2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 28 Mayıs 2011, 15:45:28
Bencede Veli ağır kalır.Bank Asyadan alınan stoper büyük ihtimal alternatif olarak alınacaktır.Bence Veli'nin yerine Bolu'daki Cemil bize daha uygun olur...
cemil ıyı topcu hatta ksk dan gurur da cok ıyı olabılır.ama ortada dönen ısımlere bakarsak bızımkıler sanırım mustafa doğan a fln futbola gerı dön çağrısı yapacaklar.!

Sioux

Alıntı yapılan: farUqras - 28 Mayıs 2011, 15:57:04
herkesin agzında bi zenke. Samsunspor'a tek basına maç mı kazandırmış?

Bu nasıl bir mantıktır? Futbol bir takım oyunu zaten! Zenke, bizde değil de mesela Bolu'da olsa alsak diye bir yerinizi yırtardınız bu sefer de. Azıcık vefalı olun, azıcık saygılı olun. Yeter artık! Süper Ligin belli bir fiyat standardı var, Zenke de hakkı olanı istiyordur bence.

kabacevizli55

ne kadar istiyor ki  emenikeden yüz bulmasın ? :P

King1965

Zenke iiyi oyuncu ne kadar doğru söylenenler bılmıyorum ama Zenke forvette ıse bana her zaman guven gelır... kisisel görüşüm zenke Samsunspor'umuza süper ligde çok yararlı olacaktır..

Gökberk55

500000 euro istiyormuş halk gazetesine göre çüş diyorum,1.2 milyon eder tl bazında

ugrass

Alıntı yapılan: Sioux - 28 Mayıs 2011, 16:05:46
Bu nasıl bir mantıktır? Futbol bir takım oyunu zaten! Zenke, bizde değil de mesela Bolu'da olsa alsak diye bir yerinizi yırtardınız bu sefer de. Azıcık vefalı olun, azıcık saygılı olun. Yeter artık! Süper Ligin belli bir fiyat standardı var, Zenke de hakkı olanı istiyordur bence.

seni Zenke yapan takım Samsunspor,açlıktan kurtaran takım Samsunspor,seni adam yapan Samsunspor ama senin rest cektiğin takım Samsunspor! kimsenin bi yerini yırttıgı yok dediğin gibi 'azıcık' saygılı sen ol bence ;)

Sioux

Alıntı yapılan: farUqras - 28 Mayıs 2011, 16:32:52
seni Zenke yapan takım Samsunspor,açlıktan kurtaran takım Samsunspor,seni adam yapan Samsunspor ama senin rest cektiğin takım Samsunspor! kimsenin bi yerini yırttıgı yok dediğin gibi 'azıcık' saygılı sen ol bence ;)

senin bana yada benim sana saygılı olamm değil sorun. senin zenkeye ve emeklerine yaptığın saygısızlık.
samsunspor zenkeye para vermiştir ( senin tabirinle açlıktan kurtarmış, bak hele bak! ) peki Zenke buna karşılık birşey yapmamış mı? adam 16 gol attı, takıma büyük katkı sağladı. ama olsun, açlıktan ölecekti biz kurtardık onu.
kimseye rest çektiği de yok, para istiyor, anlaşamazsa gider. gittiği yerde o istediği parayı veren olursa gider.

Jnr.Serkan

28 Mayıs 2011, 17:01:32 #937 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2011, 17:05:12 Jnr.Serkan
Zenkeyi beğenmiyorsunuzya aklım almıyor.Tamam zenke oyun içinde çok etkili görünmüyor ama fırsatçılığıyla golleri atıyor -ki attığı bireysel fazlaca gol var bu sene.Hızlı güçlü ve hantal görüntüsüne karşı oldukça atletik.Altay maçında attığı golü gözünüzün önüne getirin ilk devre.Bankasyanın en iyi stoperlerinden biri olarak gösterilen Yiğitcana öyle bir depar attı ki adam 3 metre arkasında kaldı.Adam öyle böyle 16 gol attı 4-5 tanede asisti var.Afrikalı futbolcuların genel sorunu zaten para.Adamların ülkesi açlıktan kırılıyor onun baktığı kocaman bir aile vardır eminim nijeryada ki bencede hakkı.Zenke 500-600 den aşağı oynamamalı.Zenke şuan başka takımda olsa ulan keşke gelse deriz.Elimizdeki değerlerin farkına varamıyoruz...Kesinlikle kıyaslamıyorum ama Aynı golleri Serkan Aykut,Tanju çolak atınca fırsatçı golcü oluyor,Zenke atınca beleşçi oluyor.Kusura bakmayın ama Bende burayı anlamıyorum

Ollivanders

28 Mayıs 2011, 17:06:12 #938 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2011, 17:11:19 Serpico55
serkan zaten hızlılıgı ile attıgı tek o gol var. Zenke superlig topçusu değil . Bunun yanında emenike kadar iyi de degil. O yuzden yaptıgı hizmetlerden oturu tesekkur edilip parada anlasılamaması durumunda yollanabilir. Bunun adı vefasızlık degil. 1 trilyonu haketmesi için Superlig de kendini ispatlaması lazım ama onun için daha çok var . Ayrıca futbol bilgisi zayıf zenkenin. 4 4luk olsaydı Samsunda olmazdı dersiniz haklısınız ama 1 trilyon çooook buyuk para. Sen emenike gibi superligde 10 un ustunde gol at sonra 1 trilyona anlasmaya bak . Emenikenin boyle bir istegi oldu mu Karabuk super lige çıktıgında ? olmadı.  Ben yadırgıyorum zenkenin bu hareketlerini

fındık

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Mayıs 2011, 17:06:12
serkan zaten hızlılıgı ile attıgı tek o gol var. Zenke superlig topçusu değil . Bunun yanında emenike kadar iyi de degil. O yuzden yaptıgı hizmetlerden oturu tesekkur edilip parada anlasılamaması durumunda yollanabilir. Bunun adı vefasızlık degil. 1 trilyonu haketmesi için Superlig de kendini ispatlaması lazım ama onun için daha çok var .

karşımızda emenike gerçeği var bence bi bakıma hak veriyorum

serkancengiz

bu senenin gol yükünü çeken adamı beğenmiyoruz hayret ya

Sercan

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 28 Mayıs 2011, 17:24:11
Bi önceki sene 15-16 tanede Turgut attı oda beğenilmiyordu :D

Onun beğenilmemesinin nedeni oynadığı futboldan çok tavırlarıydı...

Burak

Önce bir rüştünü ispatlasın er meydanına çıksın bakalım loto mu oynuyoruz. Önceki sezonki Turgut'un Süper Lig'de kaç golü var mesela herşeyi geçtim önümüzde Guiza var yaa bir sezonlu performansa o kadar para yatırılmaz .Hani olur adamı bilirsin istikrarlıdır ona lafım yok ama 500 bin Euro çok fazla para

Elazığsporlu

Yok canım o kadar da değil.1.2 Milyon TL hak edecek kadar kıymete binmedi henüz.Samsunsporun heba edilecek parası yok.Hem bu tavrı Zenke'ye hiç yakıştıramadım.Bu durumdan kendine menfaat sağlamaya çalışması etik olarak da hoş değil.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: serkancengiz - 28 Mayıs 2011, 17:13:43
bu senenin gol yükünü çeken adamı beğenmiyoruz hayret ya

Olay beğenmemek değil hocam.Şöyle bir şey varki Bank Asya'da gol atmak Süper Lig'dekinden çok çok daha kolay.Karşındaki oyuncular çok kaliteli olacak burada.Karşında bu sefer adam akıllı kaleciler oluyor.Bunun gibi bir çok şey.

Zenke takımda tamam tutulmalı ama öyle direk Zenke'nin istediği fiyat ile olmamalı.Orta bi yol bulunmalı.Karşımızda bir çok örnek var Bank Asya'dan gidipte Süper lig'de başarılı olamamış oyuncu.Örneğin Mehmet batdal çok iyiydi geçen sene.Fakat şuan süperlig'deki durumunu biliyoruz.Yakından bildiğimiz Turgut geçen sene bizde gol krallığında 3. oldu fakat bu sene Ankaragücünde pekde etkili olamadı.

Bir kaç sene önceye gidersek.Bu ligde 2-3 kere gol kralı olmuş Taner Demirbaş vardı hepimiz biliriz.Bu ligin altını üstüne getirirken Süper Lig'de forma yüzü bile göremedi.Bunu yanında geçen sene bank asyanın gol kralı Yasin Avcıda bu sezon sönük kalmıştır.

Böyle bank asya'dan gelip başarısını devam ettirebilen ender adamlardandır Emenike.Geldi Süper ligde gollerine devam etti.Şimdi hem klubu kazandı hemde kendi kazandı.Ne kadar istiyorsa alıyordur şimdi Fenerbahçeden.

Zenke ise direk şimdiden fazladan fazladan istemeye başladı ücret.İpin ucunu bi kaçırırsa yönetim önüne geçemez herkese her istediği ücret verilmez zaten verilmemelidirde.Zenke'ninde bizimde küçük bir fedakarlık yapılıp orta noktada buluşulması lazım.Yoksa Bank Asya'dan gelen oyuncuya her ne yapmışa yapmış olsada çok fazla para verilmemelidir...