2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: holigan5565 - 27 Mayıs 2011, 19:47:51
ilk baştan hoca konusunda çok büyük hata yaptılar bence bu hocalığı bizim kaptan ercan yapamıcak adammı bence yabancı hocanın yapacağının on kat kralını yapar
Ercan kaptana yakışır ama hiç hocalık tecrübesi yok bildigim kadarıyla..bi yerlerden başlaması lazım..

ugrass

27 Mayıs 2011, 20:16:08 #871 Son düzenlenme: 27 Mayıs 2011, 20:28:36 farUqras
mehmet batdal olabilir forvete gecen sene görüşülmüştü.

twitter

ahmet memet uğraşmasınlar gidip adam gibi 2 tane yabancı alsınlar

holigan5565

ercan kaptanın hırsı bu takımı ilk 10 a sokmaya yeter

Ajan

Alıntı yapılan: holigan5565 - 27 Mayıs 2011, 20:20:15
ercan kaptanın hırsı bu takımı ilk 10 a sokmaya yeter

:) ilk iş olarak alkol bağımlılığından kurtularak başlayabilir

holigan5565

ercan kaptan gibi yürekli adam olsun  özel hayatı bana ne

erhan55

ugurozkan

Alıntı yapılan: erhan55 - 27 Mayıs 2011, 22:05:39
VE BOBO SERBEST KALDI!!!

bobo'nun istediği kontratı bjk veremiyor, biz nasıl vereceğiz.

Shane_Falco

27 Mayıs 2011, 22:17:54 #878 Son düzenlenme: 27 Mayıs 2011, 22:56:20 Shane_Falco
Alıntı yapılan: erhan55 - 27 Mayıs 2011, 19:07:09
Bu yönetim bence pek iş beceremeycek gibi . bakın gençlere antepe şimdi tek tek söylemiyorum adamların transferlerini ama kendi oyuncularını 4-5 milyon avroya sattılar. herkes bunlar napıyor adamlar çöktü derken yerlerine yüne güzel genç oyuncular alıyorlar. üstelik kimi gurbetçi kendi takımlarının temel oyuncuları olarak da isim yapmışlar. bizimkiler de ümit 30 yaşında adam önerdi diye heyecanlanıyor. elimizdekilerle anlaşamıyor. pili bitmiş adamların adı geçiyor. bunların da yarısından fazlası söylenti belki de. al boboyu babalar gibi oynat zenke ile bak forvet sorunun kalıyor mu! bazen de acaba iç transferde oyuncular fazla uçmasın diye mi bu kadar transfer dedikodusu yazdırıp özellikle bakın alternatifleriniz var listemizde mesajı mı verdiriyorlar diye düşünüyorum. çünkü isimleri yazılan adamlar bir zamanlar adı duyulunca övgü ile bahsedilen ama artık bitmiş adamlar. sadece thedit olarak ismini kullanabileceğiniz takıma gelince ne düzen ne denge ne oyun ne güven verecek adamlar. Hakanlar gökhanlar serdarlar takalar nihatlar yunan dallamalar nedir yaaa? biraz ağır oldu kusura bakmayın ama yıllara trabzona yaptığımız bir tezahurat vardı hatırlarsınız şimdi yunanın rumun yaşını başını almış adamın ne işi var bizde. ırkçılık yapmıyorum herkes insan :)

Kardeş sana pek katılamayacağım.O oyuncularını 4-5 milyon euro'ya satan Gençlerbirliği felan tamam iyi paralar kazanıyor iyi pazarlıyor oyuncularını ama onların amacı bu zaten.Tamamen memur mantalitesi.Ligi orta sıralarda bitirelim.2-3 senede bir 3-5 milyon euro'ya oyuncu satalım borcumuz olmasın.

Gaziantep son zamanlarında tamamen farklı bi strateji uyguladı.Beşiktaşa bir ton paraya oyuncularını sattı güzelce gelirlerini kazandı.Bu sezon ise hedefe oynayıp paraya kıydılar kaliteli oyuncular alıp ligi iyi bir konumda bitirdiler.Neticede bir oyuncuya onlarda neredeyse 10 milyon euro verdi.Yabancılarda kaliteye gittiler.Başlarındada Tolunay oluncada iyi işler çıktı ortaya.

Güzel futbol kaliteli oyuncularla oynanır.Bu bilinen bi gerçek.Tamam belki bahsedilen adamların oyun tarzı hoşumuza gitmeyebilir ama haksızlık yapmayalım burda.Nihat 32 yaşında diye alınmayacak bir oyuncumu.Sakat değilse ve iyi bir hazırlık dönemiyle Türkiye'ye kök söktürür Nihat.Kişisel fikrim zaten pek alabileceğimizi düşünmüyorum.Beğenilmeyen Nihat seneye La liga'da oynayacaktır.

30 yaşındaki Gekas.Çok fazla izlememişimdir kendisini.Ama izlediğim zamanlardada hepsinde kendisini belli eden bir oyuncuydu.Fırsatcı,hızlı.Yıllardır avrupada oynuyor.Bu sezon Bundesliga'da 16 gol 5 asist ile oynadı.Gol sayısına bakarak yorum yapmak yanlış olur ama bizde alsak Süper ligdeki herhangi bir takımda alsa iyi transfer olacaktır.

Yönetimin düşüncesi sanırım iyi bir transferle biz geldik biz buradayız mesajı göndermek.Takıma yaşları 30'da olsa 21'de olsa kaliteli oyuncuların takviye edileceğini düşünüyorum.Sadece biraz sabredelim ve hemen her duyduğumuz isme burun kıvırmayalım.Olaylara biraz olumlu yaklaşma taraftarıyım...

erhan55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 27 Mayıs 2011, 22:17:54
Kardeş sana pek katılamayacağım.O oyuncularını 4-5 milyon euro'ya satan Gençlerbirliği felan tamam iyi paralar kazanıyor iyi pazarlıyor oyuncularını ama onların amacı bu zaten.Tamamen memur mantalitesi.Ligi orta sıralarda bitirelim.2-3 senede bir 3-5 milyon euro'ya oyuncu satalım borcumuz olmasın.

Gaziantep son zamanlarında tamamen farklı bi strateji uyguladı.Beşiktaşa bir ton paraya oyuncularını sattı güzelce gelirlerini kazandı.Bu sezon ise hedefe oynayıp paraya kıydılar kaliteli oyuncular alıp ligi iyi bir konumda bitirdiler.Neticede bir oyuncuya onlarda neredeyse 10 milyon euro verdi.Yabancılarda kaliteye gittiler.Başlarındada Tolunay oluncada iyi işler çıktı ortaya.

Güzel futbol kaliteli oyuncularla oynanır.Bu bilinen bi gerçek.Tamam belki bahsedilen adamların oyun tarzı hoşumuza gitmeyebilir ama haksızlık yapmayalım burda.Nihat 32 yaşında diye alınmayacak bir oyuncumu.Sakat değilse ve iyi bir hazırlık dönemiyle Türkiye'ye kök söktürür Nihat.Kişisel fikrim zaten pek alabileceğimizi düşünmüyorum.Beğenilmeyen Nihat sene'ye La liga'da oynayacaktır.

30 yaşındaki Gekas.Çok fazla izlememişimdir kendisini.Ama izlediğim zamanlardada hepsinde kendisini belli eden bir oyuncuydu.Fırsatcı,hızlı.Yıllardır avrupada oynuyor.Bu sezon Bundesliga'da 16 gol 5 asist ile oynadı.Gol sayısına bakarak yorum yapmak yanlış olur ama bizde alsak Süper ligdeki herhangi bir takımda alsa iyi transfer olacaktır.

Yönetimin düşüncesi sanırım iyi bir transferle biz geldik biz buradayım mesajı göndermek.Takıma yaşları 30'da olsa 21'de olsa kaliteli oyuncuların takviye edileceğini düşünüyorum.Sadece biraz sabredelim ve hemen her duyduğumuz isme burun kıvırmayalım.Olaylara biraz olumlu yaklaşma taraftarıyım...

Ben zaten onlar gibi satalım demedim dikat edersen adamlar sattı bitti derken yine iyi transfer yaptılar dedim. HEM GÜZEL OYNAYAN hem de satmak istediklerinde para kazanabilecekleri HEM DE GENÇ HEM DE KARİYERİ İYİ. yaş illa kıstas değil ama hepimiz farkındayız artık kluplerinde tutunamayan, formları düşmüş, ununu elemiş, son demlerini yaşayan adamların ismi dönüyor. Kaldı ki mesajım da bunların çoğunun gerçek olmadığını düşünüyorum dedim. İsimlerin medya uydurması olduğunu ya da ciddi adımların henüz atılmadığını düşünüyorum. En azından inşallah bu isimlere ciddi yaklaşmamış olduklarını temenni ediyorum. Nihat zaten kendi de Türkiye'de artık hiçbir takımda oynamam dedi ama futbolcu milleti para verince tüm sözlerini unuturlar. Bknz Emre Belezogli.
Bence de iyi tespit Antep gibi verelim gerekirse 10 milyon avro ve alalım adam gibi birilerini. Öyle milletin bonservisi elinde diye tavsiye ettiği tabiri caizse yamamaya çalıştığı futbolculara hayran olmayalım (taraftar değil yönetim için söylüyorum). ancak ben daha zenke ile anlaşamayan bu yönetimin öyle gidip başka oyunculara milyonlar basıp alacağını sanmıyorum. Öyle düşünceleri olsa ya zenkenin peşinde bu kadar koşmazlardı ne de olsa para var görüştüğümüz var diyerek ondan kolay vazgeçerlerdi ya da zenkeye biraz daha fazla verip ortada anlaşırlardı. Herhalde yabancı kontenjanı zenkeyi yedek düşünerek harcamayı düşünmüyorlardır. Nihatlarla, Tekkelerle biz geldik diyeceklerse demesinler. Nihat'a aylarca hak tanıdılar Beşiktaş'ta kök söktüremedi bu form ve moralden sonra bizde mi kök söktürecek diye aklımda sorular var. ANCAK HENÜZ DAHA KESİN BİR İSİM YOK O YÜZDEN BENCE DE BEKLEYİP GÖRECEZ. BEN ŞİMDİLİK BU İSİMLERE KARŞI DÜŞÜNCEMİ YAZIYORUM. VE KESİNLİKLE BU ADAMLARLA İSTENİLEN HEDEFE ULAŞAMAYIZ İLK 10'U ANCA ZORLARIZ.MEVCUT KADRO BİLE BANK ASYADAKİ HAVAYI YAKALASA DAHA İYİ BİTİRİR.

Tanju Con

yabanci kaleci alinmali...ayaklarini iyi kullanan..ahmet bank asyad adanasporda oynar...biz kalietli kaeci lazim alin 25 yasinda kalcei 5 sene oynasin bizde

Recep

Alıntı yapılan: Tanju Con - 27 Mayıs 2011, 23:42:15
yabanci kaleci alinmali...ayaklarini iyi kullanan..ahmet bank asyad adanasporda oynar...biz kalietli kaeci lazim alin 25 yasinda kalcei 5 sene oynasin bizde
ahmet kadar elini iyi kullanan bir kaleci var mı acaba birde kalecinin genç olması değilde tecrübeli olması şart oda ahmette var

55(tuncay)55

bence kaleci transferine gerek yok ahmet şahinle bir orta yolunu bulup anlaşsınlar kılıçarslan da ii bir yedek bence

atakumlu83

arkadaslar trabzonspordan sezer badur alalım  yıne galatasarayın oyuncusu ve bu sene konyasporda oynayan musa cagıran almak lazım defansa da ersın yerıne ıyı bır yabancı veya yerlı genc bır oyuncu alınması lazım

ahmetsefa55

yok mu ya bir duyum falan ? herkes transfer yapıyo.inşallah yönetim seçilecekmiş gibi çalışıyodur transfer için  ;)