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Mayıs 2011, 19:32:58
Bekleyip görelim o zaman kardesim . Zenke superligde kendisini ispatlamadan 500 bin € verilmemesi taraftarıyım.

Ben de aynı düşüncedeyim.

samuray

teşekkür ler engin55 demek öyle kulüp müdürü ve gazeteciler dışında kimse yok hayret bişey ya bu kongreyi bugün.e yapılması için demekki hiç kimse bi gayret göstermemiş öyle anlaşılıyordolayısıyle transferlerdede geç kalınmış oluyor neyse hayırlısı inşallah iyi olur

ugurozkan

birkaç sayfadır zenke üzerinden tartışma sürüyor. sezon boyunca hepimiz izledik, 16 gol 5 asistle oynamasına rağmen eleştirdik. ben de çoğunlukla eleştirdim çünkü temel futbolcu özellikleri, pozisyon alma, takım oyunu becerisi, pas yüzdesi ve daha birçok özelliği çok zayıf ve ne yazık ki altyapı eğitimi yetersiz olduğu için bu özelliklerini geliştiremeyecek. zenke'nin bu istatistikleri yapmasının sebebi kalpar'ın oyun anlayışıdır. adam geldiğinden beri kontra atağa dayalı hücumlar oynatıyor. ilk yarı bu hücumlarda agbetu-aziz-zenke üçlüsünü kullandı. üçü de hızlıydı ve yalnız zenke'nin şut atabilme özelliği vardı, gol yükümüzü çekti. bunda murat dışındaki orta saha oyuncularımız turgay ve hakan'ın da şut çekmemesi etkili oldu. ikinci yarı kalpar agbetu-zenke-aziz üçlüsünü bozup murat'la ufuk'u kanatlara yerleştirip zenke'yi agbetu'nun önüne koydu. agbetu'nun performansı zenke'ye ikinci yarı 9 gol attırdı ama agbetu-zenke şirketi hücumda diğer oyuncularımızın etkinliğini azalttı.
böyle düşündüğüm için zenke giderse çok üzülmem zaten kalırsa ve sürekli onbirde oynarsa bile 10 golü geçmesinin imkansız olduğunu düşünüyorum. seneye takımda olursa takımdaki kontrat listesinde as takım ücretlendirmesinde değil, rotasyon oyuncularına verilen ücretle oynatılmasından yanayım. giderse yaptıkları için teşekkür edelim, birkaç yıla nijerya'ya geri döndü haberini okuduğumuzda biraz gülümseyelim.

SametYılmaz55

çıksın ilk sene süper ligde atsın gollerini ondan sonra istesin o kadar para.yaptıklarını inkar etmemiz haksızlık olur ama o parayı vermemiz için öncelikle kendini kanıtlaması lazım süper ligde.atsın 10 golden fazla ondan sonra ne kadar istiyorsa istesin.illa o parada diretiyorsa satalım para kazanalım hiç riske girmeye gerek yok

doðan

Arkadaşlar belik bir çoğunuz eleştircek ve çoook yorum yapılacak bunun altında ( keşke ayrı başlıkmı açsaydım )
CENK İŞLER takıma geri dönüyor ... takım kaptanı , abi ve hoca-futbolcu şekli ile ....

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: doğan - 28 Mayıs 2011, 20:02:10
Arkadaşlar belik bir çoğunuz eleştircek ve çoook yorum yapılacak bunun altında ( keşke ayrı başlıkmı açsaydım )
CENK İŞLER takıma geri dönüyor ... takım kaptanı , abi ve hoca-futbolcu şekli ile ....
şaka mı kardeşim  :o :o

Ollivanders

ugurozkan

Alıntı yapılan: doğan - 28 Mayıs 2011, 20:02:10

başkan da o olsun :)

Gökberk55

cenk işler mi  :-X aman gelmesin gelceksede yardımcı antranör felan olsun,top oynamasın mümkünse,onu hep güzel hatırlayalım

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: doğan - 28 Mayıs 2011, 20:06:35
şaka derken ....

ne alaka gibisinden cenk artık miyadını doldurdu.ne işi var daha oyuncu olarak takımda onu belirtmek istedim.eğer böyle bir şey olursa durum iyi değil bana göre....

samuray

aman aman ya ne işi var bu takımda artık emekli olsun cenk  ;D ;D ;D

Jnr.Serkan

Geçen sene bu dönemde Cenk diye ölüyorduk şimdi herkes Cenk'e karşı.İşte ben bu yüzden efsaneleşmiş oyuncularımızın takıma bir gün geri dönmesine karşıyım...Onlar gözümüzde hep efsane kalmalı.

Musti

aklıma geldiydi. güzel olur bu sefer kanımca.