2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ugrass

55.sayfadayız hadi bir bomba transfer haberi istiyoruz =)

Lusage

Zenke'nin TKI Tavşanlı maçı dışında 90 dakika boyunca hem bedenen hem ruhen sahada olduğu bir maç söyleyin? Yapmayın Allah aşkına büyütmeyin şu adamı.

Shane_Falco

Zenke'ye neredeyse tüm golleri attıran Agbetu idi.Sürekli Zenke'ye çalışıyordu böyle devamlı ona çalışan bi adam olmasaydı kolay kolay gol kralı olacağını sanmıyorum.

Zenke'yi hemen karalamayalım bence tamam çok iyi çok ekstra bi golcü değil ama.Bu ligde Zenke'den daha kötü forvet oyuncuları oynuyor.Hane seneye yüzüne felan bakmayız değil.Gerektiği zamanlar olacaktır.

twitter

bana göre zenke daha teknik emenikeden ama son vuruşlarını ve oyundan kopma sorununu çözmek gerek

yirmiuc

Mehmet Akyüz de tam bize göre bir oyuncu, keşke düşünseler.

cem 55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 26 Mayıs 2011, 20:08:57
Agbetu,Zenke'den daha önemli benim için.Bu kadar az fiyata gitmesi üzer sadece beni.Paralı başkanı görünce ne kadar alabilirsek o kadar iyidir derdindeler.
Alıntı yapılan: Erdinc - 26 Mayıs 2011, 22:15:59
Emenike zenkeyle kıyaslamak Serkan Aykut ile Gökhan Kabayı kıyaslamaya benziyor bence
2 yorumada sonuna kadar katılıyorum agbetu bence sezonun 2.yarısında zenkeden çok daha faydalı oldu ve agbetunun takımda kalması bencede çok daha önemli.zenke bence de çok abartıldı sahada o kadar umursamaz bi duruşu varki bide yanındaki adama top vermeme topu ayagında tutup kaybetmesi yokmu insanı çıldırdıyo insallah zenkeye şöyle bi 2-3 milyon veren çıkarda hemen göndeririz

Ollivanders

Valla gidebiliyorsa gitsin. Herkes Superlige yukselme durumundan yararlanmak istiyor.bu da benim zoruma gidiyor o yuzden  Daha iyi para veren varsa gitsin.

minci

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 26 Mayıs 2011, 20:13:30
Nasıl gitsin diyorsunuz anlamıyorum.Tamam gitsinde giderse 600-700 milyara gitcek.Önümüzde emenike örneği var.18 trilyona Fenere gitti.Zenke o kadar etkili oyuncu değil kabuldür ama önümüzde Emenike gibi bir örnek olduğundan bu kadar ucuza gitmesine karşıyım.Seneyede 10-12 gol civarı atacağına inanıyorum Zenkenin.Ertesi senede 4-5 milyona satmalıyız.

Sanmıyorum o kadar gol atabileceğini. Herşeyden önce kendine bakmıyor. Neredeyse alkol almadığı gece yok. Hava topu desen hiç yok. Markaja girdimi oyundan düşüyor. Süper lig Bank Asyadan çok daha üst düzey bir lig. Burada tutunmak pek o kadar kolay olmasa gerek. Tamam takımda kalsın ama öyle aman aman bir oyuncu da değil bence. Zenkeye verilecek para ve getireceği bonservis bedeliyle çok daha iyi adam alınabilir. O kadar naz da çekmeyelim derim ben.

LisandroLopez

Zenke piyasa yaptı.isterse gider.ama bu kadar büyük sevgiyi bırakıp gitmek isteyecek, bu taraftarı 100-200 milyara değişecek adam da gitsin bi zahmet.
Zenke'nin kalmasını isterim, süper ligde Samsunspor forması altında izlemek Bank Asya dakinden daha fazla zevk verecektir.
Süper ligde Bank Asya'kinden daha açık futbol oynandığından güçlü fiziğiyle başarılı da olacaktır.
Ama gitmesi beni o kadar da üzmez, bu taraftarı bu sevgiyi görüp gitmek isteyen her futbolcu gidebilir.
Bir arkadaş Agbetu'ya Zenke'den daha çok üzülürüm demiş.Bende kesinlikle öyle düşünüyorum..

erhan55

Miroslav Klose - John Carew gibi adamlar bonservisi elinde dolaşıyor Fatih Taka -Nihat'a o kadar para vereceklerine bunlar gibi bonservisi olmayan sağlam 30 yaşlarında bile olsa avrupa kupası görmüş adam gelse hem havasını değiştirir takımın hem de örnek olur diğer oyuncularımıza. Alt yapıdan A takıma kadar herkesin nosyonu değişir. herkes hedef büyütür. maçlarda stada çıkıştan tv ilgisine kadar değişir herşey.o zaman yönetime inanırım gerçekten 5 büyük takımdan biri olma planlarında.

ugrass

K.erciyesten veli kemalle mukemmel olur..

erhan55

Veli bizim maçtaki gibi oynasın yılın kadrosuna girer. adam zenkeyi tek başına tuttu yerden yere vurdu kızdırdı kart gördürdü ne gerekiyorsa yaptı defans adına

55(tuncay)55

beşnumara

Nedense yeni oluşacak yönetimi acemi,iş bilmez olarak görüyorum.İnşaallah yanılırım da Samsunsporumuz saçma sapan transfer yapmış olmaz :o

minci

Alıntı yapılan: erhan55 - 27 Mayıs 2011, 00:07:01
Veli bizim maçtaki gibi oynasın yılın kadrosuna girer. adam zenkeyi tek başına tuttu yerden yere vurdu kızdırdı kart gördürdü ne gerekiyorsa yaptı defans adına

Bakalım her hakem o kadar hoşgörülü olurmu. Bence olmaz. Önce bir sarı daha sonra  da 2. sarıdan kırmızı. Kaldın 10 kişi. O kadar iyi olsaydı Bucaspor onu devre arasında göndermezdi. Sakat bir adam. Her an penaltı yaptırabilir ve kart görebilir.